Finans

Finansal hizmetlerin işleyişini değiştirme

İşletmeniz dış mekanlarda sigorta talepleri ile ilgilenme, binaları ve varlıkları inceleme ya da satış personelinizin her tür ortamda müşterilerle bir araya gelmesi gibi aktiviteleri gerçekleştiriyorsa, her durumda performans gösterecek araçlara ihtiyacınız vardır.

Bu yüzden Intel® Core™ i5 vPro™ processor ile donatılmış Toughbook, finans sektörü için idealdir.

Dünya standartlarındaki bağlantı özellikleri, performansı, portatifliği ve rakipsiz dayanıklılığı ile finans profesyonellerinin sahada daha önce sahip olmadıkları imkanlara kavuşmasını sağlamaktadır. Kağıt işleri artık gereksiz hale geliyor. Hava koşulları – yağmur veya kar ya da parlak güneş ışığı – ilerlemeyi durdurmaz veya gereksiz arızalara yol açmaz. Birden çok cihaz için ihtiyaç artık geçerli değildir.

Oldukça basit, Toughbook'lar finansal hizmet işletmelerinin daha üretken, daha verimli ve daha karlı olmasına yardımcı olmaktadır.

Size şimdi Toughbook'ların sizinle nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka işletmelerde nasıl yardımcı olduklarını. Karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini.

¹ Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 şartlarına göre test edilmiştir.