• Broadcast & ProAV ve Industrial Medical Vision

    Remote Camera 4K VariCam Mixers Studio Camera AVCCam P2HD IMV
  • VariCam LT

    VariCam, Professional 4K Camcorder,
  • panasonic, professional camera, medical camera, IMV IMV

Yeni Ne Var

KATEGORIYE GÖRE FILTRELE
  • All
  • Broadcast & ProAV
PANASONIC SİNEMA GRUBUNU VARICAM'LE GENİŞLETTİ

Panasonic, 4K VariCam 35'in birçok özelliğini bünyesinde barındıran, hafif, kompakt bir kamera olan VariCam LT ile sinema grubunu genişletti.

ISE 2016’NIN EN İYİ YAYIN ÜRÜNLERİ

Panasonic ISE 2016’da etkinlikler ve sahne çekimleri için canlı video yayınını destekleyen yayın ürünlerini sergiledi.

Real Madrid-Barcelona maçı 4K’da

Mediapro, Panasonic kameraları kullanarak ultra yüksek çözünürlüklü naklen yayında “The Classic” ürünüyle sahneye çıkıyor

Panasonic yeni canlı prodüksiyon ürünlerini IBC’15'te tanıtıyor

Panasonic, 4K kamera, stüdyo kamera ve switcher'lara ait yeni ürün gruplarını Avrupa’da ilk kez kullanıcılarla buluşturdu.

VARICAM YÜKSELTME SERİLERİ İÇİN PANASONIC DUYURULARI

IBC '15'te yeni DVX200'ün fiyatı da duyuruldu.

Panasonic, IBC 2015'te amiral gemisi ürünü VariCam 35 4K prodüksiyon kamerası için bir dizi yükseltme duyurdu. Yükseltmelerin arasında Codex V-RAW kaydedici yeniden oynatma desteği de bulunuyor.  

PANASONIC, SEKTÖRÜN İLK 4K PTZ KAMERASINIDUYURDU

Panasonic, profesyonel video sektörünün ilk entegre 4K PTZ kamerasını, ABD'nin Orlando şehrinde düzenlenen INFOMCOMM'da gün yüzüne çıkardı.   

IBC 2015

IBC 2015. .

Panasonic, yeni yüksek hassasiyetli mikro kamerayı sunar

Panasonic Endüstriyel Tıbbi Görüş, endüstriyel ve tıbbi pazarlar için, düşük ışık koşullarında çalışabilen yeni  bir yüksek hassasiyetli bir mikro kamera üretti.

Pananosic P2 Cast cloud ile haber akışını hızlandırıyor

Panasonic, şirketin gelecek-nesil P2 HD kaydedici kameralarının şebeke özelliklerini güçlendiren bulut tabanlı haber üretim sistemi P2 Cast’ı piyasaya sürdü.

Panasonic, 4K yayınına yönelik ürün gamını NAB ’15’te duyurdu

Panasonic sektörde devrim yaratan VariCam 35’i tamamlayan üç yeni 4K kamerayı NAB etkinliğinde duyurdu.

Panasonic NAB 2015’te haberleri buluta koyuyor!

Panasonic NAB 2015’te, kendine ait P2 HD kaydedici kameralarının ağ becerisini güçlendiren bulut tabanlı bir haber üretme sistemi olan yeni P2 Cast’ı duyurdu.

Ücretsiz aygıt yazılımı güncellemesi, Panasonic AJ-PX270 P2HD el kamerası için haberleri ve ürün uygulamalarını genişletiyor
Free firmware upgrade expands news and production applications for Panasonic AJ-PX270 P2HD handheld. Panasonic has announced a free firmware upgrade for...
SAP ve Panasonic video tabanlı spor analitik çözümleri için ortak girişim başlatıyor
SAP SE ve Panasonic’in bugün duyurdukları ortak girişim kapsamında, iki şirketin video tabanlı spor analitiği alanında inovasyon sürecini birlikte yürütmeleri hedefleniyor.
Panasonic IBC 2014'te iş akışı optimizasyonu vaat etti
Panasonic, IBC 2014 fuarında film ve TV prodüksiyonunu önemli ölçüde kolaylaştıracak geniş bir yelpazedeki ürünlerin ve yeniliklerin yıldızı olan, dört gözle beklenen Varicam'ı tanıttı.
Panasonic, popüler modeli AG-AC90 için yapılan güncellemeyi duyurdu
Panasonic, popüler modeli AG-AC90 için yapılan güncellemeyi duyurdu. Panasonic, başarılı AG-AC90 kamera kaydedicisinin yeni modelini sundu.
Panasonic unveils third-generation VariCam HS
Panasonic unveils third-generation VariCam HS. Panasonic has used NAB to introduce the third-generation VariCam® HS, that incorporates the company’s...
Panasonic announces ProRes support for 4K VariCam
Panasonic announces ProRes support for 4K VariCam. Panasonic today revealed updates to its forthcoming 4K VariCam 35, including Apple ProRes 4444 and...
Panasonic Signs Official Worldwide Olympic Partnership Agreement
Panasonic Signs Official Worldwide Olympic Partnership Agreement. Sochi, Russia – Panasonic Corporation today announced it has signed an agreement with...
Panasonic Yeni, Şık AVCCAM Kamerası AG-AC90'ı Sunar
Panasonic Yeni, Şık AVCCAM Kamerası AG-AC90'ı Sunar. Maliyet Açısından Etkin Profesyonel Kullanım ve İşlevsellik Bracknell, UK.
Panasonic'in HPX600 P2 HD P2 HD kamerası, omuzda taşıma için hafiflik* ve düşük güç tüketimi sağlar
Panasonic'in HPX600 P2 HD P2 HD kamerası, omuzda taşıma için hafiflik* ve düşük güç tüketimi sağlar. AVC-ULTRA Kayıt (Wiesbaden) Dahil...

Professional Camera Solutions Referanslarımız

Panasonic'’in Professional Camera Solutionsnin tüm sektörde nasıl kullanıldığını görün.

Panasonic Roadshow 2016

Want to discover how our complete range of visual solutions can put your business ahead of the competition? Join Panasonic at our Europe-wide Roadshow 2016.