• Toughbook Geri Alım Programı

Toughbook Geri Alım Programı

Elinizde kalan BT varlıklarınızın size daha fazla kazanç sağlaması için.

Kullanımdan kaldırmak üzere olduğunuz 10'dan fazla dizüstü bilgisayarınız varsa ve bunların özellikleri ve onarım durumları belirli koşullara uygunsa – Toughbook Geri Alım Programından faydalanabilirsiniz.

Bu hizmetten yararlanarak, eski Toughbook'larınız BT varlıklarınızın arasından etkili bir şekilde kaldırılarak bu mevcut varlıklardan bir katma değer elde etmeniz sağlanır.

Her bir ünite, genel kabul gören uluslararası standartlara uygun bir seviyede verilerden arındırılacak olup bu işlemin yapıldığı, bir sertifika ile size belgelendirilecektir. Böylece, hassas iş verilerinizin hiçbir zaman yanlış ellere geçmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Yerine yeni Toughbook almayı düşünüyorsanız, Toughbook olmayan ünitelerinizi bile toplayıp kullanım dışı bırakmanız mümkündür.

Toughbook Geri Alım Programına katılmanız halinde, Atık Elektrikli ve Elektronik Ekipman (AEEE)  direktifi altında garanti edilen haklarınız hiçbir surette etkilenmeyecektir.

Bu değerli hizmet hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinmek istiyorsanız, lütfen ilgili PDF dosyasını indiriniz ya da aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanarak bizimle irtibata geçiniz.

Adres:
Panasonic Computer Products Europe Service Centre, 

Building B4,
Wyncliffe Road, 

Pentwyn, 

Cardiff, 

CF23 7XB

E-posta: toughbook.buyback@eu.panasonic.com