Sağlık

Sağlık sektöründe performans optimizasyonu

Sağlık sektöründe doğru ekipmana sahip olmak ölüm kalım meselesidir. Personelinize hasta kayıtlarına anında erişim sağlayabilecek veya bir kaza yerinden kritik verileri anında geri gönderebilecek cihazları sağlamanız bakım noktasındaki hizmetlerin önemli ölçüde geliştirilmesi anlamına gelir.

Bu, Intel® Core™ i5 vPro™ processor ile donatılmış Toughbook'ların devreye girdiği noktadır.

Fansız dizayn, dış etkilere karşı korumalı arabirimler, darbeye dayanıklı sabit disk ve son derece düşük manyetik emisyon seviyeleri – bunların yanında dezenfektanlara karşı da dayanıklıdırlar – Toughbook'ları sağlık sektöründe performans optimizasyonu için en uygun yardımcı yapmaktadır.

En son hasta kayıtları güvenli kablosuz ağ üzerinden merkezi sunucudan alınabilir, güncellenebilir ve daha sonra doğrudan sunucuya geri gönderilebilir. Kalem, kağıt ve el yazısı notların yerini artık verimli bakım prosesleri ve hasta kayıtlarına ve laboratuar testlerine gerçek zamanlı erişim almaktadır

Size şimdi Toughbook'ların sizinle nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka organizasyonlarda nasıl yardımcı olduklarını. Karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini.