İş Ortağı Olma

Neden Panasonic Toughbook ve Toughpad ile iş ortağı olmalısınız?

Panasonic dünyanın en iyi bilinen, güvenilen ve saygı duyulan markalarından biridir. Panasonic Toughbook ve Toughpad ile iş ortağı olmak, pazarda öncü bir marka ailesine katılmak anlamına gelmektedir. Dünya çaında tanınan pazar araştırma şirketi VDC'nin raporuna göre Panasonic, 2015 yılında Avrupa dayanıklı notebook ve tablet pazarında öncü olmaya devam etti. Pazardaki gücümüz; benzersiz ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmetlerimizle yeni fırsatlar keşfetmenize yardımcı olur.

Sizinle rekabet etmeyen ve yeni fırsatlar yakalamak için gereken önemli noktaları bilen bir İş Ortağı ile başarıya ulaşın.

Toughbook Engage Partner Programı 

Sizin için en iyi iş desteği.

Panasonic, müşterilerinize daha fazla fayda sunarak bir çok fırsatın yolunu açmanız için sizler gibi iş ortaklarını güçlendirmek amacıyla özel bir İş Ortağı Programı oluşturdu. Bizler zorlu rekabet şartlarında ayakta kalmanıza ve başarılı olmak için ihtiyacınız olan araçlara erişmenize yardımcı olmaya hazırız. Desteğiniz yeni müşterilere ve yeni pazarlara çözümlerimizi ulaştırmak için hayati önem taşımaktadır. Farklı seviyelerde iş ortaklıkları sunan Toughbook Ortak Programımız; isterseniz bir distribütör olun, isterseniz de aracı ya da bağımsız yazılım bayisi (ISV) olun, tüm ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlandı. Program beş ortaklık seviyesinden oluşmaktadır - Distribütör, Registered, Premier, ISV’ler ve Sertifikalı ISV’ler - her biri farklı seviyelerdeki uzmanlık ve deneyimi yansıtır.