• Visual System Solutions

Eğitime canlılık getiren, kurumsal sunumları yepyeni bir boyuta taşıyan etkileşim

Toplantı odalarından küçük sınıflara, amfilere, konferans salonlarına ve tiyatrolara kadar. Durum ne olursa olsun Panasonic, ortama uygun, statik sunumları ve dersleri multimedya içerikli, işbirliği ile oluşturulan deneyimlere dönüştüren çok sayıda etkileşimli projektör modeli ve ekran sunar.

Yüksek tanımlı ekranlar. Yüksek etkili Eğitim ve Sunum.

Full HD görüntü kalitesi sunan etkileşimli ekranlar, sezgisel dokunmatik ekran teknolojisine, etkileşimli beyaz tahta işlevine ve en son kablosuz bağlantı imkanlarına sahiptir.
Ekran üzerinde dört kişi doğrudan çalışabilir. Bu kişiler notlar alabilir, yakınlaştırma yapabilir, sunumların üzerinden geçebilir ve hatta etkileşimli bir kalem ya da parmaklarını kullanarak çizim yapabilir. Sunum veya ders bittiğinde, etkileşimli seri bütünleşik bir e-posta işlevine sahip olduğundan çalışmayı yakalamak çok kolaydır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar gruba hemen e-posta gönderimi yapabilir. Etkileşimli ekranlar için herhangi bir kalibrasyon gerekliliği yoktur ve bunlar, bir PC olmadan kullanılabilir. Bu da onları sınıf veya toplantı odaları için esnek bir varlık kılar.

Avantajlar:

  • Basit dokunmatik kontrol: etkileşimli bir kalem ya da sadece parmağınızı kullanarak sayfaları çevirin, içerikte yakınlaştırma yapın, multimedya işlevlerinde gezinin.
  • Ekran üzerinde birlikte çalışın: Yerleşik beyaz tahta yazılımı, ekranı açmanızı ve çalışmayı hemen, bir PC bağlantısına gerek olmadan başlatmanızı mümkün kılar. Aynı anda dört kişinin yazması mümkündür.
  • Uzaktan toplantı imkanları: Uzak video konferansında tüm katılımcılar bir odada gibi olur, belgeler paylaşılabilir ve bunları tüm üyeler görür
  • Harici cihazlardan medyalar üzerine yazın ve çizin: videolar ve hareketsiz görüntüler de dahil olmak üzere her türlü medya üzerine yazın

Çok sayıda cihaza bağlanın

Video kameranızı bağlayın ve çekilen görüntüler üzerine yazın. Görüntüyü istediğiniz bir karede durdurabilir, bir ekran görüntüsü alabilir ve görüntü üzerine notlar alabilirsiniz. Stratejik planlamadan ders videolarına kadar çok sayıda uygulama için mükemmeldir. USB bellekte saklanan belgeleri ve fotoğrafları hızlıca görüntüleyin. Sadece flaş diskinizi takın ve USB Memory Viewer uygulamasını başlatın. Hiç zaman harcamadan, daha derin daha etkili bir sunum. Ders kitabı sayfaları gibi basılı materyalleri görüntülemek için, belge kamerasını uygun ekran girişine bağlayın. Yüksek çözünürlük, parlaklık ve kontrast, hem metin hem de şemalar için net ve rahat bir görüntüleme sunar.

Kolay Kayıt ve Paylaşım: beyaz tahta üzerinde 100 sayfaya kadar üretin, bunları yerleşik bellek görüntüleyicisine veya USB belleğe kaydedin ya da dosyaları direkt olarak ekrandan e-posta ile gönderin.

 

Panasonic Etkileşimli Ekran Modelleri

 

Mükemmel dersi yansıtın

Etkileşim sadece ekranlarla sınırlı değildir. Panasonic’in etkileşimli ultra kısa atışlı ve kısa atışlı projektörleri, kızılötesi teknolojisini kullanarak yansıtılan görüntüye yazmak ve notları veya şekilleri bir bilgisayara kaydetmek için etkileşimli kalemler kullanır ve böylece beyaz tahtalarla aynı özellikleri sunar.

Kısa atışlı projektörler, projektörü ekrana yakınlaştırmak için tasarlanmıştır. Bu, sunumu yapan kişinin sunum içeriği üzerinde gölge oluşturmadan perdenin hemen önünde durabilmesine olanak tanır. Böylece bu projektörler eğitim alanındaki etkileşimli uygulamalar için ideal olur.

  • Etkileşimli kalem/işaretçi ile ekrana notlar yazın ve ekrandaki bilgileri gösterin.
  • Etkileşimli beyaz tahtaya gerek yoktur –> her türlü yüzeye yansıtma yapın
  • Otomatik sürücü kurulumu: CD-ROM'dan özel bir sürücü yüklemeye gerek yoktur
  • Otomatik kalibrasyon: Daha kısa kurulum süresi
  • İkili kalem modu: iki kullanıcı aynı anda yazabilir (yarım ekran modu/tam ekran modu)

 

Etkileşimli projeksiyon için ne gerekir