• Harberler

Harberler

6/01/2017

Panasonic, geliştirilmiş 4K/HDR video ve Yüksek Çözünürlüklü ses platformları dahil olmak üzere görsel-işitsel teknolojilerin geliştirilmesi ile ilgili iş birliği yapmak üzere Berlin Filarmoni Orkestrası ile yeni bir anlaşma imzaladı.

İş birliği 1 Ocak 2017 tarihinde başladı ve orijinal, birinci sınıf canlı konser salonu deneyimini evlere ve araç içi ortamlara getirme konusundaki olanakları konu edinecek.

9/09/2016

Panasonic IBC 2016’da bugün Thunderbolt™ 3’e sahip yeni expressP2 sürücü kartı AU-XPD3’ü duyurdu.

AU-XPD3; 10 Gbps veri transferi sunan Thunderbolt™ 3 ile birlikte, çok hızlı iş akışı sağlayan muhteşem veri transferi hızına ulaşabiliyor.

Thunderbolt 3’ün gücü sayesinde, expressP2 B serisi kartının tam potansiyeli, inanılmaz bir veri transferi hızına erişebiliyor. Ayrıca sürücünün liste fiyatı 2.000 avronun altında olarak belirlendi.

9/09/2016

Panasonic, IBC 2016’da yeni bir 4K video kamerası, IP teknolojisi üzerinden medya gelişmeleri ve iş akışı iyileştirmelerini içeren yeni ürün serisi ve güncellemelerini tanıtarak 4K ürün grubunu güçlendirdi.

6/09/2016

Panasonic ve Avid®, AVC Ultra-LongG video formatı için sunulan, sektörün ilk tam uçtan uca iş akış desteğini duyurdu. Bu destek sayesinde yapımcılar ve yayıncılar, Panasonic’in yüksek verimli sıkıştırma sistemlerinden faydalanırken alıştıkları modern iş akışlarını kullanmaya devam edebilecek.

Pek çok yeni kuruluş ve yayıncı, yarı yarıya daha az bit hızı ve depolama ile yüksek kaliteli medya sunan AVC Ultra-LongG formatında çekim yapıyor. Yayıncılar bu sayede dosya aktarım sürelerini yarıya indirirken aynı ağ ortamında normalin iki katı sayıda yayın yapabiliyor.

Pages