• KX-NT553

    Yönetici IP Telefon

KX-NT553

Yönetici IP Telefon

İşinize uyumlu seçenekler çeşitliliği. Gigabit bağlantı üzerinden maksimum seviyede performans sağlanır.

  • 3 satırlık arkadan aydınlatmalı LCD ekran
  • 12x2 kendinden etiketlenmiş, esnek CO tuşlar
  • 2 gigabit Ethernet bağlantı noktası (1000 Base-T)
  • Ethernet üzerinden güç (PoE)
  • Eco mod
  • Plantronics EHS-uyumlu
  • Siyah ve beyaz renk seçenekleri

KX-NT553 IP telefonu, üstün bir performans sunar. Güçlü destekleyici özellikler ile uygulamalara kolay erişim sağlayan mükemmel HD kalitesindeki ses donanımı ile sizleri yeni bir deneyime taşır. Hem siyah hem de beyaz renk seçeneklerinin olduğu şık ve oldukça modern tasarımı, her çeşit ofis dekoruyla uyum içindedir.

Bir çok özelliği olan KX-NT553 Serisinin kullanımı, artan ofis IP ağlarının gerekliliklerini karşılayan uyumlu bir gigabit LAN/PC bağlantı noktası ve kendinden etiketleme özelliği (KX-NT556/NT553) ile kurulumu ve uzaktan bakımı çok kolaydır. Aynı zamanda operatör türü kullanıcılar için DSS bağlantısını desteklemektedir.

Yüksek tanımlı ses

KX-NT553, tekrarlanan diyaloglar ve duyulmayan çağrıların sayısının azaltılması ile sınıfının en iyi kalitede sesi sunar. Gelişmiş Eko Önleme ve Genişletilmiş Akustik Hazne ile birleştirilen KX-NT5xx serisi IP terminalleri, kullanıcıya el aygıtı, hoparlör ve opsiyonel kulaklık üzerinden üstün ses deneyimi sunar. Genişbant uyumlu, işitme cihazı uyumlu kulaklıklar ve dahili, yüksek kalitede mikrofon bu cihazın özellikleri arasındadır.

Elektrikli Anahtar Kancası

Dahili Elektronik Anahtar Aparatı (Plantronics uyumlu) bağlantı noktası, KX-NT553 IP terminalinin DECT için etkinleştirilmiş kulaklıklara erişimine izin verir. Bu da,yoğun kullanıcıların ahizeye bağlı kalmaksızın serbestçe hareket edebileceklerinden, taşınabilirlik ve rahatlık sağlar.

Kağıt üzeri etiket yok (kendinden etiketleme) - (DESI-less) DESI mevcut değil

24 adete kadar tekrarlayıcı kullanılabilir. Numaralar ekranda göründüğü için etiket gerektirmez.

AB Yönetmeliği 617/2013'teki Ecodesign Bilgileri için lütfen şu adresi ziyaret edin: http://business.panasonic.com.tr/