Altyapı

Kamunun işleyişini değiştirme

Kamu sektöründeki mobil çalışmalar kendine has zorluklara sahiptir.

Uzaktaki veya zor yerlerdeki inceleme ve bakım işlerini yaparken, saha elemanlarınıza dijital bilgilere erişim sağlama ihtiyacı vardır. Belki de güvenli çalışma koşullarını sağlamanın gerekliliğidir? Verimli varlık yönetimi için talep veya güç kaynaklarının olmadığı yerlerde çalışma ihtiyacı ve elementler sürekli düşmanlardır.

Bu, Intel® Core™ i5 vPro™ processor ile donatılmış Toughbook'ların devreye girdiği noktadır.

Dünya standartlarındaki bağlantı özellikleri, performansı, portatifliği ve rakipsiz dayanıklılığı ile kamu sektöründeki profesyonellerin sahada daha önce sahip olmadıkları imkanlara kavuşmasını sağlamaktadır. Kağıt işleri artık gereksiz hale geliyor. Hava koşulları – yağmur veya kar ya da parlak güneş ışığı – ilerlemeyi durdurmaz veya gereksiz arızalara yol açmaz. Birden çok cihaz için ihtiyaç artık geçerli değildir.

Oldukça basit, Toughbook'lar kamu hizmeti sağlayıcıların daha üretken, daha verimli ve daha karlı olmasına yardımcı olmaktadır.

Size şimdi Toughbook'ların sizinle nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka organizasyonlarda nasıl yardımcı olduklarını. Karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini.

¹ Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 şartlarına göre test edilmiştir.