• Panasonic Security Elite Range
  • Secure Communications, Hacking Protection
  • iPro Extreme platform by Panasonic
  • Security Solutions

    Cameramanager Fire Alarm Solutions Video Surveillance Access Control Video Intercom

Yeni Ne Var

Panasonic IP tabanlı videolu interkom sistemini duyurdu

Panasonic, farklı bina sistemleri arasındaki artan entegrasyon ihtiyacını karşılamak amacıyla yeni bir full IP videolu interkom sistemiyle hizmetinizde.

40x zoom dome kamera ile şehir güvenliği kolaylaşıyor

Panasonic’in güvenlik kamerası serisinin son üyesi, işlerlikte büyük bir gelişmenin yanı sıra CCTV şehir gözetleme sistemleri için depolama ve bakım maliyetlerinde de ciddi düşüşler sağlıyor.

Panasonic elit CCTV serisinin tanıtımını gerçekleştirdi

Panasonic elit CCTV serisinin tanıtımını gerçekleştirdi. Panasonic, en iyi kamera teknolojisini sahneye koyan elit güvenlik ürünleri serisinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Panasonic, dayanıklı kapalı devre televizyonlarda (CCTV) yeni bir standart başlatıyor

Panasonic, en sert hava koşulları ve iş açısından kritik öneme sahip uygulamalar için tasarladığı dayanıklı yeni PTZ güvenlik kamerasını duyurdu. 

Panasonic, çok düşük bant genişliğine sahip kamera platformu ile H.265'in ötesine geçiyor

Panasonic, Security Essen 2016'da Full HD çözünürlüğü şirketin en yeni yazılımıyla birleştiren, depolama ve ağ bant genişliğini H.265'in ötesinde yüzde 80'e kadar düşürebilen yeni bir ağ kamerası serisini tanıttı.

Panasonic insansız hava aracı bulma teknolojisi geliştiriyor

Panasonic Business, insansız hava aracı (İHA) kazalarını ve terörizm tehdidini azaltmak için insansız hava aracı bulma teknolojisini geliştiriyor. 

Panasonic 4K kamera izleme maliyetlerini yarı yarıya azaltıyor

Panasonic bugün (11 Mayıs) Londra Kalesi'nde düzenlenen bir sektör etkinliğinde 4K güvenlik kamerasını görücüye çıkardı. Şirkete göre bu kamera daha düşük maliyetle daha büyük bir kapsama alanı sağlayacak.

Panasonic IFSEC 2016'da maliyetleri azaltan güvenlik özelliklerini tanıtıyor

Panasonic Business, IFSEC 2016'da güvenlik sistemlerinin toplam maliyetini azaltan akıllı teknolojilerinden bazılarını tanıtacak ve sektörün CCTV satın alımı üzerine yeniden düşünmesini isteyecek.

Panasonic IFSEC 2016’da dayanıklılığını sergiliyor

Panasonic Business, en sert hava koşullarına dayanabilen ve kritik öneme sahip uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmış, endüstrinin en dayanıklı PTZ güvenlik kamerasını IFSEC 2016’da tanıtacak.  

Panasonic taşımacılığa yönelik mobil ağ kamerasını piyasaya sunuyor

Panasonic taşımacılığa yönelik mobil ağ kamerasını piyasaya sunuyor. Panasonic, araçlar için izleme amacıyla tasarlanan iki sağlam mobil ağ kamerasını piyasaya sundu...

Panasonic'in insan maskeleme çözümüyle gizliliğiniz güvence altında

Panasonic, hem kamera serisi dahilinde hem de PC tabanlı yazılımın bir parçası olarak insan maskeleme çözümünü piyasaya sundu. Bu çözüm kullanıcılara birey gizliliğini koruyarak binalarını izlemeye devam etme olanağı sunuyor.

Koaksiyel dönüştürücü ile IP'ye kolay geçiş

Panasonic, entegratörlerin koaksiyel LAN kablolu mevcut altyapıyı kullanarak analog kamera sistemlerini ağ kameralarıyla değiştirmesini sağlayan koaksiyel dönüştürücüyü piyasaya sundu.

PANASONIC YÜKSEK KALİTELİ ÖZELLİKLERE SAHİP BULLET KAMERALARI SATIŞA SUNUYOR

PANASONIC YÜKSEK KALİTELİ ÖZELLİKLERLE DONATILMIŞ BULLET KAMERALARI TANITIYOR. Panasonic, küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri hedefleyen ve en uygun...

Panasonic Partner Portalı IFSEC '15'te tanıtıldı

Panasonic’in  IFSEC 2015'te tanıttığı yeni B2B Partner Portalı güvenlik ürünü distribütörleri ve satıcılarının müşteri bilgilerine kolayca ulaşmasını ve yeni işletme kaydı yapmasını sağlıyor.

IFSEC'te Panasonic'in 4K gündemi

Panasonic, entegre bir Gerçek 4K izleme sistemi sunmak için IFSEC'i kullanacak.

Panasonic 4K kamera izleme maliyetlerini yarı yarıya azaltıyor

Panasonic bugün (11 Mayıs) Londra Kalesi'nde düzenlenen bir sektör etkinliğinde 4K güvenlik kamerasını görücüye çıkardı. Şirkete göre bu kamera daha düşük maliyetle daha büyük bir kapsama alanı sağlayacak.

Panasonic Mobile World Congress etkinliğinde bağlantılı ürünlere yönelik MVNO (Mobil Görsel Ağ Operatörü) servislerini tanıttı
Panasonic kurumsal cihazlarının M2M bulutuyla sorunsuz şekilde bağlantı kurabilmesini sağlayan Mobil Görsel Ağ Operatörü servislerini gözler önüne serdi.
Panasonic, popüler modeli AG-AC90 için yapılan güncellemeyi duyurdu
Panasonic, popüler modeli AG-AC90 için yapılan güncellemeyi duyurdu. Panasonic, başarılı AG-AC90 kamera kaydedicisinin yeni modelini sundu.
Panasonic Signs Official Worldwide Olympic Partnership Agreement
Panasonic Signs Official Worldwide Olympic Partnership Agreement. Sochi, Russia – Panasonic Corporation today announced it has signed an agreement with...
Panasonic Londra 2012 Paralimpik Oyunlarının Resmi Ortağı Oldu
Panasonic Londra 2012 Paralimpik Oyunlarının Resmi Ortağı Oldu. Londra 2012 Paralimpik Oyunları, 29 Ağustos - 9 Eylül 2012 tarihleri arasında...

Security Solutions Referanslarımız

Panasonic'’in Security Solutionsnin tüm sektörde nasıl kullanıldığını görün.

Destek

Panasonic'te, servisin tatminkar bir kullanıcı deneyimi için son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Bu’nedenle, teknolojimiz satış öncesi ve sonrası uzman servisle desteklenir.