• join us
  • Visual System Solutions

    Üstün kaliteyi endüstri lideri teknoloji ile birleştiren Görüntüleme Sistem Çözümleri size projektörler, profesyonel ekranlar ve interaktif beyaz tahtalar (I-Board) ve geleneksel Panaboard’larda dünyanın en yenilikçi ürünlerinden bazılarını sunuyor.

    Projectors Displays
  • Brochure

Yeni Ne Var

Panasonic, ISE 2017'deki canlı etkinliklere odaklanıyor

Panasonic, ISE 2017'de Avrupa'nın en çok satan parlak projektörü PT-DZ21K'nin yerini alacak yeni 20.000 lümenlik projektörünü tanıtacak.

Panasonic'in hibrit aydınlatma projektörünün parlaklığı artırıldı

Panasonic’in hibrit aydınlatma projektörü Space Player™, yeni içerik yöneticisi ve iyileştirilmiş parlaklıkla güncellendi.

Pure AV lazer düellosunun galibi Panasonic oldu!
Panasonic, şirketin en parlak geniş alan lazer projektörünü piyasaya sunuyor

Panasonic; özellikle geniş alan uygulamaları için tasarlanmış, 31.000 lümen parlaklığa sahip SOLID SHINE lazer fosfor projektörün tanıtımını gerçekleştirdi.

Panasonic 10 yıl boyunca bakım gerektirmeyen projektör geliştirdi

Panasonic, kontrol odası uygulamalarına yönelik ve 10 yıla kadar hizmet ömrüne sahip yeni kısa menzilli lazer projektörü piyasaya sürdü.

PANASONIC AĞ TABANLI REKLAM EKRANI SERİSİNİ GENİŞLETİYOR

Panasonic reklam ekranı ürün grubunu, 2015 yılında ISE'de tanıtılan LFE8 Serisi'ne 84, 75 ve 32 inç ekranlar ekleyen EF1 serisini piyasaya sunarak genişletti.

PANASONIC DİJİTAL BEYAZ TAHTAYI PİYASAYA SUNUYOR

Panasonic, eğitim ve iş alanında kullanılmak üzere tasarlanan etkileşimli Panaboard serisi BF1'i piyasaya sürdüğünü duyurdu.

PANASONIC ICOM'DA SERGİLERE HAYAT VERDİ

Panasonic, ICOM Milano 2016'da (International Council of Museums - Uluslararası Müzeler Konseyi) müzecilik sektöründe ziyaretçi deneyimini zenginleştirmeyi amaçlayan görüntü teknolojilerini ve güvenlik çözümlerini görücüye çıkardı.

Panasonic ultra ince kenarlar ile fark yaratacak

Panasonic, ultra ince kenarlar ile açığı kapatıyor. Panasonic, yeni 55 inç en gelişmiş video duvarın lansmanı ile şu ana kadarki en ince kenarlı video duvarını...

Panasonic bakım zahmeti vermeyen üç farklı lazer projeksiyon cihazını piyasaya sürüyor

Panasonic, düşük bakım gerektiren, ultra kompakt, 1 Çipli DLPTM lazer fosforlu üç farklı projeksiyon cihazını InfoComm 2016'da tanıttı.

PANASONIC 27.000* LÜMEN 4K LAZER PROJEKSİYON CİHAZLARINI PİYASAYA SÜRÜYOR

PANASONIC 27.000* LÜMEN 4K LAZER PROJEKSİYON CİHAZLARINI PİYASAYA SÜRÜYOR. Panasonic, yeni 4K ötesi çözünürlüklü, 27.000* lümen parlaklık değerine sahip 3 Çipli DLPTM lazer projeksiyon cihazlarını...

3D EŞLEME HAVAİ FİŞEKLERİN TAHTINA GÖZ DİKTİ

Panasonic tarafından yapılan araştırmalar, projeksiyon yoluyla binaların ön cephelerini aydınlatma tekniği olan 3B eşlemenin havai fişek gibi toplu eğlencelerde kullanılan geleneksel kalıpların yerini aldığını ortaya koyuyor.

LANG, LAZER PROJEKTÖR KİRALAMA KONUSUNDA PANASONIC’E GÜVENİYOR

​Avrupa’nın önde gelen AV teknolojisi kiralama şirketlerinden biri olan Lang, ISE 2016’da lansmanı yapılan 28.000 lümenlik lazer fosfor projektör serisi Panasonic PT-RZ31K projektörlerinden 50 adet alacağını bildirdi.

Sektör Panasonic AF1 serisini dört gözle bekliyor

Sektör Panasonic AF1 serisinin başarılı olacağına inanıyor. AV endüstrisi bu ay (Nisan 2016) piyasaya sunulacak olan Panasonic basit Çip Üstünde Sistem AF1 ekran serisini büyük bir heyecanla bekliyor...

Panasonic Moskova atmosferini Prolight + Sound’a taşıyor

Panasonic, 5-8 Nisan’da Almanya'nın Frankfurt kentinde gerçekleştirilecek Prolight + Sound 2016 fuarında dünyanın en büyük yansıtma görüntüsünü yeniden sergileyecek.

PANASONIC ISE 2016'YA PARLAKLIK KATIYOR

Panasonic'in, Amsterdam'da gerçekleştirilen ISE 2016 fuarında sergilediği teknolojik yenilikler arasında 27.000 lümen parlaklığına sahip lazer projektör, 1,8 mm'lik inceliğe sahip video duvar ekranı ve sektörün en kompakt 10.000 lümen 1-Çipli DLP™ lazer projektörü bulunuyor.

PANASONIC HAFİF VE KOMPAKT 10.000 LÜMEN 1-ÇİPLİ LAZER PROJEKTÖRÜNÜ GÖRÜCÜYE ÇIKARIYOR

Panasonic, WUXGA çözünürlüğüne ulaşan 10.000 merkez lümen parlaklığıyla tam bir gurur kaynağı olan sektörün en hafif ve en kompakt 1-Çipli DLP™ lazer fosfor projektörünü yani, PT-RZ970 serisini ISE 2016'da görücüye çıkardı.

PANASONIC NARROWS THE GAP AT ISE2016 WITH 1.8MM BEZEL VIDEOWALL

Panasonic ultra dar kenarlı yeni video duvar ekranı serisini tanıtmak için ISE 2016'yı seçti.

PANASONIC DEVELOPS DISPLAYS WITH 'LIGHT ID' TRANSMISSION FUNCTION

Panasonic, LED ekran teknolojisini kullanarak bilgi, eğlence, rehberlik ve reklam içeriklerinin basit bir şekilde paylaşılabilmesini sağlayan Light ID teknolojisini ISE 2016'da vitrine çıkarıyor.

PANASONIC AĞ TABANLI REKLAM EKRANI SERİSİNİ GENİŞLETİYOR

Panasonic reklam ekranı ürün grubunu, geçen sene ISE'de tanıtılan LFE8 Serisi'ne 84, 75 ve 32 inç ekranlar ekleyen EF1 serisini piyasaya sunarak genişletmeye hazırlanıyor.

ISE 2017' de bize katılın

Daha fazla bilgi almak ve ücretsiz geçişinizi almak için buraya tıklayın

Sana Müzemizi Ziyaret Edin

Sanal Müzemizde, sizlere teknolojilerimizi sunarken; Aynı zamanda teknolojilerimizin Müzeler için potansitel avantajlarını sergiliyoruz.