• Communication Solutions

Panasonic'in Yeni SIP Multicell DECT Telefonları KX-UDT Serisi

Daima müşterileri ile konuşmaya hazır olmak isteyen şirketlerin ihtiyaçlarını karşılar

Panasonic Systems Communication Company Avrupa (PSCEU), SIP Multicell DECT1 sunucusu ile SIP telefonları ürün gamını tamamlamak üzere en yeni UDT SIP serisini piyasaya sürüyor. Yeni seri Temmuz 20122 'de taşıyıcılar ve Operatörler / Açık Kaynaklı Pazar (örn. Asterisk Digium) için Avrupa pazarında kullanıma sunulacak.

Önde gelen bir DECT üreticisi olan Panasonic, çalışanlarının sıklıkla bina içinde hareket ettiği şirketler için mükemmel bir çözüm getiriyor.  Yeni UDT SIP Multicell DECT ürün serisi ile, tüm bina mevcut şirket ağ altyapısının kullanıldığı ve ek özel kablo tesisatının gerekmediği tek bir iletişim bölgesine dönüşüyor.  Gelen aramalar, DECT portatif el aygıtı ile her yerde yanıtlanabilir. Bu da tesis içi çalışanlar arasında hızlı ve etkili iletişimi garantiler ve aramaların aktarılmasını beklerken daha az zaman kaybı yaşandığı için müşteri memnuniyetini arttırır.

UDT serisi birçok dikey pazarın ihtiyaçlarına uyan iki tip el aygıtı ve bir hücre istasyonu içerecektir. Standart el aygıtı KX-UDT111, genel ofisler, devlet ve eğitim için ideal bir çözüm iken, ince ve hafif tasarımı, titreşimi ve Bluetooth'u ile KX-UDT121 uygulama el aygıtı perakende, konuk ağırlama ve sağlık sektörüne uygundur.

SIP tabanlı DECT telefon yüksek kaliteli ses ve radyo hatalarına karşı iyileştirmeler sağlayacaktır. Ayrıca geniş bantlı ses ve gürültü azaltma özellikleri ile donanmıştır. IT ağı uyumlu ürün, yönetimin zahmetsizce sürdürülmesini ve hücre istasyonun konuşlandırılmasını güvenceye alır. Panasonic SIP tabanlı DECT UDT serisi, ekonomik bir sistem fiyatına istikrarlı kalite ve performans sunarak komple bir iş çözümü sağlar.

UDT SIP tabanlı DECT ürün gamı, şu anda tüm Avrupa'da taşıyıcılar ve distribütörlere yeni UDT/UDS multi-cell SIP DECT çözümleri hakkında fikir edinme fırsatı veren bir dizi etkinlikle tanıtılıyor. Bu etkinliklerin ilki, Londra'da 29 Mayıs'ta düzenlendi ve İngiltere'den, İrlanda'dan, İsveç'ten ve Danimarka'dan temsilciler toplandı. Katılımcılar, UT670 Akıllı Masa Üstü telefon ve UT248 Uygulama masa üstü telefonu gibi geniş Panasonic SIP terminal ürün gamındaki bu ve diğer ürünleri deneme fırsatı da buldular.

Panasonic Avrupa Satış Eğitmeni Bob Price bu konuda şunları kaydetti: “Bu etkinlik katıldığım en olumlu etkinliklerden biriydi. Yeni ürünlere inanılmaz ilgi vardı ve bu yeni SIP DECT sistemlerinin müşteri çözümlerine nasıl hemen uygulanabileceğine dair pek çok kıymetli önerilerde bulunuldu.”.

1Kablosuz sunucu
2Mevcut dijital iş tipi DECT sistemi ile uyumlu değil

Basın bülteniniburadan

indirebilirsiniz.