• KX-UT248

    Yüksek tanımlı “HD” ses

KX-UT248

Yüksek tanımlı "HD" ses

KX-UT248, birinci sınıf geniş bantlı ses kalitesini üstün bir özellik dizisiyle birleştirerek gelişmiş çevre dostu bir enerji ayak izinin yanısıra güçlü masaüstü performans sağlayan son teknoloji ürünü bir uygulama SIP terminalidir.

KX-UT248'de geniş, 4.4” gri tonlamalı ekran bulunur ve ekran üzerinde kişi listeleri ile numaralar gibi pek çok bilgiyi gösterir; bu da 6'ya kadar SIP hesabını kolayca yönetmeyi mümkün kılar – meşgul uygulama kullanıcıları için idealdir.

Ses kalitesi, birincil önemdedir ve UT248 her seferinde son derece net iletişim imkanı sağlayan G722 geniş bantlı kodek avantajını kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, ister bir el aygıtı, ister hoparlör, isterse Bluetooth'lu kablosuz kulaklık kullanın, ses kalitesinin benzersiz olmasını garantilemek için hem el aygıtı hem de entegre tam çift yönlü hoparlör gelişmiş ses tasarım teknikleri ile özenle üretilmiştir.

Kulaklık kullanıcıları da Plantronics'ten Elektrikli Asma Anahtar sistemleri için dahil edilen desteğin avantajından yararlanır, bu da yoğun ortamlarda kullanımı daha kolaylaştırır.

Çoğu tasarım özelliği, işleri kurulum yapanlar için de kolaylaştırmak üzere dahil edilmektedir – Ethernet üzerinden Güç desteği kablo tesisatını daha basitleştirmekte, kapsamlı uzaktan yapılandırma ve konfigürasyon seçenekleri de birden çok telefonun ağ üzerinden yapılandırılabilmesini, böylece hem kurulum süresinin hem de siteyi ziyaret gerekliliğinin azalmasını sağlamaktadır. Bunun müşteri için anlamı, gerçek bir ‘Fişe tak ve oynat’ deneyimidir.

UT248, geniş birçeşitlilikteki popüler SIP suncuu sistemleri ile uyumludur ve Digium’un Asterisk'i, Broadsoft’un Broadworks'ü ile onaylanmıştır.

AB Yönetmeliği 617/2013 altında Ecodesign hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz, lütfen burayı ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu