• Basın

Basın

1/08/2016

Hazırlayan: Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Jan Kaempfer

Halihazırda cihaz pazarında sürmekte olan bir savaş var. Ürünlerin kurumsal dünyadan önce tüketici dünyasına sunulma anlayışı sektörü sıkıştırmayı sürdürürken, geleneksel PC ve dizüstü bilgisayar oyuncuları, insanların tüketici cihazlarından beklemeyi öğrendiği kullanıcı deneyimini alıp, bu bilgiyi kurumsal cihaz deneyimini geliştirmek için kullanma iddiasında olan, tüketici pazarının büyük oyuncuları Apple ve Samsung gibi markalarla rekabet halindeler.

28/06/2016

Daha yüksek performans, daha iyi iletişim becerileri ve daha uzun pil ömrü

31/05/2016

Performans ve yönetim açısından önemli değişikliklerin yapıldığı cihaz daha fazla kurumsal seçenek sunuyor.

Panasonic, performansını artırdığı, yönetim kapasitesini geliştirdiği ve daha fazla esneklik kazandırdığı piyasa lideri ürünü 7.0 inç Toughpad FZ-B2 tableti ile dayanıklı AndroidTM tablet pazarında çıtayı yükseltiyor.

20/03/2016
  Kurumsal Mobil Çözümleri ile tüm dünyada kurumların kesintisiz çalışma ihtiyaçlarına cevap veren Panasonic, yüksek korumalı ve dayanıklı mobil PC ve tablet çözümlerini WIN Eurasia Automation fuarında tanıttı. Fuarda tanıtılan Panasonic Toughbook ve Toughpad cihazları dünya standartlarındaki bağlantı özellikleri, performansı, taşınabilirliği ve rakipsiz dayanıklılığı ile üretim sektöründe farklı bir çalışma şeklini mümkün kılıyor.

Pages