• Communication Solutions

Panasonic KX-UT248, 2012 INTERNET TELEPHONY Yılın Ürünü ödülünün sahibi oldu

 

İş telefon sistemleri öncüsü Panasonic System Communications Company Avrupa, bugün TMC'nin[1] Panasonic KX-UT248-B Uygulama SIP Telefonunu ‘2012 Internet Telephony Yılın Telefonu ’ ödülüne layık gördüğünü bildirdi.

PanasonicKX-KX-UT248-B Uygulama SIP Telefonu en son teknoloji yapısını işletme dostu özellikler ile birleştiriyor. Güçlendirilmiş Eko Önleme ve Genişletilmiş Akustik Odacıkla Birleştirilen, UT248-B SIP telefon, ister el aygıtı, ister hoparlör, isterse desteklene opsiyonel Bluetooth® kulaklık kullansınlar, kullanıcılara üstün ses deneyimi sunar.

KX-UT248-B, Panasonic SIP telefon ürün gamına en son eklenen model olup, her sektörde ana telefon servisinden yararlanan küçük veya orta büyüklükte işletmeler için idealdir. Bu model, 2 Gigabit Ethernet Portu, entegre Bluetooth uyumluluğu ve geniş 4.7 inç ekran gibi iş tipi özelliklerle donanmıştır. Panasonic System Communications Company Avrupa, KX-UT248-B modelinin kalitesinin ve yeniliğinin takdir görmesinin gururunu yaşıyor.

TMC CEO'suRich Tehrani şu yorumlarda bulundu:

Panasonic'e Yılın Ürünü Ödülü'nü vermekten dolayı mutluyuz. INTERNET TELEPHONY editörleri, KX-UT248-B Uygulama SIP Telefonun kalite ve yenilik ortaya koyduğunu bununla birlikte gerçek iş iletişimi zorluklarına çözümler sağladığını doğruladı. Panasonic'teki ekibi kendilerini IP iletişim teknolojilerini geliştirmeye adadıkları için tebrik ediyorum..”

2012 Yılın Ürünü ödülünün sahipleri, INTERNET TELEPHONY dergisi Ocak/Mart 2013 sayısında yayınlanacak. Panasonic telefon sistemleri hakkında daha fazla bilgi için, http://business.panasonic.co.uk adresini ziyaret edin.    

 

[1] Küresel, entegre bir medya şirketi