• Panasonic Merry Christmas
  • Broadcast & ProAV ve Industrial Medical Vision

    Remote Camera 4K VariCam Mixers Studio Camera AVCCam P2HD IMV
  • panasonic, professional camera, medical camera, IMV IMV

Yeni Ne Var

KATEGORIYE GÖRE FILTRELE
  • All
  • Broadcast & ProAV
2016 Camerimage Film Festivali

2016 Camerimage Film Festivali. Panasonic, Polonya'nın Bydgoszcz şehrinde gerçekleşecek 2016 Camerimage Uluslararası Film Festivali'nin bir sponsoru olmaktan gurur duyuyor.

Panasonic IBC 2016’da Thunderbolt™3’e sahip yeni expressP2 sürücü kartını tanıttı

Panasonic IBC 2016’da bugün Thunderbolt™ 3’e sahip yeni expressP2 sürücü kartı AU-XPD3’ü duyurdu.

4K, MoIP ve HDR, IBC’de Panasonic’in gündeminde

Panasonic, IBC 2016’da yeni bir 4K video kamerası, IP teknolojisi üzerinden Media gelişmeleri ve iş akışı iyileştirmelerini içeren yeni ürün serisi ve güncellemelerini tanıtarak 4K ürün grubunu güçlendirdi.

Panasonic AVC Ultra-LongG, uçtan uca tam Avid iş akışı desteği alıyor

Panasonic ve Avid, AVC Ultra-LongG video formatı için sunulan sektörün ilk tam uçtan uca iş akış desteğini duyurdu. Bu destek sayesinde yapımcılar ve yayıncılar, Panasonic’in yüksek verimli sıkıştırma sistemlerinden faydalanırken alıştıkları modern iş akışlarını kullanmaya devam edebilecek.

Panasonic ve Codex yeni RAW VariCam sistemini IBC 2016’da tanıtıyor

Panasonic, IBC 2016'da VariCam 35'in sinemaya yönelik yeni bir versiyonunu tanıtacak. Bu versiyonda sıkıştırılmamış 4K RAW çekim yapabilen, Codex ile ortak çalışma ürünü bir kayıt cihazı yer alıyor.  

Panasonic'ten zengin özellikli avuç içi kamerası

Panasonic, popüler AG-AC90’ın yerini alması beklenen, yarı profesyonel etkinlik videografikerlerine yönelik yeni avuç içi kamerasını duyurdu.

MEDIAPRO, 4K El Clasico keyfi için Panasonic’i tercih ediyor

MEDIAPRO, Barcelona ile Real Madrid arasında oynanan ‘El-Calsico’ derbisinin ilk 4K canlı yayınında Panasonic AK-UC3000’i kullandı.

PANASONIC SİNEMA GRUBUNU VARICAM'LE GENİŞLETTİ

Panasonic, 4K VariCam 35'in birçok özelliğini bünyesinde barındıran, hafif, kompakt bir kamera olan VariCam LT ile sinema grubunu genişletti.

ISE 2016’NIN EN İYİ YAYIN ÜRÜNLERİ

Panasonic ISE 2016’da etkinlikler ve sahne çekimleri için canlı video yayınını destekleyen yayın ürünlerini sergiledi.

Real Madrid-Barcelona maçı 4K’da

Mediapro, Panasonic kameraları kullanarak ultra yüksek çözünürlüklü naklen yayında “The Classic” ürünüyle sahneye çıkıyor

Panasonic yeni canlı prodüksiyon ürünlerini IBC’15'te tanıtıyor

Panasonic, 4K kamera, stüdyo kamera ve switcher'lara ait yeni ürün gruplarını Avrupa’da ilk kez kullanıcılarla buluşturdu.

Doctor Foster yayınlandığında VariCam BBC'deki ilk gösterimini yapmış olacak

VariCam makes BBC debut as Doctor Foster airs. A brand new five part drama on the BBC has become the first in the UK to use the Panasonic VariCam 35.

VARICAM YÜKSELTME SERİLERİ İÇİN PANASONIC DUYURULARI

IBC '15'te yeni DVX200'ün fiyatı da duyuruldu.

Panasonic, IBC 2015'te amiral gemisi ürünü VariCam 35 4K prodüksiyon kamerası için bir dizi yükseltme duyurdu. Yükseltmelerin arasında Codex V-RAW kaydedici yeniden oynatma desteği de bulunuyor.  

PANASONIC, SEKTÖRÜN İLK 4K PTZ KAMERASINIDUYURDU

Panasonic, profesyonel video sektörünün ilk entegre 4K PTZ kamerasını, ABD'nin Orlando şehrinde düzenlenen INFOMCOMM'da gün yüzüne çıkardı.   

IBC 2015

IBC 2015. .

Panasonic, yeni yüksek hassasiyetli mikro kamerayı sunar

Panasonic Endüstriyel Tıbbi Görüş, endüstriyel ve tıbbi pazarlar için, düşük ışık koşullarında çalışabilen yeni  bir yüksek hassasiyetli bir mikro kamera üretti.

Pananosic P2 Cast cloud ile haber akışını hızlandırıyor

Panasonic, şirketin gelecek-nesil P2 HD kaydedici kameralarının şebeke özelliklerini güçlendiren bulut tabanlı haber üretim sistemi P2 Cast’ı piyasaya sürdü.

Panasonic, 4K yayınına yönelik ürün gamını NAB ’15’te duyurdu

Panasonic sektörde devrim yaratan VariCam 35’i tamamlayan üç yeni 4K kamerayı NAB etkinliğinde duyurdu.

Panasonic NAB 2015’te haberleri buluta koyuyor!

Panasonic NAB 2015’te, kendine ait P2 HD kaydedici kameralarının ağ becerisini güçlendiren bulut tabanlı bir haber üretme sistemi olan yeni P2 Cast’ı duyurdu.

Ücretsiz aygıt yazılımı güncellemesi, Panasonic AJ-PX270 P2HD el kamerası için haberleri ve ürün uygulamalarını genişletiyor
Free firmware upgrade expands news and production applications for Panasonic AJ-PX270 P2HD handheld. Panasonic has announced a free firmware upgrade for...

Professional Camera Solutions Referanslarımız

Panasonic'’in Professional Camera Solutionsnin tüm sektörde nasıl kullanıldığını görün.

Panasonic Roadshow 2016

Want to discover how our complete range of visual solutions can put your business ahead of the competition? Join Panasonic at our Europe-wide Roadshow 2016.