• Harberler

Haberler

7/06/2017

Piyasaya yönelik ilk hamleler Birleşik Krallık, Benelüks, Almanya ve Fransa gibi Nuvias'ın güçlü olduğu pazarlara ve Güney Avrupa ile İskandinavya pazarlarına odaklanacak. Nuvias, Panasonic IP setlerinin tamamını sağlayan yüksek değerli bir distribütör olarak faaliyet gösterecek. Masaüstü telefonları ile BroadSoft dahil olmak üzere, bulut tabanlı UC ortamlarında kullanılabilecek hem tek hücreli hem de çok hücreli DECT çözümleri de işbirliğinde mevcut olacak.

18/05/2017

Panasonic, kullanıcılarına daha yüksek tarama performansı ve daha düşük sahip olma maliyeti vadeden KV-SL30 serisi hibrit tarayıcılarını tanıttı.

Otel, sağlık ve seyahat sektörü gibi kuruluşlara ait kitapçık, pasaport, kimlik kartı, zarf, hasarlı ve karışık boyutlardaki belgeleri kolayca işleyebilmek adına tasarlanan A4 tarayıcılar (KV-SL3066 ve KV-SL3056), otomatik belge besleyiciyle entegre düz yatağa sahip.

1/11/2016

Panasonic, küçük ofis/ev ofislerin özel iletişim, ekonomi ve mobilite ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan yeni kompakt hibrit IP-PBX'i tanıttı.

KX-HTS32, IP ve eski cihaz olarak tamamen yeni ve özel bir iletişim çözümü oluşturmak için kullanılabiliyor ya da herhangi bir etkinleştirme anahtarı veya ek IP cihazlarına yatırım yapmaya gerek kalmadan SIP telefon bağlantısı hizmetlerini uyarlamak üzere mevcut bir PBX sistemine entegre edilebiliyor.

31/10/2016

Panasonic, büyük şirketlerin tarama verimliliği ve iş üretkenliği açısından seviye atlamasını sağlayacak yüksek hızlı, geniş hacimli iki A3 tarayıcıyı tanıttı.

Dakikada sırasıyla 120 ve 140 sayfa gibi muazzam yüksek tarama hızları sağlayan KV-S8127 ve KV-S8147 otomatik önizleme, otomatik yeniden tarama, uzak merkezi yönetim yazılımı ve entegre görüntü işleme gibi üretkenliği artıran özelliklerle donatıldı.

Pages