• Communication Solutions

ÖNDE GELEN İRLANDA BULUT TELEKOM SAĞLAYICISI BLUEFACE, PANASONIC AVRUPA'NIN BULUT ÇÖZÜMLERİ AĞINA KATILDI

 

Panasonic, Avrupa Bulut Çözümleri Ağlarına İrlanda Bulut Telekom sağlayıcısı Blueface'i ekleme mutluluğunu yaşıyor. Blueface, VOIP ve Yeni Nesil Mobil SIM teknolojileri sunan, iş odaklı ve tümleşik sistem çözümleri sunan, hızlı büyüyen, yenilikçi ve tamamen İrlandalı bir sabit hat ve Mobil Sanal Ağ Operatörüdür (MVNO).

Blueface 2004 yılında kurulmuş olup, genel merkezi Dublin'de yer alan şirketin faaliyetleri İrlanda, İngiltere ve İtalya'da devam etmektedir. Şirkette güçlü bir Ar-Ge odağı bulunmakta, uyarlanan  İnternet Protokol (IP) platformunu küçük işletmelere, KOBİ’lere ve büyük işletme müşterilerine, pazarın öncüsü olan oranlarda uyarlanmış çözümler sunacak şekilde güçlendirmektedir

Son sekiz yılda Blueface, büyüyerek İrlanda’nın KOBİ'ler ve Orta ilâ Büyük İşletmelerin hedef pazarına  yönelik en büyük Yönetilmiş İletişimler  ve IP servisleri  sağlayıcısı olmuştur. Servisler  arasında  yüksek işlevsellikte 'Ana PBX Çözümleri', Sabit Hat Ses Servisleri, Mobil Ses, Metin ve Veri, Mobil Uygulamalar, Yenilikçi Çevrimiçi ve Telefondan Sesli Posta, İnternet Servisleri, ‘E-postaya Faks’ Kağıtsız Faks Gönderme ve Diğer İletişimler ile IT Servisleri bulunmaktadır.

Panasonic yeniden yönlendirme sunucusuBluefacein donanımı doğrudan Panasonic'ten müşteriye sevk etmesini sağlar. Bu donanım, açılıp veri ağına bağlanır bağlanmaz, uzaktan kendini yapılandırır.  Bu düzenli ekipman yapılandırma süreci, artan doğruluk ve daha hızlı yerleşim süreleri ile Bluefacein büyük ve küçük müşterilerine fayda sağlar.

Blueface’in sabit hat servisleri, yenilikçi UT Panasonic SIP donanımın UT ürün gamı kullanılarak sunulur ve şirket başarısını tamamen müşterilerin işlerini kolaylaştıran, diğer taraftan büyük telekom maliyet tasarrufu ve birinci sınıf müşteri hizmeti deneyimi sunan son teknoloji ürünü, yenilikçi çözümler sunmaya adamasına bağlamaktadır.

Bluefacehakkında daha fazla bilgi için, şu internet sitesine bakabilir: blueface.ie veyaBluefacein Dublin'de bulunan genel merkezinin info@blueface.ie adresine e-posta atarak ya da +353 1 524 2000 telefon numarasından arayarak ulaşabilirsiniz.