• Harberler

Harberler

19/06/2017

Panasonic, bu hafta 20-22 Haziran tarihlerinde Londra’da düzenlenecek IFSEC etkinliğinde uçtan uca, siber güvenli yeni CCTV sistemini tanıtacak.

24/04/2017

Panasonic, farklı bina sistemleri arasındaki artan entegrasyon ihtiyacını karşılamak amacıyla yeni bir full IP videolu interkom sistemiyle hizmetinizde.

Yeni IP tabanlı model VL-VN1900, ağ bağlantılı CCTV kameraları, SIP telefonlar ve ağ video kaydediciler de dahil olmak üzere geniş bir aygıt yelpazesi ile çalışıyor.

Ethernet üzerinden güç kullanan sistem, tek bir kablo ile bağlanarak kurulum güçlüğünü ve maliyetini azaltıyor. Sistem standart PoE (Ethernet üzerinden Güç) kullanarak, kontrol kutusunun eklenmesi ile 2000'e yakın SIP aygıtını destekliyor.

18/04/2017

 

Panasonic’in güvenlik kamerası serisinin son üyesi, performansta büyük bir gelişmenin yanı sıra CCTV şehir gözetleme sistemleri için depolama ve bakım maliyetlerinde de ciddi düşüşler sağlıyor.

13/04/2017

Panasonic, IFSEC 2017'de Avrupa güvenlik departmanı için yeni bir rota çizerek sektörden CCTV'nin algılanma ve tedarik edilme yaklaşımını değiştirmesini istiyor.

Yağmuru önleme kaplaması, nem giderme ve akıllı kodlama gibi tescilli Panasonic teknolojileri, CCTV teknolojisinin bakım ve işletimine yönelik genel maliyeti düşürüyor. Bu özelliklerin değerini göstermek için şirket, önde gelen diğer üreticilerin ürünleriyle kendi güvenlik kameralarının kullanım maliyetini hesaplayarak karşılaştıran ROI hesaplayıcısını IFSEC'te sunmayı planlıyor.

Pages