• more info
  • Visual System Solutions

    Üstün kaliteyi endüstri lideri teknoloji ile birleştiren Görüntüleme Sistem Çözümleri size projektörler, profesyonel ekranlar ve interaktif beyaz tahtalar (I-Board) ve geleneksel Panaboard’larda dünyanın en yenilikçi ürünlerinden bazılarını sunuyor.

    Projectors Displays Panaboards
  • Brochure

Yeni Ne Var

PANASONIC ISE 2016'YA PARLAKLIK KATIYOR

Panasonic'in, Amsterdam'da gerçekleştirilen ISE 2016 fuarında sergilediği teknolojik yenilikler arasında 27.000 lümen parlaklığına sahip lazer projektör, 1,8 mm'lik inceliğe sahip video duvar ekranı ve sektörün en kompakt 10.000 lümen 1-Çipli DLP™ lazer projektörü bulunuyor.

PANASONIC HAFİF VE KOMPAKT 10.000 LÜMEN 1-ÇİPLİ LAZER PROJEKTÖRÜNÜ GÖRÜCÜYE ÇIKARIYOR

Panasonic, WUXGA çözünürlüğüne ulaşan 10.000 merkez lümen parlaklığıyla tam bir gurur kaynağı olan sektörün en hafif ve en kompakt 1-Çipli DLP™ lazer fosfor projektörünü yani, PT-RZ970 serisini ISE 2016'da görücüye çıkardı.

PANASONIC NARROWS THE GAP AT ISE2016 WITH 1.8MM BEZEL VIDEOWALL

Panasonic ultra dar kenarlı yeni video duvar ekranı serisini tanıtmak için ISE 2016'yı seçti.

PANASONIC DEVELOPS DISPLAYS WITH 'LIGHT ID' TRANSMISSION FUNCTION

Panasonic, LED ekran teknolojisini kullanarak bilgi, eğlence, rehberlik ve reklam içeriklerinin basit bir şekilde paylaşılabilmesini sağlayan Light ID teknolojisini ISE 2016'da vitrine çıkarıyor.

PANASONIC AĞ TABANLI REKLAM EKRANI SERİSİNİ GENİŞLETİYOR

Panasonic reklam ekranı ürün grubunu, geçen sene ISE'de tanıtılan LFE8 Serisi'ne 84, 75 ve 32 inç ekranlar ekleyen EF1 serisini piyasaya sunarak genişletmeye hazırlanıyor.

PANASONIC YÜKSELTİLEN 5.000 LÜMENLİ PROJEKTÖR SERİSİNİ PİYASAYA SÜRÜYOR

Panasonic, eğitime ve kurumsal pazarlara yönelik 5.000 lümen sınıfındaki üç yeni projektör serisini Amsterdam’da gerçekleştirilen ISE 2016’da piyasaya sürdü.

PANASONIC KİRALAMA SEKTÖRÜNE YÖNELİK 28.000 LÜMENLİ LAZER PROJEKTÖRÜNÜ PİYASAYA SÜRÜYOR

Panasonic, şirketin ilk 3 Çipli DLPTM SOLID SHINE lazer fosfor projektörü serisi olan ve özellikle büyük alanlarda kullanıma yönelik tasarlanan 28.000 lümenli PT-RZ31K serisini ISE 2016’da piyasaya sürdü.

NEW PANASONIC WHITEBOARD DISPLAY DEBUTS AT ISE
PANASONIC EĞİTİME YÖNELİK ‘DAYANIKLI’ LAZER PROJEKTÖRÜ PİYASAYA SUNUYOR

PANASONIC EĞİTİME YÖNELİK ‘DAYANIKLI’ LAZER PROJEKTÖRÜ PİYASAYA SUNUYOR. Panasonic eğitim pazarını hedefleyen yeni 1 Çipli DLP™ SOLID SHINE teknolojisine sahip lazer fosfor projektörü...

