• PT-DZ570E

    4.000 lm / WUXGA / 1-chip DLP

PT-DZ570E DLP™ projektör

Yüksek performans ve güvenilirlik elde edilebilir – iPad’ler ve diğer cihazlar için isteğe bağlı kablosuz projeksiyon.

  • Endüstride lider 1 çipli DLP™ Serisi
  • 4.000 lümen parlaklık
  • Yatay/dikey 2x yakınlaştırma merceği
  • Canlı renk üretimi ve yüksek parlaklık sunan – RGB Booster teknolojisi
  • Esnek kurulum için – 360° açı ayarı
  • Birden fazla PC’den, iPad’den ve başka cihazlardan kablosuz koruma için – isteğe bağlı kablosuz modül

Panasonic’in endüstri lideri 1 çipli DLP™ serisinin bir parçası olan PT-DZ570E tüm kullanım koşulları ve uygulamalar için yüksek kalitede görüntüler sunmak için bir dizi benzersiz tescilli teknoloji ile birlikte tam-HD ready WUXGA çözünürlüğü sunar.

Toza dayanıklı tasarımı ile kompakt ve ekonomik PT-DZ570E 4.000 lümenlik parlaklık ve 2.000:1 gibi yüksek bir kontrast oranı sunar. Ve yeni bir kurulumu veya mevcut bir projektör sisteminin değiştirilmesini kolaylaştırmak için – kablosuz işletim gibi – standart olarak bir dizi kullanışlı fonksiyon içerir.

Yeni tasarlanmış RGB Booster teknolojisi ile daha fazla derinlik ve netlik için Detay Netlik İşlemcisi ve 360° açı ayarı ile PT-DS570E’nin her özelliğinin performans ve esneklik akılda tutularak tasarlandığı ve geliştirildiği net olarak görülebilir.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.