• TH-80LFB70

    Network LED Ekran

TH-80LFB70 - Çok Dokunuşlu Ekran LED Ekran

Herkes tarafından kullanılabilen mükemmel bir Full HD Dokunmatik Ekran

Daha Akıllı Çalışın

Profesyonel Full HD ekranların LFB70 Serisi, sezgisel dokunmatik ekran teknolojisini, tam etkileşimli beyaz tahta fonksiyonunu ve en yeni kablosuz bağlantı teknolojisini birleştirerek size ve iş arkadaşlarınıza bir ekip halinde daha yakın çalışma imkanı sunar. Bu ekranlar daha üretken, daha etkili olmanız ve daha kaliteli sonuçlar elde etmeniz için gereken ileri nesil teknolojisi ile yüklenmiştir.

Kolay Dokunmatik Kontrol

Sayfaları çevirmek, içeriği yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak ve multimedia fonksiyonları arasında uzaktan kumandaya ihtiyaç duymadan gezinmek için bildiğiniz dokunmatik ekran hareketleriyle sunumunuz boyunca sorunsuz bir şekilde ilerleyin. İster sunumunuzda parmak ucunuzu kullanarak bir içeriğe işaret edin, ister uçlu kalemi kullanarak grup için notlar alın bu kullanıcı dostu dokunmatik arayüzün karmaşık görevleri nasıl basitleştirdiği karşısında memnun kalacaksınız.

Ekran üzerinde birlikte çalışın

Dahili akıllı tahta yazılımı ekranı açarak anında çalışmaya başlamanıza olanak sağlar—bilgisayara bağlanma ihtiyacı yok. Dört kişiye kadar aynı anda yazma özelliği, ayrıca sayfalarınızı kaydedebilir ve doğrudan toplantıyı kaçıranlara e-posta olarak gönderebilirsiniz, Videodan fotoğraflara, Powerpoint'ten PDF dosyalarına kadar hemen hemen her şeyin üzerine notlar alınabilir ve ofis ya da sınıf için ideal şekilde bir görüntü dosyası olarak kaydedilebilir.

Daha verimli uzaktan toplantılar

Canlı Full HD çözünürlüğü ve geniş ekran alanı sayesinde, uzaktan videokonferans katılımcıları sanki sizinle aynı odanın içerisinde. Uzak konumlardaki takım üyeleri, tıpkı ofiste birlikte çalışır gibi paylaşılan belgelerin üzerine ayrıntılı notlar yazabilir ve sorunları gerçek zamanlı olarak çözebilirler. Bu güçlü internet ve video konferans becerileri seyahat ihtiyacını azaltarak organizasyona zaman ve para tasarrufu kazandırır.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.