Basın - Computer Product Solutions | Panasonic Business
  • Basın

Basın

20/03/2016
  Kurumsal Mobil Çözümleri ile tüm dünyada kurumların kesintisiz çalışma ihtiyaçlarına cevap veren Panasonic, yüksek korumalı ve dayanıklı mobil PC ve tablet çözümlerini WIN Eurasia Automation fuarında tanıttı. Fuarda tanıtılan Panasonic Toughbook ve Toughpad cihazları dünya standartlarındaki bağlantı özellikleri, performansı, taşınabilirliği ve rakipsiz dayanıklılığı ile üretim sektöründe farklı bir çalışma şeklini mümkün kılıyor.
9/03/2016
Panasonic Toughpad FZ-M1 mk2 tablet, Toughpad ile Chip & Pin ödeme ve dikey uygulamalar gün yüzüne çıktı.
7/12/2015

Dayanıklı tablet ve dizüstü bilgisayar deneyimlerinin birleşimi, mobil çalışanlara benzersiz seviyede çok yönlülük kazandırıyor

Panasonic, dünyanın ilk tam dayanıklı ayrılabilir dizüstü bilgisayarıyla mobil çalışanlara çok yönlülüğün yepyeni seviyesini sunuyor. Toughbook CF-20, mobil çalışanlara tam dayanıklı bir dizüstü bilgisayar ve tüm kurumsal ihtiyaçları karşılama amacıyla altı farklı modda kullanılabilen ayrılabilir tablet deneyiminin kapılarını açıyor.

2/08/2015

Yayıncılık, fotoğrafçılık, sağlık, mimarlık, moda ve perakende sektörünün ihtiyaçlarına yönelik yeni özellikleriyle Panasonic Toughpad FZ-Y1 şimdi çok daha çekici.

Pages