• Connected Solutions & Systems
  • Remote camera systems lineup
  • POVCAM
  • Broadcast & ProAV ve Industrial Medical Vision

    Remote Camera 4K VariCam Switchers Studio Camera Camcorder P2HD IMV
  • panasonic, professional camera, medical camera, IMV IMV

Yeni Ne Var

KATEGORIYE GÖRE FILTRELE
  • All
  • Broadcast & ProAV
Panasonic, sinema kullanımına yönelik 5.7K Süper 35 mm’lik kompakt kamerayı tanıttı

Panasonic, sinema kullanımına yönelik kompakt 5.7K Süper 35 mm’lik kamerayı tanıttı. Panasonic, Los Angeles'ta düzenlenen Cine Gear Expo 2017’de yeni 5 serisinden AU-EVA1'in tanıtımını yaptı.

Panasonic canlı prodüksiyon sistemleri serisini NAB fuarında görücüye çıkarıyor

Panasonic canlı prodüksiyon sistemleri serisini NAB fuarında görücüye çıkarıyor. Panasonic, ilk olarak IBC’de beğeniye sunulan ve şirkete göre bu yılın Ağustos ayında piyasaya sürülecek olan 360 derecelik kamera prototipi...

Berlin Filarmoni Orkestrası ile Panasonic teknoloji geliştirmeye yönelik iş birliği anlaşması imzaladı

Panasonic, geliştirilmiş 4K/HDR video ve Yüksek Çözünürlüklü ses platformları dahil olmak üzere görsel-işitsel teknolojilerin geliştirilmesi ile ilgili iş birliği yapmak üzere Berliner Philharmoniker (BPH) ile son bir anlaşma imzaladı.

2016 Camerimage Film Festivali

2016 Camerimage Film Festivali. Panasonic, Polonya'nın Bydgoszcz şehrinde gerçekleşecek 2016 Camerimage Uluslararası Film Festivali'nin bir sponsoru olmaktan gurur duyuyor.

Panasonic IBC 2016’da Thunderbolt™3’e sahip yeni expressP2 sürücü kartını tanıttı

Panasonic IBC 2016’da bugün Thunderbolt™ 3’e sahip yeni expressP2 sürücü kartı AU-XPD3’ü duyurdu.

4K, MoIP ve HDR, IBC’de Panasonic’in gündeminde

Panasonic, IBC 2016’da yeni bir 4K video kamerası, IP teknolojisi üzerinden Media gelişmeleri ve iş akışı iyileştirmelerini içeren yeni ürün serisi ve güncellemelerini tanıtarak 4K ürün grubunu güçlendirdi.

Panasonic AVC Ultra-LongG, uçtan uca tam Avid iş akışı desteği alıyor

Panasonic ve Avid, AVC Ultra-LongG video formatı için sunulan sektörün ilk tam uçtan uca iş akış desteğini duyurdu. Bu destek sayesinde yapımcılar ve yayıncılar, Panasonic’in yüksek verimli sıkıştırma sistemlerinden faydalanırken alıştıkları modern iş akışlarını kullanmaya devam edebilecek.

Panasonic ve Codex yeni RAW VariCam sistemini IBC 2016’da tanıtıyor

Panasonic, IBC 2016'da VariCam 35'in sinemaya yönelik yeni bir versiyonunu tanıtacak. Bu versiyonda sıkıştırılmamış 4K RAW çekim yapabilen, Codex ile ortak çalışma ürünü bir kayıt cihazı yer alıyor.  

Panasonic'ten zengin özellikli avuç içi kamerası

Panasonic, popüler AG-AC90’ın yerini alması beklenen, yarı profesyonel etkinlik videografikerlerine yönelik yeni avuç içi kamerasını duyurdu.

Panasonic NAB’de stüdyo kamerası serisini güçlendiriyor

Panasonic; AK-UC3000 4K sisteminin ve 240 fps'de 1080p çıkış sağlayan AK-HC5000'in doğrudan piyasaya sunulduğunu duyurarak, NAB 2016'da stüdyo kamerası serisini önemli ölçüde genişletmiş oldu.

Panasonic 4K kamera yelpazesini genişletiyor

Panasonic, iki yeni, uygun maliyetli, yüksek yakınlaştırma özellikli ve entegre mercekli kamera kayıt cihazı ile profesyonel 4K kamera yelpazesini genişleteceğini duyurdu.

Panasonic ve Canon IP üzerinden 4K video çözümünü NAB 2016'da sergileyecek

Panasonic, Canon Inc. işbirliği ile 4K ve HD için yeni geliştirilen VoIP geçidi kullanarak ürettiği, henüz öneri aşamasındaki IP üzerinden Video (VoIP) çözümünün sonuçlarını NAB 2016'da görücüye çıkartacak.

MEDIAPRO, 4K El Clasico keyfi için Panasonic’i tercih ediyor

MEDIAPRO, Barcelona ile Real Madrid arasında oynanan ‘El-Calsico’ derbisinin ilk 4K canlı yayınında Panasonic AK-UC3000’i kullandı.

PANASONIC SİNEMA GRUBUNU VARICAM'LE GENİŞLETTİ

Panasonic, 4K VariCam 35'in birçok özelliğini bünyesinde barındıran, hafif, kompakt bir kamera olan VariCam LT ile sinema grubunu genişletti.

ISE 2016’NIN EN İYİ YAYIN ÜRÜNLERİ

Panasonic ISE 2016’da etkinlikler ve sahne çekimleri için canlı video yayınını destekleyen yayın ürünlerini sergiledi.

Real Madrid-Barcelona maçı 4K’da

Mediapro, Panasonic kameraları kullanarak ultra yüksek çözünürlüklü naklen yayında “The Classic” ürünüyle sahneye çıkıyor

Panasonic ve LiveU'dan dünya genelindeki müşterilerine ticari paket!

Panasonic and LiveU launch commercial bundle to customers worldwide. Panasonic and LiveU have teamed up to launch a bundle package that includes...

Panasonic yeni canlı prodüksiyon ürünlerini IBC’15'te tanıtıyor

Panasonic, 4K kamera, stüdyo kamera ve switcher'lara ait yeni ürün gruplarını Avrupa’da ilk kez kullanıcılarla buluşturdu.

Doctor Foster yayınlandığında VariCam BBC'deki ilk gösterimini yapmış olacak

VariCam makes BBC debut as Doctor Foster airs. A brand new five part drama on the BBC has become the first in the UK to use the Panasonic VariCam 35.

VARICAM YÜKSELTME SERİLERİ İÇİN PANASONIC DUYURULARI

IBC '15'te yeni DVX200'ün fiyatı da duyuruldu.

Panasonic, IBC 2015'te amiral gemisi ürünü VariCam 35 4K prodüksiyon kamerası için bir dizi yükseltme duyurdu. Yükseltmelerin arasında Codex V-RAW kaydedici yeniden oynatma desteği de bulunuyor.  

Professional Camera Solutions Referanslarımız

Panasonic'’in Professional Camera Solutionsnin tüm sektörde nasıl kullanıldığını görün.

Panasonic Roadshow 2016

Want to discover how our complete range of visual solutions can put your business ahead of the competition? Join Panasonic at our Europe-wide Roadshow 2016.