• Communication Solutions

    İletişim Çözümleri ürün gamı ile, Panasonic onlarca yıllık deneyimini, pazarın öncüsü, yenilikçi ve dünyaca tanınan teknolojiyi sunuyor

    Printers and Fax Range SIP PBX Scanners HDVC

Yeni Ne Var

KATEGORIYE GÖRE FILTRELE
  • All
  • HDVC
  • PBX/SIP
Panasonic'in yeni A3 tarayıcıları kurumlarda üretkenliği artıracak

Panasonic, büyük ölçekli kuruluşların tarama verimliliği ve iş üretkenliği açısından seviye atlamasını sağlayacak yüksek hızlı, geniş hacimli iki A3 tarayıcının tanıtımını gerçekleştirdi.

Panasonic hibrit IP-PBX ile KOBİ'lerin iletişim olanakları güçleniyor

Panasonic, küçük ofis/ev ofislerin (SOHO) özel iletişim, ekonomi ve mobilite ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan yeni kompakt hibrit IP-PBX'i tanıttı.

Panasonic yeni nesil PBX sistemini duyurdu

Panasonic, KX-NSX'i hizmete sokacağını duyurdu. İşletmeler için iletişim çözümleri arasına eklenecek olan yeni KX-NSX, işletmelerin müşterileriyle herhangi bir konumdan herhangi bir cihazı kullanarak görüşebilmesini sağlayacak şekilde tasarlandı.

Panasonic yeni tarayıcısıyla hızına hız katıyor

Panasonic, çeşitli işletmelerde verimliliği artırmak için tasarlanmış düz yataklı tarayıcı yelpazesine iki yeni model daha ekledi.

Panasonic yüksek hıza sahip MFP'yi tanıtıyor

Panasonic yüksek hıza sahip MFP'yi tanıtıyor. Panasonic Business; hızlı, yüksek hacimli, güvenli ve uygun maliyetli yazdırma için çok işlevli yeni işletme yazıcısı...

Panasonic Mobile World Congress etkinliğinde bağlantılı ürünlere yönelik MVNO (Mobil Görsel Ağ Operatörü) servislerini tanıttı

Panasonic kurumsal cihazlarının M2M bulutuyla sorunsuz şekilde bağlantı kurabilmesini sağlayan Mobil Görsel Ağ Operatörü servislerini gözler önüne serdi.

Panasonic, temel dikey pazarlar için tarayıcı yazılımını piyasaya sürüyor

Panasonic, tam OCR[1] ve otomatik çıkışlı arama yapılabilir PDF dosyaları oluşturabilen ve ağ depolama, hatta e-posta müşterileri için çıktıyı otomatikleştirebilen profesyonel tarayıcı ürün gamı için yeni yazılımını piyasaya sürdü.

Panasonic güçlü olmasının yanında kompakt KV-S1065C profesyonel tarayıcı ile ofiste etkinliği arttırıyor

KV-S1065C dakikada 60 sayfaya kadar tarama yapabilir ve ayrıca çok ince belgeleri de halledebilir, yeniden tarama gerektiren görüntüleri tespit eder ve küçük bir alana sığabilir.

Panasonic, KV-S5055C tarayıcısını kullanıma sokarak iş yerlerindeki teknoloji kabusuyla savaşıyor ve ofisin verimliliğini arttırıyor

Panasonic System Networks Avrupa, iş yerlerindeki donanım arızalarının en yaygın nedenlerinden bazılarını ortadan kaldıran profesyonel bir tarayıcıyı, KV-S5055C'i kullanıma sundu.

Panasonic Londra 2012 Paralimpik Oyunlarının resmi ortağı oldu

Londra 2012 Olimpik Oyunları İşitsel-Görsel Ekipman kategorisi Dünya Resmî Olimpik Ortağı Panasonic Corporation, bugün yaptığı duyuruda şirketin Londra 2012 Paralimpik Oyunlarını İşitsel-Görsel Ekipman kategorisinde Resmî Ortak olarak destekleyeceğini bildirdi.

Panasonic yeni Akıllı Telefon - ELUGA Power'ı kullanıcıların beğenisine sunuyor

5.0 inç HD ekran, çift çekirdek 1.5GHz işlemcili akıllı telefon Panasonic’in Avrupa'ya arzını destekliyor

Panasonic ELUGA'yı piyasaya sürüyor

Şık ve ince Android akıllı telefon Avrupa'da. Bir sıçramayla geri geldi: Panasonic Avrupa'ya ince, şık ve su geçirmez bir akıllı telefon ile dalıyor Panasonic.

Panasonic Convention 2012

Panasonic, Panasonic Convention 2012 etkinliğinde en son Akıllı Çözümlerini tanıttı - Öne çıkan konulardan biri Avrupa'da Akıllı telefon lansmanına, Smart VIERA'ya, Ev sinema ve sistemlerine ve yeni aydınlatma ürünlerine yönelik planlar oldu.

Panasonic ● CES'ten Canlı Yayın

Panasonic, 10 - 13 Ocak tarihleri arası Las Vegas Kongre Merkezi'nde yapılacak 2012 Uluslararası Tüketici Elektronikleri Fuarında (CES 2012) kapsamlı “Akıllı Çözümlerini” sergiliyor.

Japonya'daki tsunami kurbanları yararına Panasonic Formula 1 hayır etkinliği

Formula 1 aracının birebir modeli ve pek çok benzersiz hediyelik eşya eBay üzerinde açık arttırmaya çıkartılıyor.

Panasonic Mağazası, Crawley'ye Olimpik bir Tarzda Geldi

Eski İngiliz Olimpiyat Şampiyonu Sally Gunnell, 22 Ekim'de County Mall, Crawley'deki yepyeni Panasonic mağazasının açılışını kutlamak ve açılışı gerçekleştirmek üzere Crawley'e geliyor.

Michelin Yıldızlı Ünlü Şef Daniel Galmiche, İngiltere çapındaki John Lewis Restoranlarını Ziyaret Edecek

Panasonic Kombinasyon Fırınla ilişkili Özel Yemek Pişirme.

Yeni Panasonic KX-MB2061: Yeni nesil A4 çok işlevli yazıcılar. Tek 9'u 1 yerde

Şık, yeni Panasonic KX-MB2061 A4 çok işlevli yazıcı, basit bir hepsi bir yerde cihazdan çok daha fazlasıdır: tam gelişmiş bir iletişim merkezidir. tam gelişmiş bir iletişim merkezidir.

Panasonic, 2011 Internet Telephony Yılın Ürünü ödülünün sahibi oldu

Yeni Panasonic KX-UT670 Akıllı Masaüstü Telefon, yeniliği için ödüllendirildi.

Panasonic, Centile Istra ile birlikte çalışacağını duyurdu

SIP KX-UT Serisi Telefonlar, Centile ile Teknoloji Ortaklığı onayı aldı.

Örnek Çalışmalar

Panasonic'in İletişim Çözümlerinin tüm sektörlerde nasıl kullanıldığına bakın.

Servis ve İndirmeler

Panasonic'te, servisin mükemmel bir kullanıcı deneyimi için son derece önemli olduğuna inanıyoruz. İşte bu yüzden, teknolojimiz satış öncesi ve sonrası uzman servis desteği almaktadır.