• join us
  • Visual System Solutions

    Üstün kaliteyi endüstri lideri teknoloji ile birleştiren Görüntüleme Sistem Çözümleri size projektörler, profesyonel ekranlar ve interaktif beyaz tahtalar (I-Board) ve geleneksel Panaboard’larda dünyanın en yenilikçi ürünlerinden bazılarını sunuyor.

    Projectors Displays Panaboards
  • Brochure

Yeni Ne Var

Pure AV lazer düellosunun galibi Panasonic oldu!
Panasonic, şirketin en parlak geniş alan lazer projektörünü piyasaya sunuyor

Panasonic; özellikle geniş alan uygulamaları için tasarlanmış, 31.000 lümen parlaklığa sahip SOLID SHINE lazer fosfor projektörün tanıtımını gerçekleştirdi.

Panasonic 10 yıl boyunca bakım gerektirmeyen projektör geliştirdi

Panasonic, kontrol odası uygulamalarına yönelik ve 10 yıla kadar hizmet ömrüne sahip yeni kısa menzilli lazer projektörü piyasaya sürdü.

PANASONIC AĞ TABANLI REKLAM EKRANI SERİSİNİ GENİŞLETİYOR

Panasonic reklam ekranı ürün grubunu, 2015 yılında ISE'de tanıtılan LFE8 Serisi'ne 84, 75 ve 32 inç ekranlar ekleyen EF1 serisini piyasaya sunarak genişletti.

PANASONIC DİJİTAL BEYAZ TAHTAYI PİYASAYA SUNUYOR

Panasonic, eğitim ve iş alanında kullanılmak üzere tasarlanan etkileşimli Panaboard serisi BF1'i piyasaya sürdüğünü duyurdu.

PANASONIC ICOM'DA SERGİLERE HAYAT VERDİ

Panasonic, ICOM Milano 2016'da (International Council of Museums - Uluslararası Müzeler Konseyi) müzecilik sektöründe ziyaretçi deneyimini zenginleştirmeyi amaçlayan görüntü teknolojilerini ve güvenlik çözümlerini görücüye çıkardı.

Panasonic ultra ince kenarlar ile fark yaratacak

Panasonic, ultra ince kenarlar ile açığı kapatıyor. Panasonic, yeni 55 inç en gelişmiş video duvarın lansmanı ile şu ana kadarki en ince kenarlı video duvarını...

Panasonic bakım zahmeti vermeyen üç farklı lazer projeksiyon cihazını piyasaya sürüyor

Panasonic, düşük bakım gerektiren, ultra kompakt, 1 Çipli DLPTM lazer fosforlu üç farklı projeksiyon cihazını InfoComm 2016'da tanıttı.

PANASONIC 27.000* LÜMEN 4K LAZER PROJEKSİYON CİHAZLARINI PİYASAYA SÜRÜYOR

PANASONIC 27.000* LÜMEN 4K LAZER PROJEKSİYON CİHAZLARINI PİYASAYA SÜRÜYOR. Panasonic, yeni 4K ötesi çözünürlüklü, 27.000* lümen parlaklık değerine sahip 3 Çipli DLPTM lazer projeksiyon cihazlarını...

PANASONIC ISE 2016'YA PARLAKLIK KATIYOR

Panasonic'in, Amsterdam'da gerçekleştirilen ISE 2016 fuarında sergilediği teknolojik yenilikler arasında 27.000 lümen parlaklığına sahip lazer projektör, 1,8 mm'lik inceliğe sahip video duvar ekranı ve sektörün en kompakt 10.000 lümen 1-Çipli DLP™ lazer projektörü bulunuyor.

PANASONIC HAFİF VE KOMPAKT 10.000 LÜMEN 1-ÇİPLİ LAZER PROJEKTÖRÜNÜ GÖRÜCÜYE ÇIKARIYOR

Panasonic, WUXGA çözünürlüğüne ulaşan 10.000 merkez lümen parlaklığıyla tam bir gurur kaynağı olan sektörün en hafif ve en kompakt 1-Çipli DLP™ lazer fosfor projektörünü yani, PT-RZ970 serisini ISE 2016'da görücüye çıkardı.

