• Harberler

Harberler

11/10/2016

Panasonic, en sert hava koşulları ve görev kritik uygulamalar için tasarladığı dayanıklı ve yeni PTZ güvenlik kamerasını duyurdu. 

Ekim 2016'da satışa sunulacak olan Aero-PTZ (WV-SUD638), 30x optik zoom lens ile Full HD 60 fps görüntü sunarken, hem sarsıntıya hem de oksitlenmeye karşı dirençli sert fiberglas gövdesi sayesinde kutuplardan çöllere kadar tüm hava koşullarına karşı dayanıklı.

22/09/2016

Panasonic, Security Essen 2016'da Full HD çözünürlüğü şirketin en yeni yazılımıyla birleştiren, depolama ve ağ bant genişliğini H.265'in ötesinde yüzde 80'e kadar düşürebilen yeni bir ağ kamerası serisini tanıttı.

22/06/2016

Panasonic, insansız hava aracı (İHA) kazalarını ve terörizm tehdidini azaltmak için insansız hava aracı bulma teknolojisini geliştiriyor. 

Oxford Research Group tarafından yapılan araştırma, insansız hava aracı tehdidini ‘yanlış ellerde oyunun kurallarını değiştirebilecek’ bir unsur olarak tanımlıyor. İnsansız Hava Araçlarının Devlet Dışı Aktörler Tarafından İngiliz Hedeflere Düşmanca Amaçlarla Kullanımı adını taşıyan rapor, ‘insansız hava araçları basit, düşük maliyetli ve etkili uçan el yapımı patlayıcılar olarak kullanılacaktır’ tespitinde bulunuyor.

20/06/2016

Panasonic Business, IFSEC 2016'da güvenlik sistemlerinin toplam maliyetini azaltan akıllı teknolojilerinden bazılarını tanıtacak ve sektörü, CCTV satın alımı üzerine yeniden düşünmeye teşvik edecek.

Panasonic; insan maskeleme teknolojisi, güvenli iletişim, akıllı kodlama ve yağmur önleme kaplaması özelliğinin yanı sıra VIQS ve yüz tanıma işleviyle donatılmış, piyasaya yeni sunulan kamera teknolojisini tanıtacak. Şirket, tüm bu özelliklerin toplam sahip olma maliyetini düşürdüğünü söylüyor.

Pages