• KX-MB2545

    Çok fonksiyonlu yazıcı

KX-MB2545 Çok fonksiyonlu yazıcı

Kompakt tasarımlı yazıcıyla yüksek verimlilik

  • 30 ppm yüksek hızlı yazdırma
  • 28 ppm iki taraflı yazdırma/kopyalama
  • 500 sayfalık kağıt tepsisi
  • Kompakt, kübik tasarım
  • Entegre USB yuvası
  • Faks işlevleri

KX-MB2545 çok fonksiyonlu yazıcı 30 ppm iş gücüyle yüksek verimlilik için tasarlanmıştır. Çeşitli boyutlarda 50 adet kağıt alabilen çok amaçlı tepsi ile çok boyutlu kağıt işleme, yüksek hızlı tek yönlü ve çift yönlü baskı alabilme özelliği ve 500 sayfalık büyük kağıt tepsisi olan KX-MB2545'in oldukça kompakt kübik bir tasarımı vardır ve küçük masalara bile yerleştirilebilecek çok fonksiyonlu güçlü bir yazıcıdır.

Hızlı çift yönlü baskı

Bir sayfanın tek yüzüne baskı israf ve verimsizlik olabilir. İşte bu nedenle KX-MB2545'te çift yönlü yazdırma kapasitesi bulunur. Klasik A4 çıktı alan çok fonksiyonlu yazıcılar tek seferde sayfa çevirir bu nedenle performans yavaşlar ve üretkenlik azalır, KX-MB2545 hızlı çift yönlü yazdırma özelliği standarttır ve böylece tek taraflı yazdırma işleminde olduğu gibi neredeyse aynı hızda her iki tarafa da yazdırma yapılır.

*KX-MB2500 serisi tüm yazıcılar için, çift yönlü yazdırma verimliliği %93'tür.

A5/A6 uyumlu otomatik belge besleyicisi

KX-MB2545, A4'ün yanı sıra A5 ve A6 formatlarından küçük olan kağıtları yazdırabilecek özellikteki 50-sayfalık bir otomatik belge besleyicisiyle teçhiz edilmiştir. Bu özellik, genelde daha küçük belgelerin kullanıldığı doktor muayenehanelerinde ve eczanelerde çok kullanışlıdır. Aynı zamanda daha küçük A5 ve A6 boyutlarındaki kağıtlara da baskı alabilir.

500-sayfalık kağıt tepsisi

Küçük ofislerde veya ev ofislerde (SOHO) kullanılmak üzere tasarlanmış olan kompakt tasarımlı MFP'ler genellikle 250 kağıt kapasitelidir; ancak ticari yazıcılar genellikle 500 kağıt kapasiteli tepsilerle teçhiz edilir. Kompakt tasarımı ve ince profili sayesinde, KX-MB2545 500 kağıt alabilen yüksek kapasiteli bir kağıt tepsisiyle donatılmıştır. Yani tek seferde 500 kağıt yükleyebilirsiniz ve ofisinizde paketi açılmış kağıtları ortalığa bırakmak zorunda kalmazsınız.

Eco modu

Kontrol panelinde özel bir ECO düğmesi bulunmaktadır. Bu modu seçtiğinizde, ECO düğmesi iki adet enerji tasarrufu işlevini etkinleştirir. İlk olarak, yazıcı güç tasarrufu moduna geçmeden önceki süre bir dakika olarak ayarlanır. Aynı zamanda 2'si 1 arada ve çift yönlü kopyalama modları otomatik olarak ayarlanır, bu sayede hem kağıt kullanımı hem de elektrik tüketimi önemli ölçüde azaltılır.

AB Yönetmeliği 801/2013 altında Ecodesign hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz, lütfen burayı ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu 
KX-MB2545 Çevre Formunu buradanindirebilirsiniz.
RAL-UZ 171”Blue Angel” uygun olarak kullanıcı bilgilerini buradan indirin.