• Toughbook CF-54

    14” yarı dayanıklı Windows 10 Pro dizüstü bilgisayar

Panasonic en son model Toughbook CF-54 notebook ile yarı-dayanıklı notebook kategorisini yeniden tanımlıyor

Panasonic'in en son model Toughbook CF-54 notebook'u yarı dayanıklı notebook piyasasını yeniden şekillendirmek için üretildi.  Üçüncü nesil yüksek performanslı, esnek ve fonksiyonel cihaz, hafifliği ve şık tasarımıyla birçok zorlu çalışma koşullarına dayanıklı bir iş bilgisayarı.

En son Intel® Core™ i5-7300U vPro™ işlemcisi, esnek yapısı ve port bölgeleri, 14 inç ekranı ile Panasonic Toughbook CF-54, Panasonic'in en popüler cihazlarından Toughbook CF-53 modelinin yerini almaya hazırlanıyor. Toughbook CF-54, Entry, Mid ve Premium notebook versiyonları ile Toughbook CF-53'ün standart VGA ve seri port, DVD oynatıcısı özelliklerine sahip.

Otomotiv sektöründen kurumsal yönetime

Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Pazarlama Genel Müdürü Jan Kaempfer ürünle ilgili, "Bu Toughbook serisi hafifliği, inceliği ve şık görünümü ile endüstride yeni bir standart oluştururken, üst düzey programlama gücü ve grafik performansı ile mobil çalışanlara ideal bir kullanım deneyimi sunuyor" dedi ve ekledi: "Dayanıklı tasarımına rağmen, yüksek esnek yapısı ve çoklu port özelliği ile mavi yakalılar ve açık hava çalışanları için oldukça uygun bir cihaz. Toughbook CF-54, otomotiv sektöründekilerin ar-ge ve tanısal ihtiyaçları ile saha çalışanlarının bakım ve onarım gereksinimlerini tam anlamıyla karşılıyor. Cihaz ayrıca sigorta hasar tespiti yapan eksperler, yapı mimarları, hükümet ve kamu güvenlik personelleri gibi mobil profesyonellerin taleplerine uygun yüksek performansa sahip."

Esnek ve modüler yapı

Yeni nesil cihazın esnek yapısı kullanıcıya DVD, ikinci pil, Smartcard okutucu ya da PC kartı özelliklerinden birini seçme şansı veriyor. Esnek yapılandırma portu, ikinci LAN, GPS, dördüncü USB 2.0 ya da dayanıklı USB girişi olarak kullanılabiliyor.

Yüksek çözünürlüklü ekran seçeneği

14 inç ekran özelliği ile Toughbook CF-54, farklı görevlere uygun ekran netliği ve görsel detay sağlamak için HD (1366x768), Full HD (1920x1080) veya Full HD multi-touch özellikli dokunmatik seçenekleriyle geliyor. Tüm cihazlarda Windows 10 Pro işletim sistemi bulunuyor.

Bir bölgeden diğerine mobil çalışanlar için hareket esnasındaki çok yönlü bağlanma seçenekleri büyük önem taşıyor. Son model Toughbook CF-54 notebook, projektör ve ekran için VGA ve HDMI dahil bir arayüz çeşitliliği, eski sistemlere bağlantı için gerçek seri port, LAN port, USB 3.0 portları ve bir SD kart yuvası ile geliyor. Ayrıca diğer cihaz ya da ekranlara monte edebilmek için bir yerleştirme bağlantısı ve 4G LTE, çift anten geçişi, temassız Smart Card ve Parmak izi okuyucusu seçenekleri bulunduruyor.

Entry model (dokunmatik ekransız HD) 4GB RAM (Maks. 32GB) ve standart 500GB HDD (128GB /256 GB GB SSD seçeneğiyle); Mid model (dokunmatik ekransız full HD) 4 GB RAM (Maks.32GB) ve standart 256GB SSD (128GB SSD seçeneğiyle); ve Premium model (dokunmatik ekranlı Full HD) 8GB RAM (Maks. 32GB) ve standart 256GB SSD (128 GB SSD seçeneğiyle) geliyor. Kamera seçeneklerinde her türlü ortamda ve koşulda çalışabilen 2 megapiksellik bir web kamerası mevcut. Cihaz ayrıca karanlık ortamlarda çalışmak için seçeneğe bağlı arkadan aydınlatmalı klavyeye sahip.

Yarı-dayanıklılıkta en iyi tercih

Yarı-dayanıklı olmasına rağmen, Toughbook CF-54 darbelerden maksimum koruma sağlamak için dört kenarında magnezyum kaplaması, sıvı dökülmelerine karşı full klavye ile ekran koruması ve petek stilinde bir kapak  bulunduruyor. Cihaz, 76 cm’e kadar düşmelere dayanıklılık gösteriyor. Cihaz kullanım rahatlığı için entegre taşıma kulbuna sahip ve  isteğe göre şirket logosu ile de donatılabiliyor.

Dayanıklılığı sayesinde CF-54, Panasonic’in onaylı 3. parti cihaz montaj aksesuarları ile araç içi gibi alanlara monte edilebiliyor.

10 saatlik* pil ömrü ile bu cihaz, günün yoğun akışına ayak uydurarak çalışma temposunu koruyor, piller cihaz çalışırken de değiştirilebiliyor. Ayrıca toplam pil ömrünü 17 saate* kadar çıkartabilecek isteğe bağlı bir ikinci pil kullanmak da mümkün.

Aklın bir parçası

Tüm Toughbook’lar donanım hatalarını kapsayan 3 yıllık standart garantiye ve 5 yıllık yedek parça temini garantisine sahiptir. Ek olarak satın alınabilecek garanti paketleri şu şekildedir: Genişletilmiş Ürün Garantisi (4. veya 5. yılda), Kaza ve Hasar Garantisi, Pil Garantisi (3/4/5 yıl) ve HDD/SSD Garantisi.

Fiyat ve ürüne ulaşım

Toughbook CF-54 Haziran 2017’nin sonundan itibaren satışa sunulacaktır.