• UF-4600

    Yüksek kaliteli iş sınıfı tarayıcısı

UF-4600

Panasonic UF-5600/UF-4600 serisi, güvenilir çalışma, sezgisel kullanıcı ara yüzü ve dayanıklı özellikler seti sunan iş tipi faks çözümüdür.

  • Yüksek kalitede iş tipi tarayıcı (sayfa başına 3 saniye*)
  • 4MB belge hafızası (240 sayfa kapasiteli)
  • Dakikada 24 sayfaya kadar yazdırma motoru
  • Sık aranan numaralar için 32 adet “tek dokunuşluk” tuş içeren 200 istasyonluk otomatik numara çevirici
  • "İş Oluşturma" işlevli 30 sayfa kapasiteli ADF

Günlük operasyonları için faksa güvenen küçük ilâ orta büyüklükte ofisler veya çalışma grupları için ideal.

UF-4600 bünyesinde sayfa başına 4 saniye kadar kısa bir sürede belge tarayabilen yüksek kaliteli iş tipi tarayıcı bulunur*. Sağlam yazdırma motoru, çarpıcı bir şekilde dakikada 24 sayfa ile pırıl pırıl A4 boyutu belge çıktısı sağlar. Yüksek hızlı tarama ile yazdırmanın bu benzersiz buluşması, size sadece zaman kazandırmaz, ofisteki verimliliği de arttırır.

Yüksek kapasiteli bir ADF sayesinde, büyük bir işi sayfa sayfa yüklemek zorunda kalmazsınız. Bir iş ADF'nin büyük 30 sayfalık kapasitesini aşsa bile, Job Build birden çok taranmış yığını tek bir iletimde bir araya getirmenize olanak verir. Standart 250 sayfalık tepsi, çok büyük kağıt yükü sağlar, böylece kağıt değişimi azalır.

UF-4600, 200 istasyonluk bir otomatik numara çevirici içerir; bunun içinde ön panelde sık aranan numaralar için 32 “tek dokunuşluk” tuş ve LCD ekranından seçilebilen ek 168 kısaltılmış numara bulunur.

AB Yönetmeliği 801/2013 altında Ecodesign hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz, lütfen burayı ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu 
UF-4600 Çevre Formunu buradanindirin.