PANASONIC NARROWS THE GAP AT ISE2016 WITH 1.8MM BEZEL VIDEOWALL

Panasonic ultra dar kenarlı yeni video duvar ekranı serisini tanıtmak için ISE 2016'yı seçti.

PANASONIC DEVELOPS DISPLAYS WITH 'LIGHT ID' TRANSMISSION FUNCTION

Panasonic, LED ekran teknolojisini kullanarak bilgi, eğlence, rehberlik ve reklam içeriklerinin basit bir şekilde paylaşılabilmesini sağlayan Light ID teknolojisini ISE 2016'da vitrine çıkarıyor.

PANASONIC AĞ TABANLI REKLAM EKRANI SERİSİNİ GENİŞLETİYOR

Panasonic reklam ekranı ürün grubunu, geçen sene ISE'de tanıtılan LFE8 Serisi'ne 84, 75 ve 32 inç ekranlar ekleyen EF1 serisini piyasaya sunarak genişletmeye hazırlanıyor.

PANASONIC YÜKSELTİLEN 5.000 LÜMENLİ PROJEKTÖR SERİSİNİ PİYASAYA SÜRÜYOR

Panasonic, eğitime ve kurumsal pazarlara yönelik 5.000 lümen sınıfındaki üç yeni projektör serisini Amsterdam’da gerçekleştirilen ISE 2016’da piyasaya sürdü.

PANASONIC KİRALAMA SEKTÖRÜNE YÖNELİK 28.000 LÜMENLİ LAZER PROJEKTÖRÜNÜ PİYASAYA SÜRÜYOR

Panasonic, şirketin ilk 3 Çipli DLPTM SOLID SHINE lazer fosfor projektörü serisi olan ve özellikle büyük alanlarda kullanıma yönelik tasarlanan 28.000 lümenli PT-RZ31K serisini ISE 2016’da piyasaya sürdü.

NEW PANASONIC WHITEBOARD DISPLAY DEBUTS AT ISE
PANASONIC EĞİTİME YÖNELİK ‘DAYANIKLI’ LAZER PROJEKTÖRÜ PİYASAYA SUNUYOR

PANASONIC EĞİTİME YÖNELİK ‘DAYANIKLI’ LAZER PROJEKTÖRÜ PİYASAYA SUNUYOR. Panasonic eğitim pazarını hedefleyen yeni 1 Çipli DLP™ SOLID SHINE teknolojisine sahip lazer fosfor projektörü...

PANASONIC 2016 RIO OLİMPİYATLARI VE PARALİMPİK OYUNLARI SEREMONİLERİ İÇİN GÖRSEL ÇÖZÜM TEDARİK ETMEK ÜZERE ORTAKLIK ANLAŞMASI İMZALADI

“Resmi Seremoni Ortağı” olmak için Rio 2016 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Organizasyon Komitesi (Rio 2016) ile anlaşma imzalayan Panasonic Corporations, Rio 2016 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Seremonilerine yönelik olarak anahtar teslim görsel faaliyet hizmetleri sağlayacak.

PANASONIC ISE 2016’DA SOC İLE ÇALIŞAN EKRAN SERİSİNİ TANITACAK

PANASONIC, ISE 2016’DA SOC İLE ÇALIŞAN EKRAN SERİSİNİ TANITACAK. Panasonic, dijital tanıtım görüntüleme uygulamalarına yönelik yeni...

Panasonic Roadshow 2016

Want to discover how our complete range of visual solutions can put your business ahead of the competition? Join Panasonic at our Europe-wide Roadshow 2016.

Sana Müzemizi Ziyaret Edin

Sanal Müzemizde, sizlere teknolojilerimizi sunarken; Aynı zamanda teknolojilerimizin Müzeler için potansitel avantajlarını sergiliyoruz.