• Communication Solutions

Panasonic, küçük ofis pazarı için güncellenmiş MFP'yi sunar

Panasonic, SOHO pazarını hedefleyerek, esnek mobil bağlantı ile güvenli yazdırmayı birleştiren yeni bir yüksek hızlı, çok fonksiyonlu yazıcıyı tanıttı.

DP-MB311 çok fonksiyonlu yazıcı, ayda 100.000 sayfa ile dengi olan DP-MB310 modelinin maksimum görev döngüsün iki katına çıkıyor ve böylece hem daha fazla bellek (64MB karşısında 768MB) sunuyor hem de yüksek hızlı çift taraflı baskıyı hızlandırıyor.

MB311 aynı zamanda 1.200 x 1.200 dpi'daki yazdırma çözünürlüğünü de iki katına çıkarıyor.

Panasonic İletişim Çözümleri Ürün Pazarlama Müdürü Carlos Osuna'ya göre,“Panasonic DP-MB310, kendisini güvenilir, yüksek hızlı iş makinesi olarak sunuyor. Artık güncellenmiş model DP-MB311'in gelişiyle, Panasonic işletmeler için daha verimli ve daha etkili bir yazdırma sunuyor.”

“The DP-MB311, Wi-Fi ve Gigabit bağlantılarına sahip. Böylece kullanıcılara ağ tabanlı işlemlere hızlı erişim imkanı veriyor. Akıllı telefonlar veya tabletler gibi elde taşınan cihazlardan mobil ve uzaktan yazdırma da mümkün. Kullanıcılar, bir mobil yazdırma uygulaması ya da Google Cloud Print kullanarak mobil cihazlarından yazdırma seçeneğine sahip olacak.”

Klasik A4 boyutlu, çok fonksiyonlu yazıcılar sayfaları tek tek çevirir bu nedenle performans yavaşlar ve verim azalır. DP-MB311 ile hızlı çift yönlü yazdırma özelliği standart olarak sunuluyor ve böylece tek taraflı yazdırma işleminde olduğu gibi neredeyse aynı hızda her iki tarafa da yazdırma yapılabiliyor.

DP-MB311 ayrıca, belgelerin sadece şifreyle erişilebilecek korumalı PDF dosyaları olarak da taranmasına da imkan tanır ve böylece gizli bilgilerin korunmasına yardımcı olur.

Kontrol panelinde, iki enerji tasarruflu fonksiyon sunan özel bir ECO düğmesi yer alır. Yazıcının güç tasarruf moduna girmesinden önce geçecek süre bir dakikaya ayarlanmıştır, diğer yandan 2'si 1 arada ve çift taraflı kopyalama modları otomatik olarak ayarlanır ve hem kağıt hem de güç tüketimi azaltılır.

Panasonic’in Çok Fonksiyonlu Yazıcıları hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://business.panasonic.com.tr/communication-solutions/adresini ziyaret edin.