• Communication Solutions

Panasonic DECT Esnekliği ve Sağlamlığını Sunuyor

 

IP65 dereceli KX-UDT131, İŞ AMAÇLI İLETİŞİMLER Ürün Gamına eklendi

Yeni tam çift yönlü eller serbest modu ve kulaklık desteği ile Panasonic iş amaçlı DECT el aygıtları[1] profesyonel son kullanıcılar göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, hem esneklik hem de sağlamlık sunuyor.

KX-UDT131 telefon defterinizdeki kişilerde yapılan değişiklikleri basit bir bilgisayar arayüzü kullanılarak yapılanlar ile senkronize eden ‘havadan’güncellemeler gibi basit yapılandırma ve güncelleme özellikleri sunar. Bu imkan, geniş mağazalar veya depolardaki gibi merkezi bir telefon defteri olan iş ortamlarında idealdir. Kişi başına 5'e kadar numara saklayabilme özelliği sayesinde, kişi bilgilerinizi güncel ve organize bir halde tutmanın kolay’ olacağına emin olabilirsiniz.

KX-UDT131 yüksek derecede uyumludur[2] ve bağımsız SIP sunucusu sayesinde çok yönlüdür. Bu da son kullanıcıya, sesi ve sinyal trafiğini hiçbir fazladan kablo olmadan hücre istasyonlarına taşıyacak her türlü mevcut ağ altyapısını kullanma fırsatı verir. Uzaktan sistem bakımı ve hücre istasyonu yerleşimi de ağ ve uzaktan yönetim sistemi yoluyla basitleştirilmektedir.

IP65 derecelendirmesi ve “sektörün öncüsü dayanıklılık” ile, KX-UDT131 modeli fabrikalar ve perakende ortamları gibi makinenin düşmeye ve darbeye maruz kalabileceği yoğun ticari ortamlar için idealdir. Metalik tavanlar ve duvarlar ile çevrelenmiş olsa bile bu ortamlarda, Panasonic'in güçlendirilmiş hata algılama kesinliği ve yeni ses işleme teknolojisinin bir sonucu olarak, pürüzsüz ve rahat iletişim de sağlanır.

Gürültülü ortamlardaki performans da iyileştirilmiştir ortam sesi akıllıca algılanır ve azaltılır, arkadan çok yüksek seviyelerde gürültü gelen alanlarda ideal performans sağlanır. Böylece KX-UDT131 gürültülü ve hareketli ortamlarda da kullanılabilir. Bu durum, yüksek kalitede ses sağlamak için hata algılama kesinliği ve ses işleme teknolojisi ile birleşir. Otomatik ses kontrolü de iş kullanıcısının deneyimini iyileştirmek için eklenmiştir.

Esnek ve sağlam tasarımı yoluyla Panasonic'in güvenilirliğine imzasını atan KX-UDT131, ortamın yaratabileceği hiçbir kısıtlama olmadan iletişimi güçlendirmek ve iş değerini arttırmak isteyen her işletme için idealdir.
[1]Sadece Bluetooth kulaklık

[2]NS1000 ile desteklenir