• Basın

Basın

8/06/2018

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir tüketici araştırmasına göre Panasonic kurumların ihtiyacını anlamada, donanım performansında, teknik destekte ve genel memnuniyette birinci sırada yer alıyor               

27/04/2018

25-26 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan 6. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı'na Panasonic, enerji ve altyapı sektörleri gibi mobil işgücünün bulunduğu firmalar için geliştirdiği FZ-M1, CF-20 ve FZ-G1'e ek olarak FZ-M1 modeli için üretilen termal kamerayla katılıyor. Panasonic Toughbook ve Toughpadler, enerji ve altyapı sektörlerinin yanı sıra, kamu hizmetleri, acil servisler, otomotiv, perakende, hızlı tüketim, sağlık, lojistik ve güvenlik gibi mobil işgücüne sahip sektörlerde çalışanların verimini artırmak için tasarlandı.

5/04/2018

Panasonic, Avrupa'nın öncü havayolu şirketi easyJet'in Cenevre Havalimanı'nda Panasonic Toughpad FZ-F1'i biletleri taramak ve yolcuları uçuş öncesinde uçağa almak için standart havalimanı ekipmanlarına alternatif olarak hizmete aldığını duyurdu.

Bu yeni mobil çözüm, biniş kapısı son dakikada değiştiğinde bile binişlerin hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak gecikme riskini en aza indiriyor. Yeni sistemin başarısı sayesinde easyJet bu çözümü Avrupa'daki diğer havaalanlarında da kullanmayı düşünüyor.

27/03/2018

*/ /*-->*/

Panasonic Toughbook CF-AX Serisi, CF-SX Serisi ve CF-C2 Serisinde Bataryaların Kendiliğinden Tutuşmasını Önleme Konusunda Güvenlik Duyurusu

Panasonic Corporation, Toughbook CF-AX Serisi, CF-SX Serisi ve CF-C2 Serisi ile ilgili bir güvenlik duyurusu yayınlıyor.

Pages