• Harberler

Harberler

24/04/2017

Panasonic, farklı bina sistemleri arasındaki artan entegrasyon ihtiyacını karşılamak amacıyla yeni bir full IP videolu interkom sistemiyle hizmetinizde.

Yeni IP tabanlı model VL-VN1900, ağ bağlantılı CCTV kameraları, SIP telefonlar ve ağ video kaydediciler de dahil olmak üzere geniş bir aygıt yelpazesi ile çalışıyor.

Ethernet üzerinden güç kullanan sistem, tek bir kablo ile bağlanarak kurulum güçlüğünü ve maliyetini azaltıyor. Sistem standart PoE (Ethernet üzerinden Güç) kullanarak, kontrol kutusunun eklenmesi ile 2000'e yakın SIP aygıtını destekliyor.

18/04/2017

 

Panasonic’in güvenlik kamerası serisinin son üyesi, performansta büyük bir gelişmenin yanı sıra CCTV şehir gözetleme sistemleri için depolama ve bakım maliyetlerinde de ciddi düşüşler sağlıyor.

22/02/2017

Panasonic, en iyi kamera teknolojisini sahneye koyan elit güvenlik ürünleri serisinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Özel olarak seçilmiş bu premium ürün serisi basit izleme çözümlerinin çok daha ötesine geçerek, her biri akıllı kodlama teknolojisine sahip sıkıştırma ve güvenli iletişim şifrelemesi gibi özelliklere sahip kameralar içeriyor. Ayrıca, serideki kameraların tamamı 4K çözünürlük opsiyonuyla minimum Full HD çözünürlük de sunuyor.

11/10/2016

Panasonic, en sert hava koşulları ve görev kritik uygulamalar için tasarladığı dayanıklı ve yeni PTZ güvenlik kamerasını duyurdu. 

Ekim 2016'da satışa sunulacak olan Aero-PTZ (WV-SUD638), 30x optik zoom lens ile Full HD 60 fps görüntü sunarken, hem sarsıntıya hem de oksitlenmeye karşı dirençli sert fiberglas gövdesi sayesinde kutuplardan çöllere kadar tüm hava koşullarına karşı dayanıklı.

Pages