• Harberler

Harberler

9/02/2016

Panasonic reklam ekranı ürün grubunu, geçen sene ISE'de tanıtılan LFE8 Serisi'ne 84, 75 ve 32 inç ekranlar ekleyen EF1 serisini piyasaya sunarak genişletmeye hazırlanıyor.

9/02/2016

Panasonic, LED ekran teknolojisini kullanarak bilgi, eğlence, rehberlik ve reklam içeriklerinin basit bir şekilde paylaşılabilmesini sağlayan Light ID teknolojisini ISE 2016'da vitrine çıkarıyor.

Panasonic Light ID akıllı telefonlar ile dijital tabelaları birbirine bağlıyor. İnsan gözünün algılayamayacağı hızda yanıp sönen LED'ler aracılığıyla ayrıntılı bilgi akışı sağlıyor. Sistem, ilgili mobil uygulama üzerinden, ekranlar ve LED tabelalar gibi Light ID aktarıcıları ile akıllı telefonlar arasında doğrudan içerik paylaşıyor.

9/02/2016

Panasonic ultra dar kenarlı yeni video duvar ekranı serisini tanıtmak için ISE 2016'yı seçti.

Yeni 55 inçlik video duvar ekranının çerçeve kalınlığı yalnızca 1,8 mm olup dijital tabelalar ve bilgi ekranlarında kusursuz görüntü kalitesi sağlıyor.

700 cd/m² parlaklığa ve IPS Direct-LED panele sahip Full HD ekran, eşit dağılımlı geniş bir izleme açısı ve zenginleştirilmiş renk üretimi sunuyor.

21/01/2016

Panasonic, eğitime ve işletmelere yönelik tasarlanan ödüllü çoklu dokunmatik LCD ekran serisinin son sürümünü tanıtıyor.

BF1 serisi, kolay anlaşılan bir arayüz ile donatılmış bilgisayarsız bir beyaz tahta olup kullanıcıların çalışmaya hemen başlamasına ve tüm medya biçimlerinde notlar tutabilmesine olanak sağlıyor. 80, 65 ve 50 inçlik ekranlarla sunulan serinin 12 yerden temaslı dokunmatik kontrolü ve girişleri, çizimleri ve yakınlaştırmaları tek bir dokunuşla kolaylaştırmaya yönelik kayan bir menü çubuğu bulunmaktadır.

Pages