• KX-NT543

    Standart IP Telefon, 3 satırlı ekran

KX-NT543

Standart IP Telefon, 3 satırlı ekran

  • Aydınlatmalı, 3 satırlı ekran
  • 24 programlanabilir işlev tuşu
  • Yüksek kaliteli, geniş bantlı ses aktarımı
  • Plantronics EHS-uyumlu
  • 2x 100 Mb PoE Ethernet portu
  • Siyah-Beyaz renk seçenekleri

Tam Performans - Çekici tasarım: Panasonic, tüm kullanımlar için, ergonomik tasarımlı geniş bir IP terminal portföyü sunar.

KX-NT500 Serisi IP telefonlar, güçlü yardımcı özellikler ve uygulamalarla birlikte, her telefonda mükemmel HD kalite ses sağlayarak sizi ses deneyiminde yeni bir boyuta götürüyor. Renk seçeneklerleri ile şık, son derece modern, her çeşit ofis dekoruna uygun  tasarım.

Bütün özellikleriyle KX-NT500 Serisi IP telefonların kullanımı çok kolaydır.  Bu telefonların geniş alfanumerik ekranı, kablosuz kulaklık desteği sağlayan entegre Bluetooth modülü (*1), kolay gezinme tuşu ve masa üstü kablo yığınını azaltmak için ikinci bir IP portu bulunmaktadır.

Yüksek Kalitede “HD” Ses
KX-NT500 serisi IP terminaller ‘sınıfının en iyisi’ ses kalitesi sunar ve böylece konuşmaların tekrarlanması ve yanlış duyulan aramalar azalır. Tüm ürün gamı içinde standart olarak Geniş bantlı Yüksek Tanımlı Ses sunan KX-NT5xx serisi, G.722, G.711, G.726 ve G.729a Kodekleri desteklemektedir. Gelişmiş Eko Önleme ve Genişletilmiş Akustik Odacıkla birleştirilen KX-NT5xx serisi IP terminalleri, kullanıcıya el aygıtı, hoparlör ve opsiyonel kulaklık üzerinden üstün ses deneyimi sunar. Tüm ürün gamında, geniş bant uyumlu, işitme cihazları ile geçimli kulaklıklar ve entegre yüksek kaliteli hoparlör ile mikrofon bulunur.

LCD Ekran
Anlaşılması kolay Kullanıcı Arayüzlü geniş, net LCD ekran telefon defterlerine ve özelliklerine hızlı erişim sağlar.

Elektronik Anahtar Kancası
Dahili Elektronik Anahtar Aparatı (Plantronics uyumlu) bağlantı noktası, KX-NT500 serisi IP Terminallerinin, DECT uyumlu kulakların Plantronics ürün gamına erişimi için olanak verir. Bu da,yoğun kullanıcıların el terminallerine bağlı kalmaksızın serbestçe hareket edebileceklerinden, taşınabilirlik ve rahatlık sağlar.

Çevre Dostu
Gelişmiş bir EKO bekletme modu ile birleşen düşük güç tüketimi, daha az enerji maliyeti demektir.

AB Yönetmeliği 617/2013 altında Ecodesign hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz, lütfen burayı ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu