• KX-DT543

    Üst Düzey Kişiye Özel Dijital Telefon

KX-DT543

Üst Düzey Kişiye Özel Dijital Telefon

3 satır arkadan aydınlatmalı ekran, 24 adet programlanabilir tuş ve çift yönlü ahizesi olan üst sınıf dijital kişiye özel telefon.

  • Arkadan aydınlatmalı 3 satırlık Grafik LCD
  • 24 adet serbestçe programlanabilir işlev tuşu
  • EHS (Elektronik Anahtar Kancası)
  • Hoparlör, ahize ve tam çift yönlü kulaklık
  • Siyah ve beyaz renklerde mevcuttur

Tam performans - Çekici tasarım: Panasonic, tüm kullanım tercihlerine yönelik ergonomik tasarımlı geniş bir dizi olarak Dijital terminalleri sunmaktadır.

KX-DT500 Serisi Mülkiyete Ait Dijital telefonlar sizleri güçlü ve destekleyici özellikler ve uygulamalara erişim imkanı ile birlikte mükemmel Ses kalitesi aracılığıyla yepyeni bir ses deneyimine taşıyacaktır. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunulan, şık ve çok modern tasarımı ile her türlü ofis dekorunu uyum sağlar.

Çok sayıda özellik ile donatılmış olan KX-DT543 Dijital Kişiye Özel telefonların kullanımı daha basit olamazdı. Telefonda geniş bir alfanümerik görüntüleme, programlanabilir tuşlar, kablosuz kulaklık desteği sağlayan EHS bağlantısı ve kolay navigasyon tuşu mevcuttur.

LCD Ekran
Sezgisel Kullanıcı Arayüzü ile birlikte 1 satırlık arkadan aydınlatmalı LCD ekran telefon rehberi ve özelliklere rahat erişim sağlar.

Elektrikli Anahtar Kancası
Dahili Elektronik Anahtar Kancası (Plantronics uyumlu) bağlantı noktası aracılığıyla KX-DT543 Dijital Santrali Plantronics ürün yelpazesi içerisinde yer alan DECT destekli kulaklıklara erişim sağlar. Bu da, sık kullanıcılar el aygıtlarına bağlı kalmadan serbestçe hareket edebilecekleri için taşınabilirlik ve rahatlık sağlar.