Basın

11/12/2018

Centrica, müşteri hizmetlerini iyileştirmek için sunduğu hizmetlerini, onarımları yapan mühendislerinin çalışma yöntemlerini ve iletişim imkanlarını Panasonic Toughpad FZ-G1 ile geliştiriyor.

Bünyesinde British Gas ve Dyno gibi markaların bulunduğu öncü enerji ve hizmet şirketi Centrica, çalışma yöntemlerini iyileştirmek için İngiliz mühendislerden oluşan ekibini 7.500 Panasonic FZ-G1 dayanıklı tabletle donatarak müşterilerine verdiği hizmeti daha da ileri bir seviyeye taşıyor.

5/12/2018

Mobil kimlik tespiti ve giriş kontrolü için Panasonic TOUGHPAD FZ-M1 Passport çözümü

Panasonic, bugün popüler 7 inç dayanıklı tableti için entegre bir mobil kimlik tespiti ve giriş kontrol çüzümünü duyurdu. Sınır kontrolü, polis ve güvenlik güçlerinin yanı sıra seyahat, eğlence ve konaklama sektörleri için ideal olan Panasonic TOUGHPAD FZ-M1 Passport, kişisel veri ve kimlik tespiti için eksiksiz bir teknoloji çözüm yelpazesini içinde barındırıyor. Cihazın dayanıklı ama hafif tasarımı sayesinde hareket halindeyken kolayca kullanılıyor.

6/11/2018

Panasonic’in gerçekleştirdiği en yeni araştırmaya göre mobil teknoloji kullanıcıları; büyük veri, nesnelerin interneti (IoT) ve sensörlerin önümüzdeki 12 ay içerisinde mobil işgücünde en büyük etkiyi yaratacak teknoloji trendleri olduğunu söylüyor.

8/06/2018

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir tüketici araştırmasına göre Panasonic kurumların ihtiyacını anlamada, donanım performansında, teknik destekte ve genel memnuniyette birinci sırada yer alıyor               

Pages