• TH-55LFV50

    1080p Full HD
    Profesyonel D-LED LCD
    Video duvar ekranı

TH-55LFV50

1080p Full HD 55” Ultra Dar Kenar D-LED LCD Video duvar ekranı

  • Ultra Dar Kenar - 5,3 mm kenardan kenara. Sınırlar çok geniş ekranlı konfigürasyonlarda bile güçlükle görülebilir, böylece görüntüler daha dinamik ve doğal görüntüler elde edilir.
  • Yüksek Görünürlük –  Yüksek 800 cd/m2 parlaklık ve IPS ile geniş görüntüleme açısı
  • Yüksek verimli D-LED LCD panel yüksek düzeyde enerji tasarrufu sunar
  • Sağlamlık - güçlü yapı sağlayan 0,4 mm metal çerçeve kalınlığı ve kapak çerçevesi 

Ultra dar kenar tasarımı duvar videolarında  ekran bağlantı sınırlarının genişliğini sadece 5,3 mm’ye düşürür. Sınırlar Sınırlar çok geniş ekran konfigürasyonlarında bile zorlukla görülebilir, böylece daha dinamik ve doğal görüntüler elde edilir.

Tam 800 cd/m2  parlaklığa sahip LCD paneller geniş kamu alanlarında bile yüksek görünürlük sunar. IPS sistemi de geniş bir görüntüleme açısı sunar.

Güçlü metal çerçevesi (0,4 mm - endüstri standardının iki katı) ve ek kapak çerçevesi aksesuarı sayesinde, kırılma olasılığı büyük ölçüde azaltılmıştır.

Canlı,  net görüntüler üretilmesine ek olarak aynı zamanda  video duvar olarak kullanıldığında yüksek tekdüze parlaklık sunar.
 

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.