• Specialist Engineering

Uzman Mühendislik

Panasonic uzmanları tarafından sektör uzmanları için üretildi

Rakiplerimizden farklı olarak Panasonic Toughbook'lar, üçüncü parti bileşenler kullanılarak üretilmez. Toughbook ile ilgili tüm parçaları kendimiz tasarlar ve üretiriz. Böylelikle her Toughbook tasarım, özellik ve işlevsellik olarak amaca uygun şekilde üretilir. Böylelikle baştan sona üretimde kalite kontrolüne hakim olmaktayız.

Toughbook'lar seyahat etmeyi sever

Notebookların karşılaştıkları hasarların yaklaşık % 50'si düşme veya benzer etkiler sebebiyle yollarda gerçekleşmektedir. Ekran, kasa ve sabit disk en fazla etkilenen bölümlerdir, bu yüzden Toughbook'ları geliştirirken darbe ve şoka dayanıklı olarak geliştirdik. Toughbook kasaları magnezyum alaşımlıdır, bu da kasanın standart plastik kasalara göre çok daha fazla sağlam olmasını sağlar.

Ekranın tümünde esnek süspansiyonlar ve magnezyum alaşımlı kasa kullanmak ekranı korur ve darbeleri emer. Sabit diskler yeni geliştirilmiş, birinci sınıf darbe ve şok koruması sunan bir malzeme içindedir.Tama Dayanıklı modellerin tümü darbe dayanıklılığı konusunda askeri standart (MIL-STD 810G)¹ ile uyumludur, su ve toz dayanıklılığı konusunda da IP65 standartlarını karşılamaktadırlar.

 

Verilen tüm çalışma şartları, süreleri ve değerleri optimum ortamlara göre hesaplanmıştır, bireysel kullanım ve yerel kullanım şartlarına göre farklılık gösterebilir.
¹ Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından transit düşme testi için MIL-STD 810G Metot 516.6 Procedure IV'e göre test edilmiştir.
² Bağımsız üçüncü parti laboratuvarı tarafından MIL-STD-810G ve IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3'e göre test edilmiştir.