• Visual System Solutions

    Üstün kaliteyi endüstri lideri teknoloji ile birleştiren Görüntüleme Sistem Çözümleri size projektörler, profesyonel ekranlar ve interaktif beyaz tahtalar (I-Board) ve geleneksel Panaboard’larda dünyanın en yenilikçi ürünlerinden bazılarını sunuyor.

    Projectors Displays
  • Brochure

Yeni Ne Var

Panasonic ISE 2017'de projektör serisini tanıttı

Panasonic bugün (7 Şubat 2017 Salı) yeni 20.000 lümen lazer projektörü piyasaya süreceğini duyurdu. Bu projektör, Avrupa'nın en çok satan yüksek parlaklığa sahip projektörü PT-DZ21K'nin bir benzeri olacak.

PANASONIC TAŞINABİLİR PROJEKSİYON SERİSİ İLE HIZLI BAŞLATMA GARANTİ

Panasonic bugün (7 Şubat 2017) Amsterdam’daki ISE 2017’de, eğitimde ve kurumsal ortamlarda kullanıma yönelik, kullanıcı dostu, yüksek parlaklık sunan, hafif taşınabilir projektör serisini tanıttı.

Panasonic LinkRay sayesinde ışık aracılığıyla veri iletimi artık hayal değil

Panasonic tarafından ISE 2017'de konsept olarak tanıtılan ışık temelli veri dağıtım platformu, kullanıma sunulmaya hazır.

Panasonic, E-LED ekran serisini tanıttı

Panasonic, ISE 2017'de dijital tabelalar için tasarlanan yeni bir E-LED ekran paneli serisi olan SF2 serisini tanıttı.

Panasonic 4K çözünürlüklü papatya zinciri video duvar çözümünü sunuyor

Panasonic, 2x2 yapılandırmada 4K görüntü sunan, DisplayPort kullanıldığında ise daha büyük yapılandırmaları destekleyen yeni LCD video duvar serisi LFV8 Serisini piyasaya sürüyor.

Panasonic uygun maliyetli beyaz tahta teknolojisini tanıttı

Panasonic, dijital beyaz tahta iletişimini iş ve eğitim dünyası için uygun fiyatlı hale getireceği belirtilen iki yeni dokunmatik panel ekranın tanıtımını yaptı.

Panasonic sektörün en güvenilir projektörünün lazere taşıyor

Panasonic, ISE 2017'de Avrupa'nın en çok satan parlak projektörü PT-DZ21K'ya eşlik edecek bir lazer ışık kaynağı olan 20.000 lümenlik projektörünü tanıtacak.

Panasonic taşınabilir projeksiyon ürün gamını yeniliyor

Panasonic; daha uzun kullanım ömrü, daha yüksek parlaklık, okullarda ve toplantı odalarında etkinleştirip çalışmaya devam etmeye olanak tanıyan kablosuz özelliği ve yeni kısa yansıtma aralığını içeren iki taşınabilir projeksiyon serisini piyasaya sundu.

Panasonic dijital sinyal serisini güçlendiriyor

Panasonic, önümüzdeki ay gerçekleştirilecek ISE öncesinde 65 inçlik ekran tanıtımı ile ağa bağlı dijital sinyal serisini genişletiyor.

Panasonic, ISE 2017'deki canlı etkinliklere odaklanıyor

Panasonic, ISE 2017'de Avrupa'nın en çok satan parlak projektörü PT-DZ21K'nin yerini alacak yeni 20.000 lümenlik projektörünü tanıtacak.

Panasonic'in hibrit aydınlatma projektörünün parlaklığı artırıldı

Panasonic’in hibrit aydınlatma projektörü Space Player™, yeni içerik yöneticisi ve iyileştirilmiş parlaklıkla güncellendi.

Pure AV lazer düellosunun galibi Panasonic oldu!
Panasonic, şirketin en parlak geniş alan lazer projektörünü piyasaya sunuyor

Panasonic; özellikle geniş alan uygulamaları için tasarlanmış, 31.000 lümen parlaklığa sahip SOLID SHINE lazer fosfor projektörün tanıtımını gerçekleştirdi.

Panasonic 10 yıl boyunca bakım gerektirmeyen projektör geliştirdi

Panasonic, kontrol odası uygulamalarına yönelik ve 10 yıla kadar hizmet ömrüne sahip yeni kısa menzilli lazer projektörü piyasaya sürdü.

PANASONIC AĞ TABANLI REKLAM EKRANI SERİSİNİ GENİŞLETİYOR

Panasonic reklam ekranı ürün grubunu, 2015 yılında ISE'de tanıtılan LFE8 Serisi'ne 84, 75 ve 32 inç ekranlar ekleyen EF1 serisini piyasaya sunarak genişletti.

PANASONIC DİJİTAL BEYAZ TAHTAYI PİYASAYA SUNUYOR

Panasonic, eğitim ve iş alanında kullanılmak üzere tasarlanan etkileşimli Panaboard serisi BF1'i piyasaya sürdüğünü duyurdu.

PANASONIC ICOM'DA SERGİLERE HAYAT VERDİ

Panasonic, ICOM Milano 2016'da (International Council of Museums - Uluslararası Müzeler Konseyi) müzecilik sektöründe ziyaretçi deneyimini zenginleştirmeyi amaçlayan görüntü teknolojilerini ve güvenlik çözümlerini görücüye çıkardı.

Panasonic ultra ince kenarlar ile fark yaratacak

Panasonic, ultra ince kenarlar ile açığı kapatıyor. Panasonic, yeni 55 inç en gelişmiş video duvarın lansmanı ile şu ana kadarki en ince kenarlı video duvarını...

Panasonic bakım zahmeti vermeyen üç farklı lazer projeksiyon cihazını piyasaya sürüyor

Panasonic, düşük bakım gerektiren, ultra kompakt, 1 Çipli DLPTM lazer fosforlu üç farklı projeksiyon cihazını InfoComm 2016'da tanıttı.

PANASONIC 27.000* LÜMEN 4K LAZER PROJEKSİYON CİHAZLARINI PİYASAYA SÜRÜYOR

PANASONIC 27.000* LÜMEN 4K LAZER PROJEKSİYON CİHAZLARINI PİYASAYA SÜRÜYOR. Panasonic, yeni 4K ötesi çözünürlüklü, 27.000* lümen parlaklık değerine sahip 3 Çipli DLPTM lazer projeksiyon cihazlarını...

ISE 2017'

Daha fazla bilgi almak buraya tıklayın

Sana Müzemizi Ziyaret Edin

Sanal Müzemizde, sizlere teknolojilerimizi sunarken; Aynı zamanda teknolojilerimizin Müzeler için potansitel avantajlarını sergiliyoruz.