• AU-XP0256AG

    expressP2 hafıza kartı

AU-XP0256AG

expressP2 hafıza kartı

expressP2 kartı, yüksek kare hızlı 1080 HD AVC-ULTRA kayıtlarını (60fps üzeri) ve yeni 4K Varicam 35 ve 2/3 tipi Varicam HS (Yüksek Hızlı) kameralardan/kaydedicilerle çekilen videoları barındırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu cihazlar, önceki P2 kameralara göre çok daha yüksek veri işleme gerekliliklerine sahiptir.

256 GBayt expressP2 Kartı (AU-XP0256A), 4K VariCam 35’ın 120p'ye kadar kare hızlarında 4K video kaydını ve 2/3 type VariCam HS’nin, 240fps'ye kadar kare hızlarındaki 1080 HD kaydını kolaylaştırır. Yeni expressP2 kartı buna ek olarak yüksek hızlı transfer, yüksek güvenilirlik ve tüm P2 kare hızlarında, formatlarında ve kodeklerinde yazma güvencesi sunar. expressP2 kartı, standart P2 kartı ile aynı uzunluğa ve genişliğe sahiptir ancak kalınlığı 1,5 kat fazladır.

expressP2 kartı hızlı veri hızları (2,4Gbps'ye kadar) sunar ve bir sektördeki, sayfadaki ya da tüm bloktaki bir arıza durumunda kurtarma yapmak için bir RAID sistemine eşdeğer bir flaş bellek hata düzeltme sistemi içerir.  expressP2 aynı zamanda, kullanım sayımı için bir kendi kendini izleme sistemi olan güvenli bir İçerik Koruma Sistemine sahiptir.

expressP2 kartı, Panasonic’s P2 media'nın sağlamlık mirasına sahip çıkarak yüksek kaliteli katı hal belleği ve çok dayanıklı bir yapı kullanır. Buna ek olarak P2 kartları her türlü ortamda kayıt sırasında güvenilir bir performansı ve tüm P2 kameralarda/kaydedicilerde ve iş akışında anında erişimi ve eksiksiz bir veri uyumluluğunu kolaylaştırır.