Panasonic Visual Academy

Daha iyi bir hizmet için uzman eğitimi

Görsel deneyiminizi adım adım genişletin ve belgelendirin.

Panasonic, bayiler, sistem entegratörleri, ses video kiralama şirketleri ve distribütörleri gibi görsel profesyonelleri için özel olarak hazırlanmış bir eğitim programı sunmaktadır. Panasonic'in görsel ürünlerine dair bilgileri derinleştirmek ve özel sertifikalar kazanmak için çeşitli seviyeler içermektedir.

Teknolojilerimizin son kullanıcıları için bu eğitim, hem daha iyi hizmet hem de proje kurulumlarında ve bunların sunduğu olasılıklarda daha yüksek bir uzmanlık için bir garantidir.

Visual professionals için verilecek olan eğitim şunları yapabilmenizi sağlayacaktır:

  • Gelişmiş müşteri hizmetleri sunmak
  • Panasonic ürünlerine dair bilgilerinizi tüm faaliyet alanında derinleştirmek
  • Pazar lideri teknolojiler konusunda güncel kalmak
  • Projektörler ve ekranlar için Panasonic Visual Pro onay belgesi kazanmak
  • Rekabette açık bir avantaj elde etmek

 

VISUAL PROFESSIONALS

PANASONIC VISUAL PRO EĞİTİMİNİZ İÇİN KAYDOLUN

Ürünler hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak, işiniz için her zaman önemli bir kazanımdır. Bu, müşterileri daha iyisini satın almaya ikna etmek; çapraz satış fırsatları yaratmak ve rekabette somut bir avantaj sağlama amacı taşımanın yanı sıra, müşteriye daha verimli ve daha doğru hizmet vermenin temelidir.

Artık, Panasonic Visual Pro Eğitim Programı sayesinde, tüm satış ekiplerinize bu bilgi birikimini aktarabilirsiniz.

Sertifika programına ek olarak, yeni lanse edilen görsel ürünler için ayrı ayrı katılabileceğiniz günlük eğitim seansları sağlıyoruz. Aynı zamanda, yıl içerisinde spesifik ürünlere dair online modülleri de ekliyor olacağız.

 

Programın yapısı
Programda birkaç onay belgesi seviyesi sunulur:

 

İlk seviye çevrimiçi oturumlar aracılığıyla aşağıdaki Akademi Portalı üzerinden yürütülmektedir; böylece size uygun olan hızda öğrenmeniz mümkün olur. Sadece oturum açın, seviyeyi çevrimiçi olarak tamamlayın ve tamamladığınızı onaylayan dijital bir sertifika alın. Biri projektör biri de ekran için olmak üzere iki farklı çevrimiçi eğitim mevcuttur.

Bu ilk sertifikasyon, daha yüksek eğitim seviyelerine erişiminizi sağlayacaktır.

Expert ve Advanced Expert yüz yüze eğitimleri Panasonic ofislerinde gerçekleştirilmektedir. Küçük gruplar halinde öğrenecek ve tanınmış bir Panasonic uzmanından ders alacaksınız.

Uzman seviyesinde sıralı bir genel bakış, detaylı özellikler ve fonksiyon açıklamaları, adım adım işletim ve sistem kurulum açıklamaları, uygulamalı yazılım ve iki ayrı kurs halinde temel projektör ve ekran bakımı sunulmaktadır.
Tamamladığınızda, Panasonic Uzman sertifikasyonu alırsınız.

Alacağınız Uzman eğitimi size  İleri Seviye Uzman eğitiminin kapılarını açacak ve bu eğitimle daha derin bir ürün bilgisi edineceksiniz. Gerçekleştirilecek oturumda, projektörlerin kurulabileceği çeşitli yolların yanında, özel işlevlerin de derinlemesine anlaşılmasını sağlanacaktır.

Bu adım adım ilerleyen program, işinizi büyütmenize ve müşteri memnuniyetini artırmanıza olanak sağlayacaktır.