• Basın

Basın

21/04/2017

İkisi bir arada dizüstü bilgisayar, kamu sektörü, devlet ve büyük şirket uygulamalarında verimlilik için 10 yıl geriye dönük uyumluluk sağlayarak 3:2’lik en boy oranı avantajı sunuyor.

Panasonic, Toughbook ailesinin son üyesi olan, dünyanın ilk 3:2 en boy oranlı, tam dayanıklı, ayrılabilen ikisi bir arada dizüstü bilgisayarını duyurdu. Cihaz, Panasonic’in 7. nesil dayanıklı Toughbook dizüstü bilgisayarı olmanın yanı sıra, 20 yıllık dayanıklı bilgisayar tasarımı ve üretimi inovasyunun zirvesi niteliğinde.

15/03/2017

Kurumsal mobil çözümlerini, zorlu koşullarda yüksek performans özelliği ile birleştiren Panasonic, yüksek korumalı ve dayanıklı Toughbook ve Toughpad’i WIN Eurasia Automation 2017 fuarında tanıttı.

14/03/2017
*/ /*-->*/

Panasonic Toughpad FZ-G1 tablet ve Pil Takımı 

6/03/2017
Esnek tasarımı, geniş 12.5” ekranı ve birçok kurumsal cihaza uyumlu portları ile mobil çalışanlar için ideal

Panasonic, mobil çalışanlara hem tablet hem de dizüstü bilgisayar alanında tasarlanmış en iyi ürünü sunma amacıyla, ilk yarı dayanıklı, ikisi bir arada ayrılabilen dizüstü bilgisayarı tanıttı. Toughpad FZ-Q2, hafifliğine rağmen uzun süre dayanıklı kurumsal bir cihaz olma özelliğine sahip. Cihaz, rahat görüntüleme için geniş 12.5” ekrana sahip ve kurumsal sistemlerde hem modern hem de gelenekçi bir kullanım için birçok kurumsal cihaza uyumlu portla donatılmış bulunuyor.

Pages