• KX-UDT111

    Standart ofis DECT el aygıtı

KX-UDT111

Standart ofis DECT el aygıtı

  • 1.8” Renkli LCD ekran
  • Titreşimli çağrı uyarısı
  • Ni-MH pil paketi
  • UDT111 200 saat bekleme, yakl. 11 saat konuşma süresi
  • 500 numaralı telefon defteri
  • “Havadan” bakım
  • 2.5 mm jak yoluyla kulaklık desteği

Yeni Panasonic ürün gamında, iki yeni tüm özelliklerle donanmış DECT el aygıtı, artı yeni 4 kanallı bir Yüksek Tanımlı Ses DECT hücre istasyonu bulunur.

Her iki el aygıtı modeli, tam çift yönlü eller serbest modu ve kulaklık desteği içerir ve kullanıcıya iletişimde kalırken ellerin serbest olması olanağı verir. KXUDT 121'de kablosuz kulaklık kullanımına imkan veren entegre bir Bluetooth desteği de bulunmaktadır. Bu ürün gamı, platformdan bağımsızdır ve her SIP uyumlu servisle çalışabilir, böylece her işte yüksek kalitede kablosuz iletişim imkanı sağlar. 128'e kadar hücre istasyonu ve 255 el aygıtlı ağ yaratılabilir.

Basit Yapılandırma
El aygıtlarına telefon defteri girişleri, değişiklikler ve güncellemeler ‘havadan’ gönderilmek üzere, basit bir bilgisayar arayüzü kullanılarak düzenlenebilir. Kontak başına 5 numara saklayarak, tüm kişilerinizin bilgilerini güncel ve düzenli şekilde tutmanın’ kolay olduğunu göreceksiniz.

Ses Kalitesi
Panasonic mesajınızın anlaşılmasını güvenceye almak için–yüksek ses kalitesini son derece önemli görmektedir. Diğer SIP terminallerimiz ile ortak olarak, yeni SIP tabanlı DECT cihazlarımızın ürün gamı, pırıl pırıl, net arama kalitesi için G.722 geniş bantlı kodek kullanarak üstün HD ses kalitesi sunar. Güçlendirilmiş radyo sistemleri, Panasonic’in güçlendirilmiş ses işleme teknolojisi sayesinde, kapsama alanının en uç noktalarında bile arama kalitesinin netliğini korur. Gürültülü ortamlardaki performans da iyileştirilmiştir – ortam sesi akıllıca algılanır ve azaltılır, arkadan çok yüksek seviyelerde gürültü gelen alanlarda ideal performans sağlanır. Otomatik ses kontrolü de anlaşılabilirliği güçlendirmek için dahil edilmektedir.

Çoklu bölge SIP tabanlı DECT
DECT hücreler arasında aramalar arası geçişin sorunsuzca yapılabilmesi, size kuruluş içinde istediğiniz yere gitme özgürlüğü verir, aynı havadan senkronizasyon grubu içindeki hücreler arasında hareket tamamen şeffaf olmakla birlikte – iletişimde kalmanızı sağlar.

Uyumluluk
Ürün gamı, geniş kapsamlı uyumluluk için, SIP sunucusuna bağımlı olmayan bir yapıda yapılmıştır. KX-UDS124 Hücre istasyonu halihazırda digium asterisk ve broadsoft broadworks ile kullanım için onaylanmıştır.

Çok yönlülük
SIP DECT çözümleri, sesi ve sinyal trafiğini hücre istasyonlarına taşımak için mevcut bir ağ altyapısı kullanma fırsatı verir – fazladan özel kablo tesisatına gerek kalmaz. Sistem bakımı kolaydır ve ağa bağlı herhangi bir bilgisayar kullanılarak uzaktan gerçekleştirilebilir. Basit ve güçlü uzaktan yönetim sistemleri sayesinde, hücre istasyonlarının konuşlandırılması kolaydır.

 

AB Yönetmeliği 617/2013 altında Ecodesign hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz, lütfen burayı ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu