• Basın

Basın

27/03/2018

*/ /*-->*/

Panasonic Toughbook CF-AX Serisi, CF-SX Serisi ve CF-C2 Serisinde Bataryaların Kendiliğinden Tutuşmasını Önleme Konusunda Güvenlik Duyurusu

Panasonic Corporation, Toughbook CF-AX Serisi, CF-SX Serisi ve CF-C2 Serisi ile ilgili bir güvenlik duyurusu yayınlıyor.

12/03/2018

BRACKNELL, İNGİLTERE. 12 MART 2018

Panasonic bugün Sygic’in Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları programına katıldığını duyurdu. Sygic bu programda Panasonic Toughbook sağlamlaştırılmış notebook, Toughbook tablet ve el cihazlarına yönelik en gelişmiş mobil navigasyon çözümleri sunacak. Sygic’in navigasyon, haritalama ve yönlendirme çözümleri, taşımacılık ve lojistik sektörü, sahada bulunan işgücü ve acil durum hizmetleri için tasarlanmış olup halihazırda tüm dünyada 2000’den fazla filo ve bir milyon profesyonel sürücünün güvenini kazanmış durumda.

28/02/2018

Panasonic bugün Mobile World Congress’te hareket halindeyken görüntüleri yakalayıp işlemek için tasarlanan Panasonic Toughpad FZ-M1 termal görüntüleme tabletini duyurdu. FLIR Lepton mikro termal kamerayla donatılmış kullanışlı 7 inç tablette Windows temeli bulunuyor. Böylece sahadaki çalışanlar oldukları yerde hatasız termal görüntüleri yakalayıp işleyebiliyor, aynı iş hattının başka uygulamalarıyla birleştirebiliyor ve görüntülere QR kodu gibi üst veri içerikleri ekleyebiliyor.

20/02/2018

Panasonic bugün Pyramid Computer GmbH’ın öncü polytouch® 32 passport etkileşimli dokunmatik ekrana sahip kiosklarını çözüm yelpazesinin bir parçası olarak sunacağını duyurdu. Bu gelişmeyle Panasonic, yeni çok kanallı perakende döneminin zorluklarını çözmeyi amaçlıyor. Kapsayıcı lojistik ve hizmet desteği içeren Pyramid’in her yönüyle özelleştirilmiş çözümleri Panasonic’in var olan perakende satış noktalarının çözümlerini, sağlamlaştırılmış tablet ve el cihazları yelpazesini tamamlayacak.

Pages