• Endüstriyel Tıbbi Görüş

Panasonic Endüstriyel Tıbbi Görüş

Panasonic Endüstriyel Tıbbi Görüş, tıp, biyoloji, ProAV, endüstriyel veya güvenlik gibi çeşitli segmentler için uygulamalar sunuyor.

Ürün portföyünde mikro ve modül kamera çözümleriyle birlikte ameliyat odası kameraları ve kayıt sistemleri de yer alıyor.  Son kullanıcı, sistem entegratörleri veya distribütörleri çok sayıda eksiksiz ürün çözümü ve bileşen görüş teknolojisi arasından seçim yapabilir.


Panasonic Mikro Kamera Kayıt Çözümleri

Panasonic IMV mikro kameralar, tıbbi ortamlarda (hastaneler, mikroskopi), canlı bilimi (araştırma tesisleri, laboratuarlar), endüstriyel denetimler, ProAV (doğa belgeselleri, spor prodüksiyonları) gibi pek çok uygulama için uygundur.

Bu işlevler için, Panasonic esnek bir uzak baş kamerası serisi hazırladı. Bu seride 1MOS GP-KH232E  ve 3MOS GP-US932X gibi ürünler yer alıyor.

Panasonic OEM Mikro Kamera Çözümleri

Panasonic IMV, tam mikro kamera ürün çözümlerinin yanında, OEM teknolojisini de sunuyor. Bu teknoloji müşterinin kendi kamera çözümlerini hazırlamasına imkan veriyor. IMV Mikro Kamera ürün portföyünde, 1MOS GP-KH232, GP-KH132 ve 3MOS GP-US932 gibi kameralar yer alıyor.

Panasonic OEM mikro kamera çözümleri, tıp, canlı bilimi, endüstriyel ve ProAV gibi pek çok alandaki uygulama kullanılabilir.