• Basın

Basın

30/01/2018

Panasonic bugün Avrupa’nın sağlamlaştırılmış el cihazı sektöründe büyümesini hızlandırmak için küresel teknoloji sağlayıcısı ScanSource ile anlaştı. ScanSource ile Panasonic, Amerika’da uzun zamandır birlikte çalışıyor. ScanSource, Avrupa’nın sağlamlaştırılmış notebook ve tablet pazarında lider olmak isteyen Panasonic’in sağlamlaştırılmış el cihazı sektörüne yönelik işlerini desteklemek için köklü deneyimini hizmete sunacak.

12/01/2018

Panasonic is aware of recently reported side-channel analysis vulnerabilities known as Meltdown and Spectre affecting many modern microprocessors.  This document is provided to guide our valued customers towards the most up-to-date and accurate Toughbook support pages.

Panasonic has established a global Toughbook support page that will help customers with specific product queries and support guidance.  The link for the page can be found below:

http://pc-dl.panasonic.co.jp/itn/vuln/g18-001.html

21/12/2017

Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler, yaklaşık 5.000 Panasonic Toughpad FZ-N1 dayanıklı taşınabilir cihazları kullanmak isteyen Benelux’ün en büyük taşıma firması PostNL ile geçtiğimiz günlerde anlaşma imzaladı. Bu yeni taşınabilir cihazlar ile PostNL, müşterilerine daha iyi hizmet sunarak dağıtım merkezinden teslimat adresine kadar geçen sürede kargolarını daha gerçek zamanlı olarak takip etme imkânını sunmayı planlıyor.

8/12/2017

Avrupa’nın bir numaralı dayanıklı mobil bilgisayar üreticisi Panasonic, dayanıklı ürünlerini daha da güvenli hale getirmek amacıyla, dünyanın en güvenilir mobil ve IoT cihaz yönetim çözümleri sağlayıcısı SOTI ile işbirliğini genişlettiğini duyurdu.

Müşterilerin toplam sahip olma maliyetini (TCO) azaltmayı hedefleyen Panasonic, arıza oranı en düşük mobil bilgisayarlardan birini üretti*. SOTI ile yapılan bu işbirliği ise cihaz yönetimini daha da akıllı hale getirerek sağlık, perakende ve lojistik gibi çok farklı sektörlerde daha düşük TCO vaat ediyor.

Pages