• Basın

Basın

12/01/2018

Panasonic is aware of recently reported side-channel analysis vulnerabilities known as Meltdown and Spectre affecting many modern microprocessors.  This document is provided to guide our valued customers towards the most up-to-date and accurate Toughbook support pages.

Panasonic has established a global Toughbook support page that will help customers with specific product queries and support guidance.  The link for the page can be found below:

http://pc-dl.panasonic.co.jp/itn/vuln/g18-001.html

8/12/2017

Avrupa’nın bir numaralı dayanıklı mobil bilgisayar üreticisi Panasonic, dayanıklı ürünlerini daha da güvenli hale getirmek amacıyla, dünyanın en güvenilir mobil ve IoT cihaz yönetim çözümleri sağlayıcısı SOTI ile işbirliğini genişlettiğini duyurdu.

Müşterilerin toplam sahip olma maliyetini (TCO) azaltmayı hedefleyen Panasonic, arıza oranı en düşük mobil bilgisayarlardan birini üretti*. SOTI ile yapılan bu işbirliği ise cihaz yönetimini daha da akıllı hale getirerek sağlık, perakende ve lojistik gibi çok farklı sektörlerde daha düşük TCO vaat ediyor.

5/12/2017
Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Pazarlama Genel Müdürü Jan Kaempfer tarafından yazıldı.

“Temiz teknoloji” bugünlerde dillere pelesenk olan ve herkes tarafından kullanılan moda bir terim haline gelmişken; tüm teknoloji şirketleri, atık önleyici ve mümkün olduğu kadar az “yenilenemeyen kaynağa” ihtiyaç duyan ürünler üretmek, süreçler ve hizmetler sunmak gibi yüklerle karşı karşıyalar. Bunun nedeni ise gayet açık: e-atık yalnızca mali açıdan değil, aynı zamanda çevresel açıdan da giderek büyüyen bir sorun haline geliyor.

2/12/2017

Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Avrupa Mühendislik ve Proje Yönetimi Genel Müdürü Rob Blowers, mobil iş gücünün elinde artık sıradanlaşan dayanıklı tabletler ve handheld (el cihazları) gibi teknolojilerle kurumların mobil BT yatırımlarından getiri elde etmede yeterli olup olmadığını ve kurumların çözümlerini çalışanlarının özel ihtiyaçlarına göre ayarlama konusunda başarısız olup olmadığını sorguluyor.

Pages