• Basın

Basın

26/09/2016
  Avrupa dayanıklı mobil çözümler pazarının lideri Panasonic, Toughbook markasının 20’nci yılında, çalışan en eski Toughbook’lara sahip olan müşterilerine Japonya seyahati kazanma fırsatı sunuyor.

26 Eylül 2016  

 

Efsanevi dayanıklı kurumsal mobil çözüm markası Panasonic Toughbook, 26 Eylül itibarıyla sektördeki 20’nci yılını kutluyor. Yıldönümü kutlamaları kapsamında halihazırda çalışır durumda olan en eski Toughbook dizüstü bilgisayarları bünyesinde bulunduran müşterileri Japonya’da muhteşem bir tatil kazanma fırsatı bekliyor.

1/08/2016

Hazırlayan: Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Jan Kaempfer

Halihazırda cihaz pazarında sürmekte olan bir savaş var. Ürünlerin kurumsal dünyadan önce tüketici dünyasına sunulma anlayışı sektörü sıkıştırmayı sürdürürken, geleneksel PC ve dizüstü bilgisayar oyuncuları, insanların tüketici cihazlarından beklemeyi öğrendiği kullanıcı deneyimini alıp, bu bilgiyi kurumsal cihaz deneyimini geliştirmek için kullanma iddiasında olan, tüketici pazarının büyük oyuncuları Apple ve Samsung gibi markalarla rekabet halindeler.

28/06/2016

Daha yüksek performans, daha iyi iletişim becerileri ve daha uzun pil ömrü

31/05/2016

Performans ve yönetim açısından önemli değişikliklerin yapıldığı cihaz daha fazla kurumsal seçenek sunuyor.

Panasonic, performansını artırdığı, yönetim kapasitesini geliştirdiği ve daha fazla esneklik kazandırdığı piyasa lideri ürünü 7.0 inç Toughpad FZ-B2 tableti ile dayanıklı AndroidTM tablet pazarında çıtayı yükseltiyor.

Pages