• KX-MB2230

    Çok fonksiyonlu yazıcı

KX-MB2230 Çok fonksiyonlu yazıcı

Kompakt tasarımlı yazıcıyla yüksek baskı hızı

  • 28 ppm yüksek hızlı yazdırma
  • 28 ppm iki taraflı yazdırma/kopyalama
  • 500 sayfalık kağıt tepsisi
  • Otomatik belge besleyicisi
  • Monokrom tarayıcı ve kolay yazdırma özelliği
  • Faks işlevleri

Yüksek performanslı ancak kompakt tasarımlı KX-MB2230 çok işlevli yazıcılarda, hem tek yönlü hem de çift yönlü yazdırmada 28 ppm'ye kadar yüksek hızlı yazdırma/fotokopi alma özelliği bulunur ve sınıfının en yüksek hıza sahip yazıcısıdır. A4'ün yanı sıra A5 ve A6 gibi küçük kağıt formatlarına tarama yapabilen 50-sayfaya kadar yüklenebilen otomatik belge besleyicisiyle birlikte verilir. Özel kullanım için tasarlanmış olan ekstra manüel tepsi A6'dan zarf veya kartpostala kadar herhangi bir boyuttaki kağıt eklemenize izin verir.

Hızlı çift yönlü baskı

Bir sayfanın tek yüzüne baskı israf ve verimsizlik olabilir. İşte bu nedenle KX-MB2230'da çift yönlü yazdırma kapasitesi bulunur. Klasik A4 çıktı alan çok fonksiyonlu yazıcılar tek seferde sayfa çevirir bu nedenle performans yavaşlar ve üretkenlik azalır, KX-BM2230 hızlı çift yönlü yazdırma özelliği standarttır ve böylece tek taraflı yazdırma işleminde olduğu gibi neredeyse aynı hızda her iki tarafa da yazdırma yapılır.

*KX-MB2200 serisi tüm yazıcılar için, çift yönlü yazdırma verimliliği %100'dür.

A5/A6 uyumlu otomatik belge besleyicisi

KX-BM2230, A4'ün yanı sıra A5 ve A6 formatlarından küçük olan kağıtları yazdırabilecek özellikteki 50-sayfalık bir otomatik belge besleyicisiyle teçhiz edilmiştir. Bu özellik, genelde daha küçük belgelerin kullanıldığı doktor muayenehanelerinde ve eczanelerde çok kullanışlıdır. Aynı zamanda daha küçük A5 ve A6 boyutlarındaki kağıtlara da baskı alabilir.

500-sayfalık kağıt tepsisi

Küçük ofislerde veya ev ofislerde (SOHO) kullanılmak üzere tasarlanmış olan kompakt tasarımlı MFP'ler genellikle 250 kağıt kapasitelidir; ancak ticari yazıcılar genellikle 500 kağıt kapasiteli tepsilerle teçhiz edilir. Kompakt tasarımı ve ince profili sayesinde, KX-BM2230 500 kağıt alabilen yüksek kapasiteli bir kağıt tepsisiyle donatılmıştır. Yani tek seferde 500 kağıt yükleyebilirsiniz ve ofisinizde paketi açılmış kağıtları ortalığa bırakmak zorunda kalmazsınız.

Eco modu

Kontrol panelinde özel bir ECO düğmesi bulunmaktadır. Bu modu seçtiğinizde, ECO düğmesi iki adet enerji tasarrufu işlevini etkinleştirir. İlk olarak, yazıcı güç tasarrufu moduna geçmeden önceki süre bir dakika olarak ayarlanır. Aynı zamanda 2'si 1 arada ve çift yönlü kopyalama modları otomatik olarak ayarlanır, bu sayede hem kağıt kullanımı hem de elektrik tüketimi önemli ölçüde azaltılır.

AB Yönetmeliği 801/2013 altında Ecodesign hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz, lütfen burayı ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu 
KX-MB2230 Çevre Formunu buradanindirebilirsiniz.