PANASONIC 2016 RIO OLİMPİYATLARI VE PARALİMPİK OYUNLARI SEREMONİLERİ İÇİN GÖRSEL ÇÖZÜM TEDARİK ETMEK ÜZERE ORTAKLIK ANLAŞMASI İMZALADI

“Resmi Seremoni Ortağı” olmak için Rio 2016 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Organizasyon Komitesi (Rio 2016) ile anlaşma imzalayan Panasonic Corporations, Rio 2016 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Seremonilerine yönelik olarak anahtar teslim görsel faaliyet hizmetleri sağlayacak.

PANASONIC ISE 2016’DA SOC İLE ÇALIŞAN EKRAN SERİSİNİ TANITACAK

PANASONIC, ISE 2016’DA SOC İLE ÇALIŞAN EKRAN SERİSİNİ TANITACAK. Panasonic, dijital tanıtım görüntüleme uygulamalarına yönelik yeni...

PANASONIC ISE 2016’DA PARLAKLIĞI ARTIRMAYA HAZIRLANIYOR

PANASONIC ISE2016’DA PARLAKLIĞI ARTIRMAYA HAZIRLANIYOR. Panasonic, 20.000 lümeni aşan geniş mekanlar için yüksek parlaklığa sahip lazer projektörü...

Panasonic ultra ince kenarlı video duvarını tanıttı
PANASONIC LAZER PROJEKSİYONDA YENİ GÜVENLİK DÜZEYLERİNİN YOLUNU AÇIYOR

PANASONIC LAZER PROJEKSİYON İÇİN YENİ GÜVENLİK DÜZEYLERİNİN YOLUNU AÇIYOR. Panasonic, içerdiği çift lazer dizisi sayesinde projektör içinde otomatik yedekleme oluşturan yüksek parlaklığa sahip...

PANASONIC DÜNYANIN EN HAFİF 4K LAZER PROJEKTÖRÜNÜ GÖRÜCÜYE ÇIKARIYOR

PANASONIC DÜNYANIN EN HAFİF 4K LAZER PROJEKTÖRÜNÜ GÖRÜCÜYE ÇIKARIYOR. Panasonic, 4K çözünürlüğün de ötesine geçen dünyanın en hafif ve en kompakt 3 Çipli DLPTM...

Panasonic, yeni dijital tabela ekranı serisini piyasaya sürüyor

Panasonic daha ince kenarlı, daha yüksek görüntü kaliteli ve düşük enerji kullanımlı yeni giriş seviyesi profesyonel ekran serisini piyasaya sürdü.

Otomatik Kamera Ayarı yükseltmesiyle daha hızlı video duvarı kurulumu

Panasonic video duvarı (videowall) yönetim yazılımı için bir Otomatik Kamera Ayarlama kiti geliştirdi. Kit, kurulum süresini kısaltıyor ve renk uyumunu artırıyor.

Panasonic camsız opsiyonuyla 4K ekran yelpazesini genişletiyor

Panasonic, kiralama ve sahne sektörüne yönelik yeni bir camsız 4K ekran serisinin lansmanını yaptı.

"Toplantı yapma şeklinizi tamamen değiştirecek" Yeni Panasonic projektör

Panasonic, birlikte çalışma şartlarının yanı sıra toplantıları ve dersleri kolaylaştıracak, Intel® Pro WiDi aracılığıyla kablosuz yansıtmayı destekleyen ilk taşınabilir projektör serisini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. 

Lazer projeksiyonun gerçek maliyetine yönelik araştırma sonuçları

Yeni araştırmalar, lazer projeksiyonun geleneksel lamba tabanlı teknolojiye göre daha ekonomik olduğunu ortaya çıkardı.

Panasonic Roadshow 2016

Want to discover how our complete range of visual solutions can put your business ahead of the competition? Join Panasonic at our Europe-wide Roadshow 2016.

2016 preliminary product information

Discover 2016 Visual solutions products introduced at ISE 2016.