• Harberler

Harberler

22/02/2017

Panasonic, en iyi kamera teknolojisini sahneye koyan elit güvenlik ürünleri serisinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Özel olarak seçilmiş bu premium ürün serisi basit izleme çözümlerinin çok daha ötesine geçerek, her biri akıllı kodlama teknolojisine sahip sıkıştırma ve güvenli iletişim şifrelemesi gibi özelliklere sahip kameralar içeriyor. Ayrıca, serideki kameraların tamamı 4K çözünürlük opsiyonuyla minimum Full HD çözünürlük de sunuyor.

11/10/2016

Panasonic, en sert hava koşulları ve görev kritik uygulamalar için tasarladığı dayanıklı ve yeni PTZ güvenlik kamerasını duyurdu. 

Ekim 2016'da satışa sunulacak olan Aero-PTZ (WV-SUD638), 30x optik zoom lens ile Full HD 60 fps görüntü sunarken, hem sarsıntıya hem de oksitlenmeye karşı dirençli sert fiberglas gövdesi sayesinde kutuplardan çöllere kadar tüm hava koşullarına karşı dayanıklı.

22/09/2016

Panasonic, Security Essen 2016'da Full HD çözünürlüğü şirketin en yeni yazılımıyla birleştiren, depolama ve ağ bant genişliğini H.265'in ötesinde yüzde 80'e kadar düşürebilen yeni bir ağ kamerası serisini tanıttı.

22/06/2016

Panasonic, insansız hava aracı (İHA) kazalarını ve terörizm tehdidini azaltmak için insansız hava aracı bulma teknolojisini geliştiriyor. 

Oxford Research Group tarafından yapılan araştırma, insansız hava aracı tehdidini ‘yanlış ellerde oyunun kurallarını değiştirebilecek’ bir unsur olarak tanımlıyor. İnsansız Hava Araçlarının Devlet Dışı Aktörler Tarafından İngiliz Hedeflere Düşmanca Amaçlarla Kullanımı adını taşıyan rapor, ‘insansız hava araçları basit, düşük maliyetli ve etkili uçan el yapımı patlayıcılar olarak kullanılacaktır’ tespitinde bulunuyor.

Pages