• KX-DT546

    Birinci Sınıf Standart Sayısal Telefon

KX-DT546

Birinci Sınıf Standart Sayısal Telefon

6 satırlı aydınlatmalı ekran, 24 programlanabilir tuş ve tam çift yönlü hoparlörü bulunan birinci sınıf sayısal kişiye özel telefon.

  • 6 satırlı, aydınlatmalı grafik LCD
  • 24 adet programlanabilir işlev tuşu
  • EHS (Elektronik Anahtar Kancası)
  • Hoparlör, ahize ve tam çift yönlü kulaklık
  • Siyah ve beyaz renk seçenekleri

Yüksek performans - Şık tasarım: Panasonic, her türlü kullanım tercihlerine yönelik ergonomik tasarımlı geniş bir yelpazede sayısal terminalleri sunmaktadır.

KX-DT500 Serisi sayısal telefonlar, güçlü ve destekleyici özellikler ve uygulamalara erişim imkanı ile birlikte mükemmel ses kalitesi aracılığıyla yepyeni bir ses deneyimi yaşatmaktadır. Hem siyah hem de beyaz renk seçeneklerinin olduğu, şık ve oldukça modern tasarım, her çeşit ofis dekoruyla uyum içindedir.

Bütün özellikleriyle KX-DT546 serisi sayısal telefonların kullanımı çok kolaydır. Telefonda geniş bir alfanümerik görüntüleme, programlanabilir tuşlar, kablosuz kulaklık desteği sağlayan EHS bağlantısı ve kolay navigasyon tuşu mevcuttur.

LCD Ekran
Anlaşılması kolay kullanıcı arayüzü ile birlikte bir satırlık arkadan aydınlatmalı LCD ekran, telefon rehberi ve özelliklere rahat erişim sağlar.

Elektronik Anahtar Kancası
Dahili Elektronik Anahtar Aparatı (Plantronics uyumlu) bağlantı noktası, KX-DT546 sayısal terminalinin DECT için etkinleştirilmiş kulaklıklara erişimine izin verir. Bu da, yoğun kullanıcıların ahizeye bağlı kalmaksızın serbestçe hareket edebileceklerinden, taşınabilirlik ve rahatlık sağlar.