• DP-MB311

    Multi-function printer

DP-MB311 Çok Fonksiyonlu yazıcı

Hızlı, ekonomik iş tipi cihaz

  • 30ppm hızlı yazdırma
  • 28ppm çift yönlü yazdırma/fotokopi
  • WiFi ve Gigabit bağlantıları
  • Şifre korumalı PDF'leri güvenli yazdırma
  • 768MB hafıza
  • Gerçek renk 1,200 x 1,200dpi'a kadar baskı çözünürlüğü
  • Mobil cihazlardan mobil ve uzaktan yazdırma
  • Kapsamlı faks özellikleri

DP-MB311 çok fonksiyonlu yazıcı taşınabilir cihazlardan uzaktan ve mobil yazdırma imkanı sağlayan yeni WiFI bağlanabilirlik özelliğine sahip yüksek performanslı bir cihazdır.  

Ekstra sert gövde yapısı ve 300.000 sayfalık makine ömrünün yanı sıra yüksek verimli, 8.000 sayfalık çıktı alabilecek toneriyle, DP-MB311, yüksek hızda maksimum 100.000 sayfa tek yönlü çıktı alabilir - her gün fazladan yüksek hacimli baskı gerektiren büyük işletmeler için idealdir.

Yüksek performans, zengin özellikler ve uzun çalışma süresinden oluşan bu kombinasyon ile DP-MB311 toplam sahiplik maliyetini ciddi ölçüde pozitif olarak etkilerken yazdırma başına çok düşük maliyet sunar.

Hızlı çift yönlü baskı Bir sayfanın tek yüzüne baskı israf ve verimsizlik olabilir. İşte bu nedenle DP-MB311'de çift yönlü yazdırma kapasitesi bulunur. Klasik A4 çıktı alan çok fonksiyonlu yazıcılar tek seferde sayfa çevirir bu nedenle performans yavaşlar ve üretkenlik azalır, DP-MB311 hızlı çift yönlü yazdırma özelliği standarttır ve böylece tek taraflı yazdırma işleminde olduğu gibi neredeyse aynı hızda her iki tarafa da yazdırma yapılır.


*DP-MB311 ile çift yönlü yazdırma verimi %93'tür.

WiFi ve Gigabit bağlantısı
DP-MB311'de bulunan WiFI (ve Gigabit) bağlantısı size kablolu bağlantı gereksinimi olmadan ağ tabanlı işlemlere hızlı erişim sağlar. 

Kullanıcılar ayrıca akıllı telefon veya tablet gibi taşınabilir cihazlardan mobil ve uzaktan yazdırma yapabilirler. Ayrıca mobil cihazlarınızdan yazdırmak için mobil yazdırma uygulaması veya Google Cloud Print'i kullanma seçeneğine de sahipsiniz.

Güvenli yazdırma
DP-MB311 sadece cihaza bir şifre girerek erişilebilen şifre korumalı PDF dosyaları gibi dokümanları da tarayabilir. Bu nedenle, çok gizli dokümanlar ve formlar kolayca oluşturulabilir ve önemli bilgiler korunur.

Kolay rehber yönetimi
Hafif Dizin Erişim Protokolü (LDAP) sayesinde, DP-MB311'de bulunan rehberin düzenlenmesine gerek yoktur. Bunun yerine, ağınızdaki dizin veri tabanında kayıtlı olan e-posta adresleri veya faks numaraları gibi bilgilere erişebilir ve doğrudan cihaza gönderebilirsiniz.

Eco mod
Kontrol panelinde özel bir ECO düğmesi bulunmaktadır. Bu modu seçtiğinizde, ECO düğmesi iki adet enerji tasarrufu işlevini etkinleştirir. İlk olarak, yazıcı güç tasarrufu moduna geçmeden önceki süre bir dakika olarak ayarlanır. Aynı zamanda 2'si 1 arada ve çift yönlü kopyalama modları otomatik olarak ayarlanır, bu sayede hem kağıt kullanımı hem de elektrik tüketimi önemli ölçüde azaltılır.


AB Yönetmeliği 801/2013'teki Ecodesign Bilgileri için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu
DP-MB311 Çevre Formunu buradanindirebilirsiniz.
RAL-UZ 171”Blue Angel” uygun olarak kullanıcı bilgilerini buradan indirin.