• Communication Solutions

Panasonic KV-S1026C ve KV-S1015C'yi Sunar: Kişisel ve İş Amaçlı Kullanım için Yeni bir Kompakt ve Ekonomik Tarayıcı Seti

Panasonic System Communications Company Avrupa yeni tarayıcı ikilisini ilan etmenin mutluluğunu yaşıyor: KV-S1015C ve KV-S1026C; bu modeller 23 - 25 Ekim tarihleri arasında DMS Expoda gösterilecek ve Aralık 2012'de kullanıma sunulacaktır. KV-S1015C ve KV-S1026C, günde 2000 sayfaya kadar tarama yapabilen, kompakt renkli çift yönlü bir tarayıcıdır; ancak her model farklı bir pazarı hedef almaktadır.

KV-S1015C, küçük ofis veya ev ofisi için veya alternatif olarak iş pazarında masaüstü seti olarak tasarlanmış bir tarayıcıdır. Tarayıcı çok kompakt, ancak profesyoneldir ve tam bir yazılım çözüm paketiyle birleşmiş halde 600 dpi'ye kadar yüksek kaliteli görüntüler sağlar. Ayrıca yüksek seviyede ‘çalışma grubu’ verimliliği ve dakikada 20 sayfalık bir tarama hızı sağlayan Bulut hizmetlerini kullanır; bu da bu makineyi sektördeki en hızlı kompakt tarayıcılardan biri yapar. 

KV-S1015C, bünyesinde Biz Card ve Page Manager bulunan bir yazılım çözümüyle tamamlanmış halde sunulur. Biz Card kartvizitlerin taranmasına olanak verir ve içindeki bilgileri arama yapılabilir bir veritabanına dönüştürür. Bu özellik sayesinde, müşterilerin ve tedarikçilerin irtibat bilgilerini bulma ve saklama güçlüğü hafifler ve veri kaybı ihtimali azalır. Benzer şekilde, Page Manager, KV-S1015C'in ürettiği dijital belgelerin kolayca saklanmasına, organize edilmesine ve düzenlenmesine olanak veren bir dosya yönetim uygulamasıdır. Ayrıca PDF, TIFF, JPEG and BMP dahil çeştli büyüklüklerde dosya formatları kullanılarak taranmış öğenin kaydedilmesi veya alternatif olarak taranmış belgelerin ve görüntülerin MS SharePoint veya Google Docs gibi popüler bulut servislerine yüklenmesi mümkündür.

Pek çok küçük işletme, kağıtsız ofis projelerine yatırım yapmakta geç kalmıştır, ancak KV-S1015C yönetim süreçlerini otomatikleştirmek, işletme masraflarını azaltmak, faturalandırma sürecini güvenceye almak ve en nihayetinde iş verimliliğini arttırmak için işletmelerin bir tarayıcı bulundurabilmesini ve gelen posta, fatura ve ödeme ile satın alma makbuzlarının taranabilmesini kolaylaştırır.

Diğer taraftan, KV-S1026C, sağlık ve bankacılık dahilindeki -sözgelimi yönetim amaçlı resepsiyonlarda- daha özel iş ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Bu makine, diğer kompakt tarayıcıların’ yapamadığı, zarflar ve üzerinde yapışkan notlar bulunan kağıtlar gibi belgelerin taranmasını sağlayan çift beslemeye izin veren ‘Çift Besleme Atlama’ düğmesi dahil çok miktarda benzersiz özellik sunar, öte yandan siyah-beyaz olarak dakikada 30 sayfaya kadar, renklide dakikada 20 sayfaya kadar hızlarda tarama yapar.

KV-S1026C, kimlik kartlarından elektrokardiyogram gibi test sonuçlarına kadar çeşitli belgelerin taranmasına olanak verdiği, aynı zamanda 20 g/ m² kadar ince kağıtları ve kabartmalı kartları da tarayabildiği için sağlık ortamında idealdir. KV-S1026C, kimlik, belgesel kanıt, borç sözleşmesi ve hukuki belgeler dahil müşteri bilgi dosyaları içindeki belgeleri sıraya koyabilme özelliği yoluyla bankacılık ihtiyaçlarını da karşılar. Muhasebecilere KV-S1026C gibi masaüstü tarayıcıların sağlanması, kesinlikle belgelerin dijital ortama aktarılması ve sıaraya konulması sürecini hızlandırmaya ve dijital taranmış görüntü kalitesini ve böylece dosyanın okunaklılığını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Tarayıcının kendi özelliklerine ek olarak KV-S1026C, bir tarayıcı tarafından taranan görüntü verilerini bir görüntü dosyası biçiminde bilgisayara aktaran uygulama Image Capture Plus ile birlikte verilir. Bu yazılım, küçük resim görüntülerini kullanarak taranmış sayfaları sezgisel olarak düzenlemenize olanak verir. Ayrıca otomatik görüntü uyumlandırma, boş sayfanın çıkarılması ve otomatik kırpma dahil karmaşık tarama süreçlerini kolaylaştırmaya yönelik çeşitli ayarlar yapmanıza olanak verir.

KV-S1015C ve KV-S1026C'nin özellikleri, iki modeli birbirinden karşıladıkları ihtiyaçlar ve kullanılma amaçları bakımından ayırır, ancak ortak özellikler arasında, kullanıcıların her biri bir düğme ile ilişkilendirilecek üç talimat ayarı yapmasına, bunun sonucunda taranan belgenin belli bir dosyada saklanmasını veya önceden ayarlanmış bir e-postaya gönderilmesine olanak sağlayan üç “Tek Dokunmayla Tarama” düğmesi bulunur. Bu ayar zaman kazandırır ve idari personelin tarayıcıyı kolaylıkla kullanabilmesini sağlar. İkinci olarak, her iki model de bir kerede 50 yaprağa kadar tarama yapabilir veya çok sayıda karma belgelerle kabartmalı plastik kartları tarayabilir. Son olarak, çift beslemeyi ve belge kaybını önlemek için her tarayıcıda aktif bir çift besleme önleme silindiri ve ultrasonik Çift Besleme algılama bulunur.

Bu yüzden, işletmeniz küçük ofis, ev ofisi veya idari işletme ihtiyaçlarını karşılamak için kompakt bir tarayıcı dahil tek bir yerden teknoloji çözümü ihtiyacındaysa, o halde yeni Panasonic tarayıcı ikilisinden uzağa bakmayın; KV-S1015C ve KV-S1026C, Aralık 2012'den itibaren sırasıyla 529 ve 699 €'dan kullanıma sunulacak.

Panasonic Tarayıcı ürün gamı hakkında daha fazla bilgi için, İnternet sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.panasonic.co.uk/scanning

Basın bültenini buradanindirebilirsiniz.