• OEM Micro Camera Recording Solutions

Panasonic OEM Mikro Kamera Kayıt Çözümleri

GP-RC100 & GP-RC132 OEM Mikro Kamera Kayıt Çözümleri

OEM Mikro Kamera Kayıt Çözümü GP-RC100CB

Panasonic OEM Mikro Kamera Kayıt Çözümü GP-RC100, Panasonic OEM mikro kamera GP-US932 ve GP-KH232 serisi için bir opsiyon ünitesidir. Bu seri, SMTP kodlama özelliğini H.264 kalitesinde dijital video ile JPEG olarak hareketsiz görüntü kaydını mümkün kılar.

GP-RC100, canlı görüntünün doğrudan bir USB cihaza kaydedilmesi ya da bu görüntülere IP ağı aracılığıyla bir PC'den erişilmesine olanak tanır. Bu kayıt çözümünün kullanım kolaylığı, GP-US932 ve GP-KH232 Panasonic OEM mikro kamera çözümlerine doğrudan bağlantı sayesinde sağlanır.

Bu bağlantı, Panasonic mikro kamera ile GP-RC100 üzerinden iletişim kurma özelliğini de içerir. Ayrıca, Full HD sinyaller kodlanarak 24 Mbps'den yüksek bir hızla USB aygıtına ya da ağa kaydedilebilir.

OEM Mikro Kamera Kayıt Çözümü GP-RC132

OEM Mikro Kamera Kayıt Çözümü GP-RC132, Panasonic GP-KH132 OEM 1MOS mikro kamera sistemi ile birlikte kullanılabilir. GP-RC132, hem bir video kodlayıcısı hem de bir video kod çözücüsü olarak kullanılabilir.

Video kodlayıcısı modunda, RC132 bir HDMI video kaynağını yakalar ve bunu H.264 (MPeG 4 AVC) video kodekine sıkıştırır. Bunu takiben, çözüm videoyu USB sürücüsü üzerinde bir MP4 dosyası olarak saklar ya da kodlanmış videoyu canlı olarak müşterinin ağındaki bir RTSP akışına aktarır. HDMI bundan sonra bir canlı görüntüyü herhangi bir gecikme olmadan almak için kullanılabilir.

Bir doğrudan ethernet bağlantısı ile gecikme süresi, arabellek boyutuna bağlı olarak sadece 66 ila 100ms (2 veya 3 kare) olur. OEM kayıt çözümü GP-RC132, aynı anda akış ve kayıt imkanı ile rekabet avantajı sunar.