• Security Technology

    panasonic, security solutions, technology, security for business

ANPR
Otomatik Plaka Tanıma Teknolojisi

Panasonic'in Otomatik Plaka Tanıma Teknolojisi birçok uygulamada güvenlik işlemlerini kökten değiştirmek için tasarlanmıştır. Bu teknoloji bir güvenlik kamerasının bir plakanın detaylarını tespit etmesini ve sonrasında bunun bir veritabanına kaydedilmesini sağlar.

Nasıl Çalışıyor? 

 

panasonic, number plate recognition, security solutions, security technology, surveiillance, anpr, npr, lprOtomatik Plaka Tanıma yazılımı güvenlik kamerasının görüş alanına giren her plakayı otomatik olarak kaydedecektir.

 

 

 

 

 

 

 

panasonic, security technology, surveillance camera, number plate recognition, anpr, npr, lpr     Kullanıcı bu bilgiyi veritabanına ekleyebilir ve bu belirli plakayı sınıflandırmak için etiketler atayabilir. 

 

 

 

 

 

 

panasonic, surveillance camera, number plate recognition, security camera, anpr, npr, lprBir plakayı veritabanına ekledikten sonra kullanıcı araç sahibinin adı, araba modeli gibi ek bilgiler ekleyebilecek. Aynı zamanda alarm sistemi kurma şansına sahip olup kameralar sistemlerinde belirli bir plaka tespit ettiğinde kullanıcıya bildirilecektir. 

 

 

 

 

 

panasonic, number plate recognition, surveillance technology, security camera, anpr, npr, lprProtokol devreye sokulduğunda sistem otomatik olarak alarmı seçili plaka tespit edildiğinde harekete geçirecektir. Sonrasında mevcut kullanıcı için, yandaki resimde görüleceği gibi eylem planı mesajı görüntülenir

 

 

 

 

 

 

Bu güvenlik teknolojisi bu işlemin otomasyonu aracılığıyla işinizi güvenli ve verimli şekilde yönetmenizi sağlar. Bu otomasyon aynı zamanda çalışanlar tüm potansiyel tehlikeleri etkili bir veritabanı kullanımıyla ilerideki kullanıcılara ulaştırabilecek.