• Harberler

Harberler

3/01/2018

Panasonic'in "en büyük alkışı alacak gösterisi" ISE, son yılların görülmesi gereken en önemli etkinliği oldu. Canlı moda podyumlarından projeksiyon ile yansıtılan spor otomobillere, 4K robotik ekranlardan hareketli projeksiyona sahip sihirli gösterilere, ISE 2018 birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı.

21/12/2017
Panasonic'in yakın zamanda lansmanını yaptığı 20.000 lümenlik PT-RZ21K lazer projektörü, ISE 2018'de zirveye çıkacak Projeksiyon Yansıtmanın Dünya Liderleri şampiyonasının açılışını aydınlatacak.

Amsterdam Işık Festivali, 14 Ocak-9 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarışmayı sahnelemek için ISE ve RAI Amsterdam ile güçlerini birleştirip EYE Filmmuseum'un etkileyici cephesine yansıtılan video sanatına sahne olacak. Yerel teknik destek ve kurulum BeamSystems tarafından sağlanacak.

27/11/2017

Panasonic'in Görsel/İşitsel eğitim akademisi, profesyonel Görsel/İşitsel satıcıların ve kiralama şirketlerinin Sertifikalı Teknoloji Uzmanı™ (CTS) programı içinde yenileme üniteleri kazanmasına izin veren AVIXA tarafından onaylandı.

Önceden InfoComm International olarak bilinen AVIXA, 30 yılı aşkın bir süredir 500'ü Birleşik Krallık'ta olmak üzere 11 binin üzerinde CTS sahibini barındıran CTS programını yönetiyor. CTS sahipleri, programın bir bölümünün sürekli öğrenme için bir gereklilik olması nedeniyle, sektörde teknoloji uzmanları olarak biliniyor.

16/10/2017

Dijital olarak kullanılan, dinamik ve göz alıcı hareketli projeksiyonlar yaratabilen "Ayna Başlık" çözümünü geliştirerek piyasaya süren Panasonic, böylece aksesuar yelpazesini de genişletti. 

Pages