• Ortak bağlantı portalı

    Sade - Ortak bağlantı portalı
  • Partner connect portal

    Plain - Partner connect portal

Ortak bağlantı portalı

Panasonic, Ortak için en iyi sonuçları sunmak için, Avrupa kanal Ortaklarını kendi uzmanlıklarına, becerilerine, teknolojik anlayışlarına ve sektör odaklarına göre geliştirilmiş tek bir program altında birleştiriyor. Böylece, Panasonic sizin müşteri olarak size mümkün olan her şekilde yardımcı olacak becerilere ve deneyime sahip bir teknoloji ortağıyla çalıştığınızdan tamamıyla emin olur.

Bağlantı Ortağı Programı, satıcılara ve sistem entegratörlerine iş ihtiyaçlarına   uyan uyarlanmış kampanyalar ve çözüm programlarını sağlamasının  yanı sıra, Panasonic ağ iletişimleri çözümleri hakkındaki bilgilere kolay erişim imkanı verir. Ortaklar, yeni e-öğrenme platformuna da erişebilir ve bağlantı Ortak Portalına özel erişim imkanı bulabilir.

Panasonic, Bağlantı Ortak Programı'nı halihazırda ağ iletişim ürünleri satan ve elde ettikleri faydaları arttıran ortaklar için oluşturmuştur. Örneğin, - kalifiye önderleri dağıtmanın yanı sıra pazarlama geliştirme fonları, ortak pazarlama ve talep/müşteri yaratma programları yoluyla yeni fırsatlar yaratarak - pazarlama ve satış desteğini arttıracağız

Yeni ve mevcut hesaplarburadan kayıt yaptırabilir veya oturum açabilir