• KX-NT546

    Standart IP Telefon, 6 satırlı ekran

KX-NT546

Standart IP Telefon, 6 satırlı ekran

  • Arkadan aydınlatmalı 6 satırlı ekran
  • 24 serbestçe programlanabilir işlev tuşu
  • Yüksek kaliteli geniş bantlı ses aktarımı
  • Plantronics EHS-uyumlu
  • 2x 100 Mb Ethernet portu, PoE
  • Siyah-Beyaz olarak bulunur

Saf Performans - Çekici tasarım: Panasonic, tüm kullanımlar için, ergonomik tasarımlı geniş bir IP terminal portföyü sunar.

KX-NT500 Serisi IP telefonlar, güçlü yardımcı özellikler ve uygulamalarla birlikte, her telefonda mükemmel HD kalite ses sağlayarak sizi ses deneyiminde yeni bir boyuta götürüyor. Hem siyah-beyaz, hem de renkli seçeneklerleri ile şık, son derece modern tasarım, her ofis dekoruna uyar.

Tüm özellikler yüklenmiş haldeki KX-NT500 Serisi IP telefonların kullanımı ancak bu kadar kolay olabilir. Telefonlarda geniş alfanumerik ekranlar, kablosuz kulaklık desteği sağlayan entegre Bluetooth modülü (*1), kolay gezinme tuşu ve masa üstü kablo yığınını azaltmak için 2. bir IP portu bulunmaktadır.

Yüksek Tanımlı “HD” Ses
KX-NT500 serisi IP terminaller ‘sınıfının en iyisi’ ses kalitesi sunar ve böylece konuşmaların tekrarlanması ve yanlış duyulan aramalar azalır. Tüm ürün gamı içinde standart olarak Geniş bantlı Yüksek Tanımlı Ses sunan KX-NT5xx serisi, G.722, G.711, G.726 ve G.729a Kodekleri sunar. Gelişmiş Eko Önleme ve Genişletilmiş Akustik Odacıkla birleştirilen KX-NT5xx serisi IP terminalleri, kullanıcıya el aygıtı, hoparlör ve opsiyonel kulaklık üzerinden üstün ses deneyimi sunar. Tüm ürün gamında, geniş bant uyumlu, işitme cihazları ile geçimli kulaklıklar ve entegre yüksek kaliteli hoparlör ile mikrofon bulunur.

LCD Ekran
Sezgisel Kullanıcı Arayüzlü geniş, net LCD ekran telefon defterlerine ve özelliklerine hızlı erişim sağlar.

Elektrikli Askı Anahtarı
Entegre bir Elektronik Askı Kancası (Plantroniklere uyumlu) portu, KX-NT500 serisi IP Terminallerinin, DECT etkinleştirilmiş kulakların Plantronik ürün gamına erişimine olanak verir. Bu da, sık kullanıcılar el aygıtlarına bağlı kalmadan serbestçe hareket edebilecekleri için taşınabilirlik ve rahatlık sağlar. 

ÇEVRE Dostu
Gelişmiş bir EKO bekletme modu ile birleşen düşük güç tüketimi, daha az enerji maliyeti demektir.

AB Yönetmeliği 617/2013 altında Ecodesign hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz, lütfen burayı ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu