• VL-SVN511

    Kablosus Video Intercom Sistemi

VL-SVN511
Kablosus Video Intercom Sistemi

Akıllı Telefon bağlantı modeli

Panasonic, kablosuz videolu dahili iletişim sistemi VL-SVN511’i sunar. Çok çeşitli gelişmiş ve akıllı özelliklerle donatılan bu sistem sayesinde mülkünüzü güvende tutmak her zamankinden daha basit ve daha kolay! Panasonic olarak VL-SWD501 modelimizden aldığımız temelin üzerine birbirinden yenilikçi özellikler ekledik. Bunların arasında VL-SVN511 sistemini akıllı telefonunuzdan takip etme becerisi de bulunuyor. Üstelik, tüm bu özellikleri kullanmak için ürünümüze özel olarak geliştirilen ÜCRETSİZ bir uygulama ve veri bağlantısından (Bağlantı ücretleri geçerli olabilir, lütfen servis sağlayıcınızdan bilgi alın)  başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok!

Yenilikçi özellikler arasında akıllı telefon entegrasyonunun yanında, mülkünüzden uzakta olduğunuz durumlarda sistemden e-posta bildirimi alma seçeneği de bulunuyor. Bu özellik sayesinde konumunuz ne olurla olsun tüm kontrol sizde oluyor, gönlünüz rahat oluyor. Hem kendinizin hem de mülkünüzün güvenliğini daha da ileri düzeyde temin etme amacıyla videolu dahili iletişim sistemimiz olağanüstü oranda geniş açılı bir seyir kamerası (170 derece yatay, 130 derece dikey)  da kullanıyor ve bu sayede kameranın görüntülediği alanın boyutu ciddi oranda artıyor. Panasonic VL-SVN511 kablosuz videolu dahili iletişim sistemi, sunduğu araçlarla mülkünüzün güvenliğini ve korunma durumunu sizin kontrolünüze veriyor. Ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfanın aşağısındaki bağlantıya tıklayarak bizimle temasa geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: http://business.panasonic.com.tr/guvenlik-cozumleri/node/74372#sthash.UU...

 

video intercom system, security system, wireless video intercom

Kablosuz Video Intercom Sistem App

panasonic, video intercom, security system, wireless video intercom  panasonic, video intercom, security system, wireless video intercom,

Product Features

  • Akıllı telefon bağlantısı – Özel uygulama aracılığıyla (iOS ve Android için) gözetleme ve yanıtlama imkânı
  • E-posta bildirimleri – Ziyaretçilere dair e-posta üzerinden otomatik görüntülü bildirimler
  • Süper geniş açılı seyir kamerası – Yatay 170 derece / Dikey 130 derece  
  • 5 inç LCD monitör  
  • Kapı kamerası katı cisimlere karşı koruma derecesi – IP54
  • Darbelere karşı koruma derecesi I- IK07
  • Pan-tilt işlevi

     Daha fazlası için: http://business.panasonic.com.tr/guvenlik-cozumleri/node/74372#sthash.UUxqcRyD.dpuf