• Communication Solutions

En gelişmiş panasonic iletişim sunucusu

NS1000, iş amaçlı iletişimlerde yeni yenilik sağlayacak şekilde evriliyor 

NS1000 neXTGen, Yeni Sürüm 2 Sistem Yapısı
KX-NS1000 neXTGen kusursuz şekilde iyileştirilmiş sistem yapısı bulunan iş amaçlı iletişim sunucusunun ilanı, iş amaçlı iletişim teknolojisi pazarında çok büyük bir gelişmenin, Panasonic tarafından şimdiye kadar geliştirilmiş en gelişmiş IP iletişim platformunun gelişiminde önemli bir dönüm noktasının adı oluyor.  NS1000 tasarım kriterlerinin özünde iş iletişimlerinde devrim yapma amacı bulunmakla birlikte, bugün daha sonra gerçekleştirilen yeni bir sistem güncellemesinde, özellikle yatırım geri dönüşünün iyileştirilmesine ve SME ile birden çok tesisli işletmelerde daha yüksek iş amaçlı iletişim etkinliği sağlanmasına odaklanılmıştır.  NS1000 iş operasyonlarını birleştirir; tam anlamıyla tümleşik iletişimlere ve sesli posta, faks ve e-posta dahil mesajlaşmaya yardımcı olurken, çağrı merkezleri için ek faydalar sağlar ve konferans çözümleri sunar.

Gerçek İş İhtiyaçları için Güvenilir, Esnek Çözümler
NS1000 tam bir irtibat merkezi işlevselliği sağlamak için ortak uygulama çözümleri ile birlikte kullanılabilir. Konferans çözümleri, dahili iletişimleri iyileştirebilir ve iş seyahatleri ile ilişkili yüksek maliyetleri azaltabilirken, sayfalama özelliği ile birlikte yüksek kaliteli ses ve gürültü azaltma özellikleri bulunan Çok Tesisli DECT personelin hareket halindeyken bile iş arkadaşlarıyla sürekli iletişimde kalacak şekilde farklı tesislerde çalışmasına olanak verir.  NS1000 sistem yazılım güncellemesinin bu yeni özellikleri, işletmeleri güçlendirir ve çalışanların her zaman, her yerde birlikte çalışabilmesine olanak verir.

Hibrit Kalıt Birlikte Çalışabilirlik ve Sistem Gelecek Kanıtı
Yeni sürüm 2 sistem yazılım güncellemesi, KX-NS1000'in hem IP hem de IP ve TDM karmasını kolayca kullanmasına olanak verir.  Mevcut Panasonic Hibrit PBX sistemleri KX-NS1000 ile bağlayarak, hibrit ve kalıt platformun dijital   hatlar ve terminaller ile genişletilebilmesini ve esnekleştirilmesini etkin şekilde sağlamak , bunun yanı sıra KX-NS1000'in entegre Tümleşik Mesajlaşma özelliklerini güçlendirmek mümkün olur.  Böylece, henüz IP'ye geçmesi gereken işletmeler ‘yumuşak geçiş’  yapmanın avantajlarından yararlanabilir. Bu sistem, işletmenin büyümesine göre gerektiğinde kapasiteyi veya işlevselliği esnek şekilde arttıracak etkinleştirme tuşları eklenmesine olanak verir. Günümüzde’ farklılaştırılmış ve dağıtılmış büyümeye yönelik sürekli talep konusunda işletmelere yardım eden çok tesisli ağı destekleyen NS1000, iş ihtiyaçlarınızla birlikte büyüyen mükemmel bir ‘gelecek kanıtı’ platform sağlar.

İş İletişiminin Sürdürülebilirliği
İş İletişiminin Sürdürülebilirliği Desteği meşgul karar vericilere, çalışanlara ve destek personeline iç rahatlığı sağlar. Çok muhtemel olmayan ana ünite hatası durumunda, önceden programlanmış ikincil ünite yedek ana ünite görevi görür. Ayrıca bir ‘İzole Modu’ da bulunmaktadır ve bu mod, ikincil ünitenin ana üniteye bağlanamaması durumunda tüm yerel uzantıların, gövdeyolların ve UM'nin işlevlerini sürdürmesini sağlar. Bu esneklik, çoklu tesis konuşlandırmalarına dair müşteri rezervasyonlarına yöneliktir ve bu sistemleri uygulayan işletmelerde genelde meydana gelen gereksiz destek maliyetlerini azaltmayı amaçlar. 

Tümleşik Mesajlaşma ve Sesli posta ile diğer İletişimler
KX-NS1000, en geniş operasyonlardan bazılarının bile ihtiyaçlarını karşılayacak bir dizi tümleşik mesajlaşma özelliğini ve ölçeklendirebilme seçeneğini 1024 sesli posta kutusu ve 1000 saate varan  saklama kapasitesi ile birleştirir.  Düzenli gelen ve giden faks akışının üstesinden gelen işletmeler –, işletmenin faks gerekliliklerinin de derecelendirilebilir opsiyonel faks sunucu kartı yoluyla halledilebileceğini bilmekten mutlu olacak.

KS-NS1000, birçok cazip ve düzenli klasik kablolu telefon ve HD sesi destekleyen DECT kablosuz terminalleriyle birleştirilebilir. Yeni NT500 serisi IP terminaller, birinci sınıf ses kalitesi, düşük güçte EKO modunu ve en gelişmiş özellikleri yeni sisteme kazandırır.  SIP telefon makineleri, düşük güç tüketimi ve güçlü destek özelliklerine kolay erişim ile birleşmiş halde ürün gamı içindeki tüm modellerde mükemmel HD kalite sesi kullanarak kişisel iletişimi güçlendirir. Alternatif olarak, IP mülkiyete özel telefonlar, sürekli değişen iş ihtiyaçlarına uyacak, özellik bakımından zengin telefon cihazları isteyen iş insanları için tasarlanmaktadır.

1Etkinleştirme tuşu ve ek hafıza yoluyla 1000 saate kadar varsayılan 2 saatlik sesli posta
2 Opsiyonel Sunucu kartı - 1 kanal

KX-NS1000 hakkında daha fazla bilgi için,  buraya tıklayın.

Basın bültenini buradan indirebilirsiniz.