• KX-UT670
    Akıllı masa üstü telefon

KX-UT670

Akıllı masa üstü telefon

  • Programlanabilir akıllı masa üstü telefon– 6 adede kadar SIP hesabı
  • 7 inçlik renkli dokunmatik ekran
  • Yüksek Kalitede HD Ses (G.722)
  • Asterisk ve Broadsoft Broadworks ile Uyumlu
  • Linux Tabanlı İşletim Sistemi
  • Tam Çift Yönlü hoparlör, 3 yönlü konferans araması desteği

 

Panasonic KX-UT670 akıllı masa üstü telefonu, genişletilebilir özellikleri bulunan, Linux Tabanlı, programlanabilir bir SIP masa üstü telefonudur. UT670, G.722 geniş bantlı kodek dahil, kapsamlı kodek desteği ile yüksek ses kalitesini güçlendirir. Tam, çift yönlü hoparlörlü telefon dahildir, yanı sıra 3 yönlü konferans aramaları için entegre destek mevcuttur ve üstün eller serbest performans için Plantronics Elektronik Askı Anahtar sistemleri ile uyumludur.

UT670, bünyesinde Ethernet üzerinden Güç (PoE) için destekle iki Gigabit Ethernet portu barındırır ve masa üstünde kablo yığınlarını azaltma imkanı verir.

Cihaz bünyesinde kullanımı kolay grafikli kullanıcı arayüzlü 7 inç renkli dokunmatik ekran bulunur; bu arayüz internet tarayıcısı, takvim, e-posta, kişilerin yönetimi, ağ kamera kontrolü, müzik çalar ve daha fazlası gibi çok sayda uygulamaya kolay erişim sağlar –, özel gereklilikleri karşılamaya yönelik uygulamaların oluşturulabilir ve kurulabilir.

KX-UT670'in uygulamaları, Android gelişimi için açık kaynaklı bir SDK'nın yanı sıra KX-UT670 API'leri kullanılarak geliştirilebilir. Programlar, Java programlama dili kullanılarak geliştirilir. Kod düzenleme ve derleme, Eclipse'de yapılabilir, ancak diğer düzenleyiciler ve derleyiciler de kullanılabilir.

KX-UT670 için uygulama geliştirme hakkında daha fazla ayrıntı için ve Yazılım geliştirme kitini indirmek için, buradan geliştiricinin sayfasını ziyaret edin: http://panasonic.net/pcc/products/sipphone/products/kx_ut670/application.html

AB Yönetmeliği 617/2013 altında Ecodesign hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz, lütfen burayı ziyaret edin: www.ptc.panasonic.eu