• Basın

Basın

26/10/2016
A long-term investment in Panasonic Toughbook notebooks for future use with more intuitive mobile applications

BRACKNELL, UK. 26th October 2016

29/09/2016
Kurumsal mobil çözümleri ile global bir lider olan ve kurumların kesintisiz çalışma ihtiyaçlarını karşılayan Panasonic, yüksek korumalı ve dayanıklı mobil PC ve tablet çözümlerini ISAF Güvenlik Fuarı’nda sergileyecek. Panasonic Toughbook dizüstü bilgisayar ve Toughpad tabletler suya, darbeye ve toza dayanıklı tasarımlarıyla en zorlu koşullarda bile kesintisiz iş verimliliği sağlıyor.

Sektörü 20. defa buluşturacak olan ISAF Güvenlik Fuarı bu yıl 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

26/09/2016
  Avrupa dayanıklı mobil çözümler pazarının lideri Panasonic, Toughbook markasının 20’nci yılında, çalışan en eski Toughbook’lara sahip olan müşterilerine Japonya seyahati kazanma fırsatı sunuyor.

26 Eylül 2016  

 

Efsanevi dayanıklı kurumsal mobil çözüm markası Panasonic Toughbook, 26 Eylül itibarıyla sektördeki 20’nci yılını kutluyor. Yıldönümü kutlamaları kapsamında halihazırda çalışır durumda olan en eski Toughbook dizüstü bilgisayarları bünyesinde bulunduran müşterileri Japonya’da muhteşem bir tatil kazanma fırsatı bekliyor.

1/08/2016

Hazırlayan: Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Jan Kaempfer

Halihazırda cihaz pazarında sürmekte olan bir savaş var. Ürünlerin kurumsal dünyadan önce tüketici dünyasına sunulma anlayışı sektörü sıkıştırmayı sürdürürken, geleneksel PC ve dizüstü bilgisayar oyuncuları, insanların tüketici cihazlarından beklemeyi öğrendiği kullanıcı deneyimini alıp, bu bilgiyi kurumsal cihaz deneyimini geliştirmek için kullanma iddiasında olan, tüketici pazarının büyük oyuncuları Apple ve Samsung gibi markalarla rekabet halindeler.

Pages