• KX-MB2170

  A4 monokrom çok fonksiyonlu yazıcı

KX-MB2170 çok fonksiyonlu yazıcı

Yüksek Üretkenlik, Küçük Boyut.

 • 26 ppm yazdırma/26 cpm kopyalama (A4)
 • 24 ppm hızlı iki taraflı yazdırma (A4)
 • 600 dpi yazdırma çözünürlüğü
 • En fazla 19.200 ara değerli tarama çözünürlüğü
 • 35-sayfa ADF & 250-sayfa giriş tepsisi
 • 2-satır, beyaz aydınlatmalı 16-rakamlı LCD
 • Hatalı çevirme önleme işlevli Super G3 faks
 • Kolay Wi-Fi® kurulumu için WPS tuşu
 • Wi-Fi arabirimi, USB ve LAN Bağlantısı

Panasonic'in KX-MB2170 çok fonksiyonlu yazıcısı, ihtiyacınız olan performansı sunar ve ofis üretkenliğinizi ciddi oranda artırır. Rutin yazdırma işlerinden ve gelişmiş belge güvenliğinden, hareket halindeyken mobil yazdırma işlemlerine kadar bu çok amaçlı yazıcı, günümüzün karmaşık iş ortamlarının talep ettiği tüm özelliklere sahiptir.

Zamandan tasarruf
KX-MB2170'in hızlı iki taraflı yazdırma özelliği ile çift taraflı belgeleri 24 ppm hızında yazdırabilir, yazdırma süresini standart 26 ppm MFP iki taraflı yazdırmaya göre yarıya indirebilirsiniz.

Yerden tasarruf
Eskisine göre sadece yarısı kadar kağıda ihtiyacınız olacağı için (ya da ikisi bir arada iki taraflı baskı kullanıldığında çeyreği kadar) daha az depolama alanına ihtiyacınız olacak.

Para tasarrufu
Sarf malzemelerinde de oldukça fazla tasarruf sağlayacaksınız. İkisi bir arada iki taraflı yazdırma ile, kağıt tüketimini %75'e kadar düşürebilir, diğer yandan toner tüketimini de yarıya indirebilirsiniz. Yazıcı çalışma süresi de azaltıldı, böylece elektrik maliyetleri de düşürüldü.

Kolay ve hızlı çalışma için QUICK-JOB tuşu
Üç adet sık kıllanılan fonksiyon ya da karmaşık kopyalama/tarama ayarları, bu "quick-job" tuşlarına atanabilir ve bunlar bir düğme ile geri çağrılabilir. Böylece hem size zaman kazandırmış hem de işlerinizi kolaylaştırmış olur. İstediğiniz ikisi bir arada ve iki taraflı yazdırma ve kopyalama ayarlarınızı programlayabilirsiniz. Programı, ilgili "quick-job" tuşu ile hızlı bir şekilde çağırarak çalıştırabilirsiniz. Böylece hem bu adımları her seferinde tekrarlamak zorunda kalmazsınız hem de hatasız bir çalışma sağlanır.

İşlerinizi güvende tutmak için güvenli yazdırma
Güvenli Yazdırma ile, yüksek seviyeli güvenlikle koruma altına alarak gizli belgelerinizin dışarıya sızmasını önleyebilirsiniz. Yazdırma verileri parola korumalıdır ve geçici olarak bilgisayarınızın sabit diskinde saklanır. Bunlar sadece parola yazıcıya girildiğinde alınabilir ve yazdırılabilir.

Ayrıca, hafıza tabanlı saklama kullanan pek çok güvenli yazdırma sistemiyle karşılaştırıldığında, saklayabileceğiniz sayfa sayısı için herhangi bir kısıtlama da yoktur. Çünkü veriler, PC'nizin sabit diskinde saklanır. Sabit diske, verilerden aynı anda en fazla 30 iş yazdırılabilir. Bundan sonraki işler, ilk 30 tanesi tamamlandıktan sonra yazdırılabilir.

Mobil cihazlar için mobil ve uzak yazdırma
KX-MB2170 ile, mobil yazdırma uygulamasıyla veya Google Cloud Print ile doğrudan Android/iOS cihazdan yazdırma yapmak mümkündür. Bu da tam bir esneklik ve hareket halindeyken belgelendirme imkanı sunar.

QUICK-JOB key for easy and quick operation
Up to three frequently used functions or complicated copy/scan settings can be programmed to the ‘quick-job’ keys and recalled at the touch of a button, saving you time and trouble. You can programme your preferred 2-in-1 and duplex combined copy settings. You can quickly recall and execute the programme with the appropriate ‘quick-job’ key for mistake-free operation, without having to repeat the steps each time.

Secure printing to keep your business secure
With Secure Print, you can prevent confidential documents from being leaked by protecting them with high-level security. Print data is password-protected and temporarily stored on your computer's hard drive. It can be retrieved and printed only when the password is entered on the printer.

There’s also no limit to the number of pages you can store since, unlike most secure print systems that use memory-based storage, the data is stored on your PC’s hard drive. Up to 30 jobs at a time can be printed from data on the hard drive. Any additional jobs can be printed once the first 30 have completed.

Mobile and remote printing for mobile devices
With the KX-MB2170, it’s possible to print straight from any Android™/iOS device by mobile print application or Google Cloud™, which allows total flexibility and on-the-go documentation.

AB Yönetmeliği 801/2013 altında Ecodesign hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz, lütfen burayı ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu 
KX-MB2170 Çevre Formunu buradanindirebilirsiniz.