• Harberler

Harberler

25/10/2015

Panasonic, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik iki güvenlik kamerasını satışa sunacak. Kameralar, piyasada maliyet açısından en verimli ürünler arasında yer alıyor.  

Kasım ayının ilk günlerinde piyasaya sunulacak olan WV-SPW532L ve WV-SPW312L bullet kameralar, Panasonic’in 3 ve 5 serisi kameralarından birçok özellik barındırmalarının yanında maliyet açısından da çok avantajlı.  

5/06/2015

Panasonic’in  IFSEC 2015'te tanıttığı yeni B2B Partner Portalı güvenlik ürünü distribütörleri ve satıcılarının müşteri bilgilerine kolayca ulaşmasını ve yeni işletme kaydı yapmasını sağlıyor.

Panasonic'in Görüntü Sistemleri ve İletişim departmanları için bu yılın başında hizmete sunulan benzer portalların ardından tanıtılan bu Web tabanlı hizmet, Panasonic'in Avrupa genelindeki Güvenlik Çözümleri müşterilerinin erişimine açık olacak.

27/05/2015

Panasonic, entegre bir Gerçek 4K izleme sistemi sunmak için IFSEC'i kullanacak.

Panasonic, yakın zamanda 'Gerçek 4K' görüntü kalitesi veren bir dome kamerayı piyasaya sundu. IFSEC'te ise, gerçek bir 4K sistemi sunan bir 4K Network Video Kayıt Cihazı ve 4K video duvarı ekranları ile 4K portföyünü genişletecek.