• AG-MSU10

    Mobil depolama birimi

AG-MSU10
Mobil Depolama Birimi

  • Kapasitesi 2 TB'a kadar çıkan SSDler
  • Veriler bir P2 kartından bir SSD'ye AVC-Intra 100'deki normal hıza kıyasla yaklaşık 4 katı hızda kopyalanır
  • eSATA/USB 2.0 ana bilgisayar/aygıt arayüzü
  • Sadece bir düğmeye basılarak P2 kartın tümü bir SSD'ye kopyalanabilir
  • P2 kartlarından Çıkarılabilir Katı Hal Disklerine Hızlı Kopyalama
  • P2HD İş Akışını Hızlandıran Mobil Araç

AG-MSU10 Mobil Depolama Birimi, 2 TB'a (terabayt) kadar veri saklayan katı hal diski (SSD)*1 için bir P2 karta ve bir arayüz kutusuna sahiptir. Kompakt, hafif ve sağlam tasarımına ek olarak pil gücüyle çalışması sayesinde çok yönlü alan kullanımı mümkün olur. Bir P2 karta kaydedilmiş dosyalar normal AVC-Intra 100 içerik kopyalama hızının yaklaşık 4 katı hızda bir SSD karta kopyalanabilir.*2 Cihaz hem eSATA hem de USB 2.0 bağlantılarına sahiptir. Bu sayede AG-MSU10 harici bir HDD veya PC/Mac'e bağlanarak dosyalar kolaylıkla aktarılabilir. Yedekleme için veya doğrusal olmayan bir düzenleme sistemine yükleme yapmak hızlı ve aynı zamanda kolaydır.

Çıkarılabilir SSD arayüz kutusu aynı zamanda eSATA ve USB 2.0 bağlantılarına sahiptir. Bu sayede AG-MSU10'dan sökülebilir ve doğrudan bir PC/Mac'e bağlanabilir. Ayrıca alan bazlı çalışmaya özel önem verilmiş olduğu tek tuşla kopyalama, dahili LCD ekrandaki klip küçük ekran ve tek tek küçük resim kopyalama gibi özelliklerden de anlaşılmaktadır. AG-MSU10 hızı, verimliliği ve güvenilirliği artırarak kolay dosya tabanlı P2HD üretimine katkı sunar

Kullanım kılavuzlarının listesini indirmek için için lütfen buraya tıklayın.

*1: Piyasada bulunan ve Panasonic tarafından tavsiye edilen çıkarılabilir bir SSD kullanın. AG-MSU10 ile birlikte standart aksesuar olarak sunulan çıkarılabilir SSD arayüz kutusunun dışında, isteğe bağlı olarak AG-MBX10 da satın alınabilir.
*2: Veri aktarım hızı SSD ve harici HDD yazma hızına, aktarılan dosyalara, P2 kart versiyonuna ve diğer koşullara bağlı olarak değişir. Onay olmaksızın.