• KX-UDS124

    SIP DECT Hücre İstasyonu

Kolay Yerleştirme

KX-UDT121/111 için KX-UDS124 Hücre İstasyonu kolay kurulur. Kurulumda zaman kazanılması, işçilik maliyetlerini de düşürür. Panasonic Hücre İstasyonlarının (CS) her biri Süper Ana CS olarak ayarlanabilir, böylece Süper Ana kullanımı için özel bir sunucu kurmaya gerek kalmaz.

Daha fazla bilgi için bir sonraki videoya bakın:

Kolay site planlaması
Panasonic ücretsiz olarak Hücre İstasyonu ayar konumlarını planlama aracı sağlar. Bu araçla, tek yapmanız gereken CS'yi şemada gösterilen konumlara yerleştirmektir. Kolay site planlaması için sinyal aralığı hesaplanır.

Kolay site anketi
Eskiden son konumları tayin etmek için site planlamasına dayanılarak ayar konumlarındaki esas sinyal durumlarını kontrol etmek için Hücre İstasyonları, el aygıtları ve başka pek çok ekipman gerekirdi. KX-UDS124 sayesinde, sinyal durumunu kontrol etmek için LED renkleri kullanılırken bir site araştırması için sadece iki Hücre İstasyonu gereklidir. Ayrıca, her bir Hücre İstasyonu kurulduktan sonra, ses ve radyo durumlarını kontrol etmek için KX-UDT121/111'in geri döngü işlevi kullanılabilir, bu sayede tüm servis alanını tek bir kişi kontrol edebilir.

Kolay CS kaydı
Hücre İstasyonları kurulduğunda, her biri otomatilk olarak kaydedilir. Önceden her bir Hücre İstasyonu için kayıt manüel olarak yapılmaktaydı. KX-UDS124 sayesinde, sadece Ana CS'nin kaydedilmesi gerekmektedir, bundan sonra diğer Hücre İstasyonlarının İkincil CS olarak tek bir tıkla otomatik olarak kaydedilir.

Kolay Ağaç Anketi
Panasonic KX-UDS124, ağaç anketleri ve yapılandırmalarını otomatik olarak halletmek için Ağ ayar işlevini veya tahsis edilmiş bir uygulamayı da kullanabilir. Bu gelişme, önceki manüel kayıt ve karmaşık ağaç yapılandırma işlemi üzerinde yapılan bir iyileştirmedir. Ağaç anketi, bilgisayar ayar ekranından etkinleştirildiğinde, Hücre İstasyonları arasındaki sinyal durumu denetlenir ve ağaç sonuçlara dayanılarak yapılandırılır, 2. Ana ve diğer ideal CS sınıfları otomatik olarak ayarlanır. 2. Ana'yı ayarlamak, sistem artıklığı da sağlar
CS Bakım Aracında görüntülenen şekilde CS ağaç yapılandırması.