• Harberler

Haberler

1/11/2016

Panasonic, küçük ofis/ev ofislerin özel iletişim, ekonomi ve mobilite ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan yeni kompakt hibrit IP-PBX'i tanıttı.

KX-HTS32, IP ve eski cihaz olarak tamamen yeni ve özel bir iletişim çözümü oluşturmak için kullanılabiliyor ya da herhangi bir etkinleştirme anahtarı veya ek IP cihazlarına yatırım yapmaya gerek kalmadan SIP telefon bağlantısı hizmetlerini uyarlamak üzere mevcut bir PBX sistemine entegre edilebiliyor.

31/10/2016

Panasonic, büyük şirketlerin tarama verimliliği ve iş üretkenliği açısından seviye atlamasını sağlayacak yüksek hızlı, geniş hacimli iki A3 tarayıcıyı tanıttı.

Dakikada sırasıyla 120 ve 140 sayfa gibi muazzam yüksek tarama hızları sağlayan KV-S8127 ve KV-S8147 otomatik önizleme, otomatik yeniden tarama, uzak merkezi yönetim yazılımı ve entegre görüntü işleme gibi üretkenliği artıran özelliklerle donatıldı.

28/09/2016

Panasonic, KX-NSX'i kullanıma sunacağını duyurdu. Kurumlara yönelik iletişim çözümleri arasına eklenecek olan yeni KX-NSX, işletmelerin müşterileriyle herhangi bir konumdan, herhangi bir cihazı kullanarak görüşebilmesini sağlayacak şekilde tasarlandı.

9/06/2016

Panasonic, çeşitli işletmelerde verimliliği artırmak için tasarlanmış düz yataklı tarayıcı yelpazesine iki yeni model daha ekledi.

Finans, konaklama, sağlık ve hukuk sektörlerinde faaliyet gösteren kurumlara yönelik renkli A3 belge tarayıcılar (KV-S7077 ve KV-S7097), kaliteden ödün vermeksizin yüksek hız sunuyor.

Pages